Şimdi Ara

SPOTİFY ★★★ANA KONU★★★ (121. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.392
Cevap
317
Favori
251.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam Microsoft Storedan yüklemiştim silip tekrar yükledim olmadı. Spotify kendi sitesinden indirip yükledim yine olmadı.

@b0Ni
    Hocam her şarkıda her playlistte yapıyor sürekli geçiyor hiçbir şarkıyı çalmıyor ne denediysem çözümünü bulamadım. Telefondan dinlerken bir sıkıntı yok pcde böyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cant Let Go kullanıcısına yanıt
    Eski bir versiyonunu deneyin hocam. Ben hiç karşılaşmadım belki sürüm ile alakalıdır diye düşünüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Denedim hocam onda da aynı yazıyı veriyor ve çalmıyor. Sanki spotify bu pcyi bloke etmiş gibi sinir bozucu bir sorun. Daha üç gün öncesine kadar sıkıntısız dinlerken şu üç gündür böyle olması bezdirdi kendinden.

• 2 tane free hesabım var şimdi yeni premium hesap açtım onların dışında,free hesaplardaki müzikleri çalma listeleri haftalık keşfi falan nasıl premium hesaba eklerim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScbuLive94

6 aylık grup arıyorum
    ben dahil olabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: gahmetk

2 tane free hesabım var şimdi yeni premium hesap açtım onların dışında,free hesaplardaki müzikleri çalma listeleri haftalık keşfi falan nasıl premium hesaba eklerim?
    aile hesabı açıp ortak olalım her ay birimiz ödeyelim. diğer arkadaş da yazmış foruma
  • quote:

Orijinalden alıntı: nghnygc

Şimdi benim bir sorum olacak. Spotify Aile hesabımda benimle beraber mi 5 kullanıcı olabilir yoksa ben hariç 5 kişiyi mi aileye alabilirim?
    ortak olabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lxde

1 sene veya 6 aylık grup arıyorum varsa boş yeri olan pm.
    dahil olabilirim diğer arkadaşlarda kabul ederse beraber alalım
  • 6 aylık grup arıyorum uzun süre devam ettirebileceğim.

• Grup arıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam spotify 1 yillik grup kurucam katilmak isteyenler bana ozelden mesaj atsin

• arkadaşlar ozellikle uzun sureli gurup arayanlara ozeldende mesaj gonderdim sizde bana mesaj atin cabuk bir sekilde gurubu kuralim ozellikle 1 yillik dusunenler mesaj atsin lutfen

• quote:

Orijinalden alıntı: sharky2222

arkadaşlar ozellikle uzun sureli gurup arayanlara ozeldende mesaj gonderdim sizde bana mesaj atin cabuk bir sekilde gurubu kuralim ozellikle 1 yillik dusunenler mesaj atsin lutfen
    Arkadaşlar son 1 kişi kaldı. 1 yıl devam edecekler Shark2222 hocama yazsın. Bir an önce üyeliği başlatalım.
  • Aile üyeliği açacak arkadaş varsa uzun süreli üye olabilirim.
  • 6 ay - 1 yıl üye olabilirim.

• cyber-shot kullanıcısına yanıt
    uzun süre kalabileceğim 6 ay - 1 yıl grup arıyorum
  • 6 ay 1 yıllık üyelik aranıyor

• Aile üyeliği için boş yeri olan var mı acaba uzun süreli bir üyelik bakıyorum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkes aile üyeliği arıyor. Mesaj sayısı yüksek, eski üyelerden biri üyelik açsa zaten hepimize yeter :)
  • Merhaba ,
    Yıllık üyelik için varım...
    Selamlar

• 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.