Şimdi Ara

spot telefon???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar spot telefon kapanırsa herhangi bi şekilde açma şansımız yokmu?
    N70 kapandı elden cıkarsam para edermi?

saolun.

• klon falan yapiyorlarmis ama sonra yeniden kapatirlar. yani fatura yoksa elinde pek sansin yok. kime saticaksin calismayan telefonu kimse almaz.
  • kavedeki adamın birinin vardı o kapanmıs bende ver bana dedim verdi :)
    yaptırırım belki bi dur dedim olmadı atarsın diyincede hani olmadı satarız diyorum 3 5 etmezmi :)
  • N70 acılmıyor

kasası aksanı para eder tabı 50-100ytl fılan satarsın
  • satmaya deymez o zaman ya mp3 calar foto falan icin kullanırız daha iyi yazık ya :PPPP
  • Yurt dışına gidip gelen arkadaşlar alabilir. Çok para etmese de elinde kalmaz.
  • MADEM KAPANICAK BANA HEDİYE ETDE KARDEŞİME VERİM.OYUNCAK NİYETİNE KULLANSIN.ZATEN BAŞKADA Bİ İŞE YARAMAZ.
  • mp3 player ayrıca kamerasını kullanırsın.
  • Yurt dışında yaşayan birine satılabilir yada bazı telefoncular da yurt dışına göndermek üzere satın alıyorlar. Araştırmak gerekir.
  • doğu banka gidip oradaki satıcılar ilgilenebilir belki
  • Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum. Telefon bloke olsa da sim kartı takınca açılıyor değil mi? Sadece arama yapamıyoruz ama telefonun diğer özelliklerini kullanabiliyoruz galiba.
  • biz telefonu satabiliriz, ebay den, her türlü kargolama, gümrük islemlerini hallederiz, yurtdisindan satma olanagimiz var kisaca...

quote:

Orjinalden alıntı: ssonerb

kavedeki adamın birinin vardı o kapanmıs bende ver bana dedim verdi :)
    yaptırırım belki bi dur dedim olmadı atarsın diyincede hani olmadı satarız diyorum 3 5 etmezmi :)
  • Ebay da neden satmıyor sunuz kapanan telefonları??

değiştirme,

Üstümde ki arkadaş açıklamış zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Söylev -- 1 Ağustos 2006; 11:38:31 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: CaN®

Ebay da neden satmıyor sunuz kapanan telefonları??

değiştirme,

Üstümde ki arkadaş açıklamış zaten

Hocam bu telefonlar sadece türkiyede kapalı. Başka ülkelerde çalışıyor yani. O yüzden Ebay da satılabilir almanyaya fln.
  • Acilmaz haci ugrasma bosa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu telefonlar neden kapanıyor ki?

imei olayında mı patlıyorlar?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.