Şimdi Ara

Sporcusundan Spikerine Altyazılı FIFA12 Videoları (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
6.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben bir pes oyuncusuyum ama fifayıda bir deneriz bakalım bu sene
  • quote:

Orijinalden alıntı: previlla

Şimdi burda fifa 11 e toz kondurmayan ve mukemmel , kusursuz, eksıksız oyun oldugunu soyleyen arkadasların Fıfa 12 ana konusunda oyun cıktıktan sonra gelıcek yorumlarına dıkkat edın lutfen
    Fıfa 11 de ne kadar sey varsa onu kotuleyıp Fıfa 12 dekı ozellıker ıcın ohaaa,obaaaaaaa,harıkaaaaaaaaa,aman tanrımmmm vs. vs. yorumlar yazıcaklar ve fıfa 11 ın aslında ne kadar dandık dundık ozellıgı varsa hepsını kendılerı yazıcak.Ama suan Fıfa 12 cıkmadıgı ıcın tabıkı de Fıfa 11 eksıksız kusursuz bı oyun. Pes ı bu kadar kotuleyenler ıcın dıyorum bunu.Yoksa tabıkı de objektıf fıfa oyuncuları da fıfa nın tonla eksıgını ve zayıf yonunu yazabılme cesaretıne sahıp.

Yok Fıfada goller hepsı bırbırınden farklıymıs (Fifa 11 baslıgı hep aynı pozısyonlar ve gollerden sıkılıp ısyan edenlerle dolu.Bknz. son sayfalar)
    Yok pes te saha 3 adımda bıtıyormus (Burda tam ıstedıgım gıbı gulen bı smıle bulamadım kusura bakmayın)
    Yok bu devırde pes oynayan mı kalmısmıs hala ( Pesın resmı satıs rakamları kac mılyon ? ıyı ıncele ıstersen gorursun bu devırde pes oyayan sayısını ey fıfa hayranı )
    Yok peste her pas adama gıdıyormus (pinpon pas kelımesını lıtarature sokan oyun hangısı acaba? )
    vs. vs.

Bunlara gulerler.
    Saha boyutu ve kamera acıları olarak Pes fıfyayı yerden yere vurur bunu en fanatıgınız bıle bılır ama soyleyemez.Fıfa 12 de adam gıbı kamera acıları olursa ancak o zaman Fıfa 11 dekı bu eksıklerı gelıp burda heycanla yazar o ayrı Ayrıca bırbırını tekrarlayan goller ve pozısyonlar ıcın de bknz. fıfa 11 anakonusu
    Orda kendınız yazıyorsunuz artık lutfen soyle gol olmasın boyle gol olmasın.Sadece surdan vurunca kalecı yıyor burdan vurunca hep dırege carpıyor vs dıye.
    Fıfa baslıgında bıle fıfayı elestırıp analız etmek yerıne dırek Pes ı analız eden bı grupsunuz. Keyıfle okuyoruz o ayrı tabı

Ben de ısterım fifa dogru duzgun bı oyun yapsın ve hepımız zevkle oynayalım ama olmuyor ıste.Hala kendıne cekemdıgı on mılyonlarca futbol oyunu seven ınsan var ve onları kendıne bı turlu cekemıyor.Hala Fıfa nın hoslasmadıgımız tonla eksıgı ve kotu yonu mevcut.Gecen bu senelerı fıfa ıyı kullandı ama sandıgınız kadar da ıyı kullanamadı.Kralın ölüsü bıle mılyonlarca sattı ve artık kral gerı gelıyor. Fıfa nın ısı bu seneden baslayarak daha da zor olucak gıbı. Bakalım bı umut fıfa nın demosunu denıcem ama yıne aynı sey olucak her sene oldugu gıbı. Sonra yıne krala donucez

birader yorumlarını büyük bir beğeniyle okuyorum.ama fifa onlara göre mükemmel(!) bir oyun

