Şimdi Ara

Spor Toto Süper Lig | 10.Hafta | Beşiktaş - Kasımpaşa | 23.11.2014 | 19.00 (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
381
Cevap
2
Favori
8.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gandal07

tebrikler beyler.

Teşekkürler,

Yalnız Cenk Gönen böyle giderse Tolga yedek kalır bence. Hakikaten üst düzey refleksleri var adamın yahu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le Blanc

quote:

Orijinalden alıntı: BiletlerBiletxD

Yalnız maçta çok komik olaylar oluyor.Bütün yurt oturduk komedi filmi diye maçı izliyoruz.Serdar'ın Isaakson'a çarpması çok iyiydi

nasıl gidiyor okul, ortam iyi mi

Ortam iyi ama dersler zorluyor
  • İlk yarıyı izleyemedim. 2. yarı çok rahattık valla bende izlerken panik olmadım gol yeriz falan diye. Hakkettik önümüzdeki maçlara bakalım.
  • Kazanmayı hakeden bir takım oldu Beşiktaş. Tebrik ederim. Başarının yolu birliktelikten geçiyor işte isimlerin önemi yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tolga'ya çok fazla süre verildi. Ben şahsen Cenk'in yedek kalmasına üzülüyordum. Bir kere yaşı genç. Dediğin gibi refleksleri haliyle daha iyi.
  • quote:

quote:

quote:

Yalnız maçta çok komik olaylar oluyor.Bütün yurt oturduk komedi filmi diye maçı izliyoruz.Serdar'ın Isaakson'a çarpması çok iyiydi

hazırlıkta değil miydin ne zorlanması

• quote:

Orijinalden alıntı: ^^Evo^^

Tolga'ya çok fazla süre verildi. Ben şahsen Cenk'in yedek kalmasına üzülüyordum. Bir kere yaşı genç. Dediğin gibi refleksleri haliyle daha iyi.

Tolganın avantajlarıda vardı. Takıma abilik yapabilmesi+ Karakter olarak takıma uygun olması ve ciddi manada kalede güven vermesi avantajıydı ama işte çok aşırı yetenekli bir kaleci değil. Cenk ise Tolganın tam tersi çok yetenekli ama güven vermiyordu. Oynadıkça açılacaktır buna eminim.
  • Dediklerine katılıyorum. Lakin bana Cenk daha fazla güven veriyor. Bu maç ta kaç tane yan topa ne kadar rahat çıktı dikkat edin hocam. Tolga'da bu yok. Yan topları sıfır. Sonuç itibariyle kim iyiyse hoca onu oynatıyor. Bu da bir gerçek (:
  • Hocadan yana şüphem yok zaten :)
    Cenkin güven vermeme sebebi biraz da mazi aslında çok hatalar yaptı ama Sambade yaramış Cenk'e
  • tebrikler Bjk , yarın büyük ihtimalle puan kaybederiz, haftayı lider kapatırsınız. Umarım sonuna kadar Beşiktaş ve Fenerbahçe şampiyonluk için yarışır. diğer adını anmak istemediğim kulüpler de sıralamayı belirlesin.
  • guti den sonra futbol zekası çok yüksek olan bir adam var artık beşiktaşta "Jose Sosa" .

beşiktaş 4-1-4-1 e dönüp

****** atiba *******
    töre-sosa-oğuzhan-olcay
    ******** ba *********
    bu kadro ile oynarsa futbol resitali sunar , adamı mest eder. çok tiki taka golü atar .

bence iç sahada kesinlikle bu formatta oynamalı .
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Evet hazırlıktayımda okulun ingilizce seviyesi bayağı yüksekmiş bütün okul zorlanıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: acAn07

guti den sonra futbol zekası çok yüksek olan bir adam var artık beşiktaşta "Jose Sosa" .

beşiktaş 4-1-4-1 e dönüp

****** atiba *******
    töre-sosa-oğuzhan-olcay
    ******** ba *********
    bu kadro ile oynarsa futbol resitali sunar , adamı mest eder. çok tiki taka golü atar .

çok da yeriz ama Veli nin savaşçı ruhu olmazsa olmaz
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Evet hazırlıktayımda okulun ingilizce seviyesi bayağı yüksekmiş bütün okul zorlanıyoruz

herkes zorlanıyorsa problem yok, keyfine bak

• quote:

Orijinalden alıntı: Beşiktaş

quote:

Orijinalden alıntı: Zamanlama Manidar

zor maç...

• quote:

Orijinalden alıntı: Zamanlama Manidar

quote:

Orijinalden alıntı: acAn07

guti den sonra futbol zekası çok yüksek olan bir adam var artık beşiktaşta "Jose Sosa" .

beşiktaş 4-1-4-1 e dönüp

****** atiba *******
    töre-sosa-oğuzhan-olcay
    ******** ba *********

çok da yeriz ama Veli nin savaşçı ruhu olmazsa olmaz

rakip bu 6 lı dan topu alabilirse bırakalımda atsınlar abi

• veli ye diyicak hiç bişi yok adam takımın dinamosu . ama işte ilk önce skoru yakalayıp sonra eski formata dönersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Önder Özen

Yemekteydim maci izleyemedim. Kerim nasildi?

Bugün kötüydü çok top ezdi. Yerini Olcay'a bırakırken keşke Olcay'la başlasaydık Kerim şu an giriyor olsaydı diye düşündüm ben hatta.

• quote:

Orijinalden alıntı: DeTaXs

quote:

Orijinalden alıntı: Önder Özen

Yemekteydim maci izleyemedim. Kerim nasildi?

Bugün kötüydü çok top ezdi. Yerini Olcay'a bırakırken keşke Olcay'la başlasaydık Kerim şu an giriyor olsaydı diye düşündüm ben hatta.

Katılıyorum hocam Olcay'ın girdiği dakikalar Kerim'in oynaması gereken dakikalardı ve olcay varken Motta'nın performansınında arttığını düşünüyorum çünkü Kerim'in savunma bilgisi çok zayıf ayrıyetten sırtı dönük top alma sorunuda var fizik yüzünden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alicnouma

quote:

Orijinalden alıntı: grbzgrbz

çarşının siyasete karışmasından dolayı insanlar beşiktaştan soğumuştu demba ba sayesinde herkes beşiktaşı sevmeye başladı .

hiç tartışmaya girmek istemem ama asıl o olaylardan sonra insanlar "yükselenim beşiktaş" gibi sözler söylemeye başladı. siz veya çevreniz farklı düşünüyo olabilirsiniz ama gerçek bu

yok hayır ben de siyasi tartışmaya girme taraftarı değilim ki öyle net,keskin bir siyasi görüşüm de yoktur sadece gezi eylemlerinden sonra çarşının sosyal medyadaki takipçi sayılarındaki değişimi kontrol ederek ne demek istediğimi anlayabilirsiniz,iyi günler .

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.