Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

sporla iş bir arada yürür mü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
12
Cevap
0
Favori
80
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> sporla iş bir arada yürür mü
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    358 Mesaj
    yaaşım 18, lıse bu sene bıtıyor. ünıversıteye baslamadan önce cebımde bıraz para olsun dıyorum, o nedenle bır ıs bulup çalısmayı dusunuyorum. ancak ygs-lys senesının en büyük getırısı bende aşırı yağlanma oldu. sene basında gayet fıt bır görünümüm varken sımdı resmen göbeklı oldum yani anlayacağınız spora gıtmessem ışım yaş. sıze sorum bu yönde. daha önce spor(fıtness) ve işi bir arada yapan var mı? bır arada yürür mü? tavsıyelerınız neler?

|
    |
    |
    |
    Tamamen senin iradene kalmış bi iş..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    spor salonuna gidersen kesinlikle yürümez. Evde yaparsan tamamen senin iradene bağlı. Her gün işten sonra fitness giderim diyorsan buda senin iradene bağlı ama hiç mantıklı değil evde yapmak en iyisi.

Orijinalden alıntı: Vict0ry

spor salonuna gidersen kesinlikle yürümez. Evde yaparsan tamamen senin iradene bağlı. Her gün işten sonra fitness giderim diyorsan buda senin iradene bağlı ama hiç mantıklı değil evde yapmak en iyisi.

Evde istediğim gelişimi sağlayacağımı düşünmüyorum o yüzden fitness yapmaya karar verdim. İşle hiçbir türlü yürümez yani?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: hüloğğğğğ

yaaşım 18, lıse bu sene bıtıyor. ünıversıteye baslamadan önce cebımde bıraz para olsun dıyorum, o nedenle bır ıs bulup çalısmayı dusunuyorum. ancak ygs-lys senesının en büyük getırısı bende aşırı yağlanma oldu. sene basında gayet fıt bır görünümüm varken sımdı resmen göbeklı oldum yani anlayacağınız spora gıtmessem ışım yaş. sıze sorum bu yönde. daha önce spor(fıtness) ve işi bir arada yapan var mı? bır arada yürür mü? tavsıyelerınız neler?

Sabah sporuna yazılırsan olur. 7-9 arası saatlerde body sporu oluyor. kaydol yaparsın.Neden olmasın.Ama çok iyi beslenmen lazım.Ve vücudunun her yerini çalıştırman lazım.Bacaklar ve karın kasları da dahil.Hepsi.
    |
    |

Orijinalden alıntı: hüloğğğğğ

quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Evde istediğim gelişimi sağlayacağımı düşünmüyorum o yüzden fitness yapmaya karar verdim. İşle hiçbir türlü yürümez yani?

ben üniversite çıkışı gidiyordum genede zor oluyodu. Üniversite bilirsin belki 2 3 saat yada en fazla 5 saat sürüyor günde. Boş zaman çok oluyodu zaten genelde üniversiteliler gidiyo spora. Öyle olduğu halde çoğu bırakıyor. Çok önemli irade lazım ben 3 ay gittim kesintisiz. Şimdi 4 yıl aradan sonra evde çalışıyorum.
    |
    |

• Yarbay
    3073 Mesaj
    cidden istiyorsan spor yapmayı hiçbir durum engellemez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Punk -- 26 Mayıs 2016; 20:06:30 >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Cleveland Cavaliers

cidden istiyorsan spor yapmayı hiçbir durum engellemez

Önceliğim spor zaten. Mani olacaksa çalısmayacağım herhangi bir işte

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
1
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Mobilya Takımları
SEO
son dakika
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.