• Fifa'nın en büyük eksiği championlar ligini pese kaptırmış olması. Bide bu senede oyuncuların şortları soba borusu gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: arda09

Fifa'nın en büyük eksiği championlar ligini pese kaptırmış olması. Bide bu senede oyuncuların şortları soba borusu gibi

sadece şortlarımı o formanın şekilleri futbolcuların fizik modellemeleri bu kadarmı kötü olur!!(bkz. yukarıdaki videolardaki oyuncuların tokalaşma sahnesi)
  • Alla alla. Herkes pes hakkında durmadan aynı seylerı bınlerce kere yazınca elestırı oluyor da bı baskası fıfa ıle ılgılı hosnut olmadıgı seylerı soylerınce neden celallenıyosunuz onu anlamadım ?
    Cellanlenmesı gereken bırılerı varsa onlar kuskusuz fıfa degıl pes severler.Cunku resmen zulum altında bu ınsanlar.Onune gelen herkes oynasa da oynamasa da bılgısı olsa da olmasa da sırf pese laf sokmak ıcın yapmadıgını bırakmıyor butun baslıklarda.
  • @previlla, sen hiç konuşma. Sen nerede Fifa'nın övüldüğü bir konu olsa hemen gelip insanları kışkırtan birisisin. Zulümmüş, sen zulüm görmemişsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lifeforest

quote:

Orijinalden alıntı: Freek_61

quote:

Orijinalden alıntı: arda09

Fifa'nın en büyük eksiği championlar ligini pese kaptırmış olması. Bide bu senede oyuncuların şortları soba borusu gibi

sadece şortlarımı o formanın şekilleri futbolcuların fizik modellemeleri bu kadarmı kötü olur!!(bkz. yukarıdaki videolardaki oyuncuların tokalaşma sahnesi)

Biri oyunu kötülesede bende ona katılıp birşeylerini kötülesem diye an kolluyorsun sanki ne biçim adamsın ya çık git oynama kardeşim tokalaşma sahnesi kötüyse, oynama oyucuların fizik modelemesi kötüyse bu kadar uzatmanın manası yok hoşaftan anlamıyorsan bari sus da ne olduğun anlaşılmasın

admine burada teşekkür ediyorum.hakaret içeren mesajı sildiği için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freekmichael -- 9 Ağustos 2011; 17:08:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: £se®

@previlla, sen hiç konuşma. Sen nerede Fifa'nın övüldüğü bir konu olsa hemen gelip insanları kışkırtan birisisin. Zulümmüş, sen zulüm görmemişsin.

previlla nın yorumlarını takip ediyorum.yaptığı yorumlar oldukçada yapıcı.pes forumuna gelip etmediğiniz hakaret kalmadı pes oynayanlara yalan mı...
  • quote:

@previlla, sen hiç konuşma. Sen nerede Fifa'nın övüldüğü bir konu olsa hemen gelip insanları kışkırtan birisisin. Zulümmüş, sen zulüm görmemişsin.

Ben kımseyı kıskırtmam
    Zaten kıskırmaya meyıllı bı fanboy grubu oldugu ıcın ne yazsam kıskırıyor bazıları
    Zulum gormemıssın derken tam olarak ne demek ıstedın anlamadım. Bunu bı tehdıt olarak mı alalım ?
  • quote:

quote:

Ben kımseyı kıskırtmam
    Zaten kıskırmaya meyıllı bı fanboy grubu oldugu ıcın ne yazsam kıskırıyor bazıları
    Zulum gormemıssın derken tam olarak ne demek ıstedın anlamadım. Bunu bı tehdıt olarak mı alalım ?

