Şimdi Ara

Spor Toto Süper Lig | 22.Hafta | Beşiktaş - Balıkesirspor | 01.03.2015 | 19:00 (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
721
Cevap
3
Favori
10.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Stan Marsh

quote:

Orijinalden alıntı: adnan mersedes

Fbjk birleşmiş Adamın kendi takımı bizden 6 yemiş hala 6s diye zırvalıyor Balıkesirden zor kurtulup böyle konuşmak .
    Birde arenada bizi yenecekmiş, hap fazla mı geldi la

Balikesirden 3 yediniz lan ne konusuyosun hala bir bir?

Siz bizden kac yediniz son 9 macta sayabildin mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Canımız sıkılmadı sıkıldı ama dünyanın sonu değil telafisi olacak maç, bu maç için kızmamak gerek takıma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MDelice

quote:

Orijinalden alıntı: Apocalypto33

quote:

Orijinalden alıntı: baba1993

quote:

Galatasaray'ın Feneri haftaya Kadıköyde yenme gibi bir şansı yok.En son kaç yılında yenmiş?İçimizden çoğu görmemiştir bile.O yüzden sıkıntı yapmayın.

Bjkde 8 yemişti liverpooldan turu geçmek imkansızdı
    Sizin anlayışınıza göre

Ben Beşiktaşlı olarak öyle birşey söylemedim.En son 1999 yılında yenmişiniz kardeş neyin kafasını yaşıyorsunuzSon yendiğinizde kaç yaşındaydın merak ettim.

Sen Bjk En son Sampiyon oldugunda kac yasindaydin

Sizin Feneri son yendiğinin üstüne 10 yıl koy ne çıkıyorsa o.

• Gs isterse 5 puan önde olsun şampiyonluk ihtimali bjk ve fenerden azdır.Herkes aynı söylemde birleşiyor.Bekleyelim görelim.
  • quote:

quote:

Fbjk birleşmiş Adamın kendi takımı bizden 6 yemiş hala 6s diye zırvalıyor Balıkesirden zor kurtulup böyle konuşmak .

Hap yakmış seni belli bir daha Galatasaray adını ağzına alma malum ilk yarıyı hatırla bu mantıkla
    yazık ya

• quote:

Bjklilere bak ya bize karsi soyleyecek biseleri yok feneri kullaniyolar.. Acizlige bak

• besiktaslilara bak hele fenere guveniyorlar fenere niye guveniyorsunuz kendiniz bitrsenize isinizi bi laf var soyleycemde ban yerim simdi balikkkesir berabere yapiyor sonra vay efendim haftaya gorursunuz fener ile 4 bjk ile 3 puan kaybetse bile esit oluyor puanlar acaba siz haftaya sivasi yencekmisiniz
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Galatasaray'ın Feneri haftaya Kadıköyde yenme gibi bir şansı yok.En son kaç yılında yenmiş?İçimizden çoğu görmemiştir bile.O yüzden sıkıntı yapmayın.

Sizin anlayışınıza göre

Ben Beşiktaşlı olarak öyle birşey söylemedim.En son 1999 yılında yenmişiniz kardeş neyin kafasını yaşıyorsunuzSon yendiğinizde kaç yaşındaydın merak ettim.

Simdi biraz ustune gelsem ikinci takimim fener dersin sen

• quote:

Orijinalden alıntı: Bu bir kullanıcı adı

Canımız sıkılmadı sıkıldı ama dünyanın sonu değil telafisi olacak maç, bu maç için kızmamak gerek takıma.

Iste bu düşünceler yüzünden türk futbolu gelismiyor. Liverpool bugun catir catir M.City i yendi bugün.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sizin anlayışınıza göre

Ooo,fenerın üzerinden prim. Alırım bi dal

• quote:

Orijinalden alıntı: İsmail Köybaşı

Haftaya olan Fb-Gs derbisinde umarım Fenerbahçe'yi tutacak kadar alçalmamışızdır ??

Kimi tutarsanız tutun sizin için değişen birşey olmaz.

