Şimdi Ara

Spotify 3ay 1 tl (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
415
Cevap
20
Favori
21.552
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ödeme yaparken "Tüh, kartın veya ödeme sağlayıcın kötü bir gün geçiriyor galiba. Merak etme, senden hiç ücret alınmadı. Tekrar dene veya başka bir ödeme yöntemi kullan." şeklinde hata mesajı alıyorum...

Bunu nasıl yapacaz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle 1 liralık 3 ayın ardından unutmuştum iptali, 10 lira haşırt 😭
    Forumdan arkadaş sağolsun modlusunu gönderdi, şimdi ödeşiyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanyanın bitmesine birkaç gün kala , halihazırda ödeme zamanı da gelmişken hesabı iptal edip aynı hesapla 1 tl ile devam etmek istiyorum. İlk sayfalarda aynı mail ile alınca listelerin falan kaldığı yazılmış ama sanırım bu işi çözmüş Spotify. Var mıdır bir yolu yordamı ?
  • ben alamıyorum kart ekranında sürekli dönen birşey çıkıyor
  • Herkes de aynı sorun hocam. Tüm tarayıcı, mobil platformu hepsinde aynı.
  • mevcut hesabımla aldım (yaklaşık 1 yıllık). 0,99 tl çekti hesaptan.
    Üyeliğin 27.09.2016 tarihinde otomatik olarak yenilenecek ve senden 9,99 TL ücret alınacak.
  • daha geçen hafta Vodefone 28 TL ye 3 ay iteledi üstelik ben istemedim bile
  • Son 1 gun kaldi diyor. 2 saat sonra degildir dimi. Yarin gece 00 dir. 29u 30 a baglayan gece ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sahurda saat 3 e doğru satın aldım. Avantaj için son 23 saat diyordu. Muhtemel bu gece saat 1 ya da 2 de bitecek.

• Şarkı sözleri yok şu aralar sinir oldum

• Arkadaşlar bi kredi kartı ile kampanyaya katıldım dün. 3 ay sonra yine kampanya çıkınca başka spotify hesabından aynı kartla girebiliyor muyuz kampanyaya

• Benim karttan parayi kesti fakat premium gelmedi. Ne yapmaliyim?

• karti K kullanıcısına yanıt
    reklam engelleyicileri kapatin. ad-block, ghostery, badger gibi.
  • Arkadaşlar ben az önce 3 ay 1 tl yi aldım. 3 ay sonra para çekmemesi için üyeliği iptal edersem, premium üyelikte yanıyor mu? Bunu deneyen oldu mu? 3 ayın sonunda mi iptal edilmeli, şimdi etsem sorun olur mu?
  • musty26 kullanıcısına yanıt
    yine olmuyor hocam. telefon tablet hepsinde bi daire dönüp duruyor. kart bilgilerini gireceğimiz kısım açılmıyor
  • Al bi snickers ye kullanıcısına yanıt
    Hocam bende sabahdan beri almaya çalışıyordum aynı sorun oluyordu. Ben evdeki wifi ile o sayfayı açtım yani ödeme sayfasını daha sonra sayfayı kapatmadan mobil veriye geçerek sayfayı yeniledim ve ödeme sayfası açıldı ödemeyi yaptım eğer imkanınız varsa bu şekilde deneyin..
  • Al bi snickers ye kullanıcısına yanıt
    bende alamıyordum burayada yazmıştım çözüm vpn ile girmek
  • vpn siz normal bir şekilde yeni hesap, yeni kredi kartıyla 3 ay 0,99 a alındı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brownness -- 30 Haziran 2016; 19:24:03 >
  • Modlu olarak gayet güzel kullanıyorum. Premium alırsam download imkanı verecek ki o da 3 ay sonra zaten kullanım dışı kalacak. iPhonecular için sıcak fırsat

• Vpn ile baglanınca oldu en son ondada 1$ çekti kaç saattir ugrasıyom o yer yuklensin die

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.