Yahu iki üç tane mesaj adama nasıl zulüm edebilir, Fifacılar nasıl Pes oynayanlara zulüm ediyor bunu merak ediyorum, her şeyi yanlış anlamaya meyillisin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Azor Ahai

quote:

quote:

Ben kımseyı kıskırtmam

Yahu iki üç tane mesaj adama nasıl zulüm edebilir, Fifacılar nasıl Pes oynayanlara zulüm ediyor bunu merak ediyorum, her şeyi yanlış anlamaya meyillisin.
    E durmadan senın deger verdıgın ve zevkle oynadıgın bı oyun hakkında onlarca kısı her baslıkta haddınden fazla ve taraflı olarak saldırıda bulunur,senın oyun zevkını ve senı aşağılamaya kadar gıden şeyler yazar ve sureklı olarak bunu sayfaları her actıgında arka arkaya yapılmıs sekılde gorursen.Ve bu yıllardır boyle devam edıyorsa bu kısmen zulum oluyor sanırım ?

• PES'i bu kadar ateşli savuna bizim Türkiyedeki pesçilerdir, evinde konsol olmayıp da kafede pesten başka bir şey bilmeyen insanlar, yapımcı bile FIFA bizden önde diyor pesçiler hala konuşuyor yav...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erbaa82 -- 9 Ağustos 2011; 17:04:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erbaa82

PES'i bu kadar ateşli savuna bizim Türkiyedeki pesçilerdir, evinde konsol olmayıp da kafede pesten başka bir şey bilmeyen insanlardır, yapımcı bile FIFA bizden önde diyor pesçiler hala konuşuyor yav...

fifa pes ten önde olabilir ama peside yerin dibine batırdıkları kadar kötü değil.benim anlamadığım fifanın eksiklerine rağmen mükemmel ötesi bir oyun gibi lanse edilmesi.(2011 için konuşuyorum tabi)
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnurWho

quote:

Şimdi burda fifa 11 e toz kondurmayan ve mukemmel , kusursuz, eksıksız oyun oldugunu soyleyen arkadasların Fıfa 12 ana konusunda oyun cıktıktan sonra gelıcek yorumlarına dıkkat edın lutfen
    Fıfa 11 de ne kadar sey varsa onu kotuleyıp Fıfa 12 dekı ozellıker ıcın ohaaa,obaaaaaaa,harıkaaaaaaaaa,aman tanrımmmm vs. vs. yorumlar yazıcaklar ve fıfa 11 ın aslında ne kadar dandık dundık ozellıgı varsa hepsını kendılerı yazıcak.Ama suan Fıfa 12 cıkmadıgı ıcın tabıkı de Fıfa 11 eksıksız kusursuz bı oyun. Pes ı bu kadar kotuleyenler ıcın dıyorum bunu.Yoksa tabıkı de objektıf fıfa oyuncuları da fıfa nın tonla eksıgını ve zayıf yonunu yazabılme cesaretıne sahıp.

Yok Fıfada goller hepsı bırbırınden farklıymıs (Fifa 11 baslıgı hep aynı pozısyonlar ve gollerden sıkılıp ısyan edenlerle dolu.Bknz. son sayfalar)
    Yok pes te saha 3 adımda bıtıyormus
    Yok bu devırde pes oynayan mı kalmısmıs hala ( Pesın resmı satıs rakamları kac mılyon ? ıyı ıncele ıstersen gorursun bu devırde pes oyayan sayısını ey fıfa hayranı )
    Yok peste her pas adama gıdıyormus (pinpon pas kelımesını lıtarature sokan oyun hangısı acaba? )
    vs. vs.

Bunlara gulerler.
    Saha boyutu ve kamera acıları olarak Pes fıfyayı yerden yere vurur bunu en fanatıgınız bıle bılır ama soyleyemez.Fıfa 12 de adam gıbı kamera acıları olursa ancak o zaman Fıfa 11 dekı bu eksıklerı gelıp burda heycanla yazar o ayrı Ayrıca bırbırını tekrarlayan goller ve pozısyonlar ıcın de bknz. fıfa 11 anakonusu
    Orda kendınız yazıyorsunuz artık lutfen soyle gol olmasın boyle gol olmasın.Sadece surdan vurunca kalecı yıyor burdan vurunca hep dırege carpıyor vs dıye.
    Fıfa baslıgında bıle fıfayı elestırıp analız etmek yerıne dırek Pes ı analız eden bı grupsunuz. Keyıfle okuyoruz o ayrı tabı

