Şimdi Ara

Sports İnternational'a giden?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
7.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Giden var mı? Mersin Marina şubesine özellikle? Varsa tanışalım kaynaşalım

• hocam orasi icin acaip fiyatlardan bahsediyorlar, bir cok kisiyle iddaya girdim olamaz diye, aylik 1000tlden bahseden var

nedir asli?

ben hergun sahilde yuruyus yapiyorum, onunden geciyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evs4evs

hocam orasi icin acaip fiyatlardan bahsediyorlar, bir cok kisiyle iddaya girdim olamaz diye, aylik 1000tlden bahseden var

nedir asli?

ben hergun sahilde yuruyus yapiyorum, onunden geciyorum.

Dostum abartiyorlar yaa, sanildigi kadar pahali degil. Yillik uyelikler var o yuzden pahali gorunuyor ama babil club vs.den ucuza geliyor aslinda. Biz aile uyeligi aldik 3kisiyiz. Yillik 3500 ödüyoruz. Kucuk kardesimi saymazsak bize aylik 145liraya geliyor. Ama şöyle düşün diger salonlar sadece fitness 100lirayken burda, fitness+10adet uluslararasi sertifikasi olan hoca destegi+diyetisyen destegi+havuz+sauna+buhar+pilates+aerobic ve daha sayamadigim bi suru sey aylik 145lira. Bu şekilde yani..
  • Up, kimse gitmiyor mu ya :(
  • bazen oyle abartiyorlarki

fiyat gayet uygunmus, zaten su anda o kalitede bir mekan yok mersinde bildigim kadariyla. bakalim, bi ara ugrarim belki tam nedir ne degildir ogrenmek icin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evs4evs

bazen oyle abartiyorlarki

fiyat gayet uygunmus, zaten su anda o kalitede bir mekan yok mersinde bildigim kadariyla. bakalim, bi ara ugrarim belki tam nedir ne degildir ogrenmek icin.

Ugrayacak, baslayacak olursan haberleselim dostum. İstedigin zaman gelip ziyaret edebiliyorsun, zaten geldiginde seni karsilayanlar anlatirlar sana ozelliklerini. Eger benim gibi spor manyagi biriysen gorunce buyuleneceksin :)
  • Aylık olarak aidat ödenseydi gelirdim ama senelik veriliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ay-yildiz

Aylık olarak aidat ödenseydi gelirdim ama senelik veriliyor.

Dostum senelik ama taksitlendirme secenekleride var, ha su acidan kotu kendine guvenemiyorsan 1yil boyunca gelemeyecegine o zaman dedigin dogru :)
  • 1 sene önce izmir mavişehirdekine gitmistim ben de. verdiginiz tüm parayi hakkettiklerine inaniyorum. Gayet elit bi ortam. Ne ararsaniz var. Eger yakinsa size ve durumunuz uygunsa dusunmeyin
  • Ben Koldaş'a gitmiştim (Mezitli) aylık 85 TL veriyordum. Sauna ve Duş var, aletlerde yeterliydi. Belki bu yaz tekrar giderim. Geçen yaz 40 gün falan gittim diyetsiz 5-6 kg. vermiştim. Yakın olduğu için yol parası derdi yoktu.
    Hatta 3 aylık 200 TL idi. 85 TL'nin altına düşüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 7 Nisan 2012; 10:03:30 >
  • Izmir'dekine gidiyorum bende.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kuzenim İstanbul'da bulunan Sport İnt. Gidiyor.2 sene önce 3.500 lira ile gitti kaydoldu ( hile filan yaptılar ) hala1 kuruş ödemeden gidiyor ...

Bende gidecektim ( vücut yapmam gerek - boy +1.80 / 77 kg-) ama üniversite var diye gitmedim .

Çok elit kızların olduğunu söylüyor ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: FERFEROS

Izmir'dekine gidiyorum bende.

izmir'in neresinde var hocam bu dediğiniz yer ? ben hatayda oturuyorumda yakın olan varmı acaba birde box öğretiyorlarmı . ben kilo vermek istemiyorum vücut geliştirmek ve kilo almak istiyorum burası uygunmudur benim için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prooptik

quote:

izmir'in neresinde var hocam bu dediğiniz yer ? ben hatayda oturuyorumda yakın olan varmı acaba birde box öğretiyorlarmı . ben kilo vermek istemiyorum vücut geliştirmek ve kilo almak istiyorum burası uygunmudur benim için

Mavişehir'de hocam.Body yapan çok kişi var.Alet sayısı çok fazla.Box kursunu bilmiyorum ama olması lazım.

• quote:

quote:

quote:

Mavişehir'de hocam.Body yapan çok kişi var.Alet sayısı çok fazla.Box kursunu bilmiyorum ama olması lazım.

teşekkür ederim hocam tam böyle elit biryer arıyordum isabet oldu

• quote:

quote:

quote:

quote:

Dostum box yok ama tae-bo var, golge boksu o da

• quote:

quote:

quote:

quote:

usta hataydAn mavişehre gelinmez spora

• google amca ya ...sordum hiç de iyi yorumlar yok.... hakkında kötü yorumları göz ardı etmeyin ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: unixslax

google amca ya ...sordum hiç de iyi yorumlar yok.... hakkında kötü yorumları göz ardı etmeyin ...

Dostum eksisozlukteki ve daha bir cok yerdeki olumsuz yorumlari bende okudum fakat subeden subeye degisiyor bunlar. Mersin subesinin uye sayisi az oldugu icin cok rahat bir ortam var, soylendigi gibi hocalar vs. ilgisiz degil hatta cok fazla ilgililer bizzat basinda bekliyorlar bazen. Yada soylendigi gibi aletler eski degil. Mersin subesi yeni acildigi icin yeniler tabii. Hersey son model 2012. Havuzlar-soyunma odalari vs.de gayet temiz. Fakat bu saydiklarimin tam zıttıda istanbul ataşehirdi sanirim orada mevcutmus.
  • Mersin koldas gidiyorum bir kac aydir memnunum gibi, 3 aylik 200 veriyorum

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.