Biz kazanırsak şampiyonluk Fener ile gs arasında devam eder sonucu belli olmaz bjk her türlü 3. olur.

Gs kazanırsa şampiyon olur.Biz 2. oluruz.Bjk yine 3. olur.

Berabere biterse yüksek oranda gs yine şampiyon olur bjk yine 3. olur. İşin özü sizin için değişen birşey olmaz...
  • Beşiktaş iyi oynamadı ama Liverpool gibi bir rakibe 120 dakika yüksek tempo ve mücadeleden sonra bugün ki mücadele sadece alkışlanır. Her hafta uçağa binmek zorunda olan bir takımdan bahsediyoruz, sağlık olsun demekten başka diyebilecek bir şeyimiz yok. Bugün kazanamadık diye şampiyonluktan da kopmuş değiliz. Canın sağ olsun Beşiktaşım !!
  • Galatasaray kadar itici bi camia yok arkadas besiktaslidan cok galatasarayli var konuda haftaya fener 5 ler insallah

• quote:

Orijinalden alıntı: Musbab

quote:

Orijinalden alıntı: İsmail Köybaşı

Haftaya olan Fb-Gs derbisinde umarım Fenerbahçe'yi tutacak kadar alçalmamışızdır ??

Kimi tutarsanız tutun sizin için değişen birşey olmaz.

Biz kazanırsak şampiyonluk Fener ile gs arasında devam eder sonucu belli olmaz bjk her türlü 3. olur.

Gs kazanırsa şampiyon olur.Biz 2. oluruz.Bjk yine 3. olur.

Berabere biterse yüksek oranda gs yine şampiyon olur bjk yine 3. olur. İşin özü sizin için değişen birşey olmaz...

Derbiyi Fb kazanırsa yarış tekrar başlar.

Galatasaray kazanırsa şampiyonluğa gider, 2.yi tayin ederiz.

• Hala şampiyon belli değil arkadaşlar kimse kafasında bir şeyler kurmasın, daha önümüzde 12 hafta var, 12 hafta da neler olur bilemeyiz
  • Galatasaraylilar Fenerbahce forumunda da boyle burada da... Holiganlıktan baska isiniz yok mu abi diger takimlarin dususunden haz alacak kadar alcaldiniz mi kendi takiminiz perisan haldeyken? :) Yazik valla.

• quote:

Orijinalden alıntı: Strawberry Swing

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sizin anlayışınıza göre

Ooo,fenerın üzerinden prim. Alırım bi dal

Bu nedir ya Ohoo sidik yarıştıracaksak Avrupada kupa aldığınız son seneyi söyleyinde gülelim.

• Derbiden bu GS'nin kazanma ihtimali %1 bile değil. FB psikolojik olarak GS 'ye karşı hep üstün ve daha rahat çıkıyor ama o da son haftalarda iyice düşüşte.
    Birbirinden rezil 2 takımın oyunundan kazanan çıkması mucize olur bence.

Rakiplerin ne yaptığı değil bizim ne yaptığımız önemliydi. BJK tüm avantajını ve şansını kendi hatalarıyla kaybetmiştir.
  • quote:

quote:

quote:

Hap yakmış seni belli bir daha Galatasaray adını ağzına alma malum ilk yarıyı hatırla bu mantıkla
    yazık ya

Sizi lig sonu gorucem iyi gün taraftarlari bu kadar otebilecek misiniz? Ya da haftaya kaybettiginiz de.

• quote:

Orijinalden alıntı: Buqqi

quote:

Orijinalden alıntı: Bu bir kullanıcı adı

Canımız sıkılmadı sıkıldı ama dünyanın sonu değil telafisi olacak maç, bu maç için kızmamak gerek takıma.

Iste bu düşünceler yüzünden türk futbolu gelismiyor. Liverpool bugun catir catir M.City i yendi bugün.

liverpoolla beşiktaş aynı seviyede olsa dediğin doğru ama o adamlar üç günde bir oynayacak güçte.
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.