Ben de ısterım fifa dogru duzgun bı oyun yapsın ve hepımız zevkle oynayalım ama olmuyor ıste.Hala kendıne cekemdıgı onmılyonlarca futbol oyunu seven ınsan var ve onları kendıne cekemıyor.
    Gecen bu senelerı fıfa ıyı kullandı ama sandıgınız kadar da ıyı kullanamadı.Kralın ölüsü bıle mılyonlarca sattı ve artık kral gerı gelıyor. Fıfa nın ısı bu seneden baslayarak daha da zor olucak gıbı.

hocam tüm yorumunu okudum ama turnuvada var mısın yok musun onu da yazsaydın
    edit: pardon yahu konular karışmış

• quote:

Orijinalden alıntı: OnurWho

quote:

Yok pes te saha 3 adımda bıtıyormus
    vs. vs.

Bunlara gulerler.

Ben de ısterım fifa dogru duzgun bı oyun yapsın ve hepımız zevkle oynayalım ama olmuyor ıste.Hala kendıne cekemdıgı onmılyonlarca futbol oyunu seven ınsan var ve onları kendıne cekemıyor.
    Gecen bu senelerı fıfa ıyı kullandı ama sandıgınız kadar da ıyı kullanamadı.Kralın ölüsü bıle mılyonlarca sattı ve artık kral gerı gelıyor. Fıfa nın ısı bu seneden baslayarak daha da zor olucak gıbı.

hocam tüm yorumunu okudum ama turnuvada var mısın yok musun onu da yazsaydın
    edit: pardon yahu konular karışmış

• quote:

PES'i bu kadar ateşli savuna bizim Türkiyedeki pesçilerdir, evinde konsol olmayıp da kafede pesten başka bir şey bilmeyen insanlar, yapımcı bile FIFA bizden önde diyor pesçiler hala konuşuyor yav...

Erbaa konsolun basından kalk ta bıraz dunyaya acıl gozunu sevıyım ya. Sız cıddı cıddı Pesı sadece Türkıye de alıyorlar ,oynuyorlar falan sanıyorsunuz galba
    Hadı bıraz ara ver onlıne maclara , ınternetı bıraz da arastırma ve bılgı edınme maksadıyla kullan

• quote:

quote:

PES'i bu kadar ateşli savuna bizim Türkiyedeki pesçilerdir, evinde konsol olmayıp da kafede pesten başka bir şey bilmeyen insanlar, yapımcı bile FIFA bizden önde diyor pesçiler hala konuşuyor yav...

Erbaa konsolun basından kalk ta bıraz dunyaya acıl gozunu sevıyım ya. Sız cıddı cıddı Pesı sadece Türkıye de alıyorlar ,oynuyorlar falan sanıyorsunuz galba
    Hadı bıraz ara ver onlıne maclara , ınternetı bıraz da arastırma ve bılgı edınme maksadıyla kullan

Varan 1 beni yanıltmadığın için teşekkür ederim. Ben oyun satmıyor demiyorum, böyle bilinçsizce savunan topluluk diyorum,ya neyse neyi oynuyorsanız oynayın ben x boxta pese bakıyorum kopya olarak iyiyse ps 3'üme alıyorum iyi değilse bir dvd boşa gitmiş oluyor.

• @Previlla , yanli$ sayfadasin sanirim. Burada Fifa icin bilgi payla$iyoruz. PES mi FIFA mi muhabbeti yapmiyoruz.
    Tamam PES daha iyi. Artik PES konusunda yaz ki orada keyifle okuyalim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • umarım almak için zor karar verebileceğimiz 2 oyun olur
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.