Şimdi Ara

Spordan sonra mide bulantısı..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
8.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar fitnessa yazıldım.Ağırlık vs gibi harketleri yaptım ama fazla yüklendim mide bulantısı var hafif.Sporla uğraşan arkadaşlar bunun nedenini bilir diye düşündüm.

• Arkadaşlar fitnessa yazıldım.Ağırlık vs gibi harketleri yaptım ama fazla yüklendim mide bulantısı var hafif.Sporla uğraşan arkadaşlar bunun nedenini bilir diye düşündüm.
  • öncesinde yemek yemişsen, olabilir
  • Fazla yüklendiğinden olabilir belki
  • bende de halısaha maçlarından sonra oluyor bencede spordan önce bişeyler yeme.
  • aynısı bana da oluyor. biraz dinlenip su içiyorum geçiyor.

not:yemek yemeden önce gidiyorum
  • ben ilk gün ölüyodum kardiyoda eve zor gitmiştim :D
  • şu an geçti su içmek faydalı kanımca.
  • Dolu mideyle gittiysen ondan olabilir. Dolu mideyle çalışırken aynı zamanda sindirim sistemin tam kapasite çalıştığı için performansını da etkilenir tam verim alamazsın, çabuk yorulursun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Powermove

Dolu mideyle gittiysen ondan olabilir. Dolu mideyle çalışırken aynı zamanda sindirim sistemin tam kapasite çalıştığı için performansını da etkilenir tam verim alamazsın, çabuk yorulursun.

en son 4 gibi yemek yedim akşam 8 de gittim spora.sanırım bundan değildi.
  • karnın aç spora gittiysen şekerin düşmüştür.. antrenmandan 1,5-2 saat önce karbonhidrat ağırlıklı beslen
  • şu ata yadigarı 8 dk lık videoyu yapınca bende de oluyor hani konusu da vardı ya 8 dk da baklava kas diye
  • Mineral kaybından oluyor. Su iç veya powerade(zararlı mı bunlar bilmiyorum ama mineralli)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.