Şimdi Ara

Spor Toto Süper Lig | 16.Hafta | Beşiktaş - Galatasaray | 04.01.2015 | 19.00 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
943
Cevap
6
Favori
20.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bozcan

Sosa geride oynamaz necip oynar. Oğuzhan ilk 11 de başlamaz bence.

Necip iyileştimi ?
  • Yetişebilir belki.
  • ben zorlanmadan geçeceğimize inanıyorum. yeter ki takım totenham arsenal maçlarında olduğu gibi alan kapatsın.unutmayın ki biz arsenalı elimizden kaçırdık.rakibimiz arsenal yedeklerinden 4 yedi daha dün. içerde dışarda totenhamı ezdik. fener maçıyla kıyaslamayın bunu . o maçta töre yoktu sosa yoktu 60 dakika eksik oynadık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feint-TR

maç başlamadan hakeme bağlamaya başlamışsınız.

evet kanka topluca ağlıyoruz
  • mellfred kullanıcısına yanıt
    Hocam adamların başında İtalyan hoca yok. Hatırlatırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah futbocularımızın yardımcısı olsun, çirkefliklerle başa çıkabilme sabrı versin. Amin.
  • atiba kirmizi yemeseydi iyi olurdu

• Macin hakemi tahmin ettigim kisi oldu. Eksiltmek icin ekstre ugrasacaktir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ^^Evo^^

Macin hakemi tahmin ettigim kisi oldu. Eksiltmek icin ekstre ugrasacaktir.

Onu da yeneriz

• Cüneyt Çakır'ın verilmesi iyi oldu, doğru bir maç yönetecektir. Ben sevindim.

• İnşallah hocam. Senin açtığın maç konularında puan kaybı yaşamadık diye biliyorum (:
  • Melo düşünsün.

• Bombayı bırakıp kaçayım:

"...bu maçlarda Galatasaraylı futbolculara 74 sarı 6 kırmızı kart gösteren Cüneyt Çakır, rakip takım futbolcularına ise 98 sarı 7 kırmızı kart gösterdi."
  • artık bizim lehimize ne kadar karar verirse hakemler hiç üzülmicem. umarım burak yılmazın zamanında aldığı gibi bir penaltı alırız da seslerini çıkaramazlar.
  • Bu maçı alacaz gençler rahat olun
  • maç hangi statta oynanacak arkadaşlar
  • Merhaba arkadaşlar Olimpiyat Stadına ulasım adlı bir konu vardı linkini atabilirmisiniz acaba?
  • zemin kötüydü su an ne halde acaba? üstüne cumartesiden itibraen yagmur geliyormus bu maç erteenebilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Spor Toto Süper Lig | 16.Hafta | Beşiktaş - Galatasaray | 04.01.2015 | 19.00
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taner1903BJK

Spor Toto Süper Lig | 16.Hafta | Beşiktaş - Galatasaray | 04.01.2015 | 19.00

2012 yılının resimlerini atmaktan ne keyif alıyorsunuz onu anlamadım ? Stadyumda böyle bir kar yok beyler bi lokma kar yağdı zaten. Maç saatine kadar yağar yağmaz onu bilemem ama şuan böyle birşey yok paylaşılan resimler eski.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.