Şimdi Ara

Spor Toto Süper Lig 26. Hafta | Beşiktaş - Akhisar Belediye Gençlikspor | 23.03.2014 | 19:00 (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
332
Cevap
1
Favori
7.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tolga son saniyede çok iyi çıkardı topu.
  • Gel de isyan etme şimdi amacınız ne sizin Jones'a verdiğin sarıyı Melo'ya ölsen vermezsin.Ramon'un pozisyona kırmızı vermeyen hakem kokartı çıkartsın düdüğü assın yeter..
  • Ya mac 0-0 olsa
    Skora gore mac mi yonetilir?

• 3-0 diye bunları görmezden gelmeyin resmen skandal bir karar faul bile vermedi...
  • ikinci yarıda orta sahada ikili mücadelede akhisarlı futbolcu jones a omuz attı kendisi yıkıldı hakem aleyhimize foul çaldı, kalecinin hareketine devam diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmeehhmet

ikinci yarıda orta sahada ikili mücadelede akhisarlı futbolcu jones a omuz attı kendisi yıkıldı hakem aleyhimize foul çaldı, kalecinin hareketine devam diyor

orda gülmekten haykırdım
  • Mac 3-0 diyeeyyamci hakem kaleciye kirmizi vermiyor

• İkinciyiz beyler hayırlı olsun
  • Run boys run...
  • eyyama devam allahtan skor 3-0dı bakalım haftaya nasıl acısını cıkartıcaklar
  • Skor olmuş 3-0 soksana Kerim'i oyuna. Kanatlar zaten rezil oynuyor, maç garanti olmuş zaten, harcadı Kerim'i kenarda.
  • Skor ve oyun sevindirici. İkinciyiz. Fakat bazı seyleri görmezden gelmeyelim lütfen. Jones a cıkan sarı Meloya sittin sene verilmez. Ayrıca Jones u iten rakip oyuncu kendisi yıkılınca aleyhimize faul calındı. İşin en garip tarafı ise kaleciye kart cıkmaması. Galatasaray taraftarı düşünmeli. Beşiktaş'ın stadı yok, kadrosu bizim kadar zengin ve pahalı degil, onca eyyam yapıyorlar adamlara fakat yine de onlardan gerideyiz diye sorgulamalılar kendilerini.

• hocam sol tarafta bı sıkıntı goremedım ben sagda holosko cok kotuydu ama hava toplarında ustunluk sagladı.Kerim cekmedıgı kadar biz cektik burda ya
  • Bir Galatasaray taraftarı olarak, bugünkü maçınızı zevkle izledim. Özellikle dünkü rezaletimizden sonra. Dediğine de çok fazla katıldığım için cevap yazmak istedim. Yahu bizim takımın oyuncuları kat kat fazla para kazanıyor, sözde yıldız hepsi ama bu kadar kompakt ve seyir zevki veren maç çıkartamıyorlar. Hem de dediğin gibi saha, seyirci ve Avrupa gelirleri gibi bir o kadar pozitif yönde imkan varken. Bu sezon Beşiktaş'ın maçlarını daha bir zevkle izliyorum doğrusu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi La Alegria -- 23 Mart 2014; 21:23:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RowTzNox

hocam sol tarafta bı sıkıntı goremedım ben sagda holosko cok kotuydu ama hava toplarında ustunluk sagladı.Kerim cekmedıgı kadar biz cektik burda ya

Sol kanat iyiydi çünkü Motta her zamanki gibi topladı kanadı. Olcay iyi değildi bence, Motta iki kişilik oynayınca aksamadı sol kanat.
  • valla kupon bjk den yatacak diye korkuyodum ama neyseki temiz galibiyet aldılar...

tebrikler bjk
  • Tebrikler beyler. Bugünkü maçta fiili şampiyonluğu ne kadar hakettiğinizi gösterdiniz. Umarım kazanan siz olursunuz. Başarılar
  • La Alegria kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam. Aksini düsünmek Polyannacılık olur. Futbolda yıldızlarla yetenekliler oranını iyi ayarlamak gerektigini düşünüyorum. Komutan asker oranı yani. Çünkü tamamen komutan olunca seyir zevki olmuyor, takım olunamıyor. Tamamen asker olunca da maç kazanılmıyor. Takım olabilmekte her şey.

• quote:

Orijinalden alıntı: potur

İkinciyiz beyler hayırlı olsun

Daim olur umarım ah işte hakaem hataları olmasa şimdi liderdikte neyse..
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.