Şimdi Ara

Spor Toto Süper Lig | 10.Hafta | Beşiktaş - Kasımpaşa | 23.11.2014 | 19.00 (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
382
Cevap
2
Favori
8.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mmeehhmet

necip oynarsa erciyes maçının tekrarını izleriz

• Rahat rahat bir mac izledim sonunda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yemekteydim maci izleyemedim. Kerim nasildi?
  • tebrikler kartalım
  • Bu kadar berbat bir hakem olamaz.Adam olur olmaz herşey faul veriyor bunlar yüzünden maç akmıyor ve futbol zevkle izlenmiyor ya oturun biraz ingiltere premier lig maçı izleyin hakemleri görün.
  • futbolda kazandık şimdi sıra basketbolda

Ayrıca NECİP
  • bu olcay kadar kazma bi oyuncu görmedim..Bu adamı görmek istemiyorum takımda yedekden girsin arada.

Bu akşam Gökhan Töre iyi oynamadı nazarlık oldu :)
  • Bu hakeme rağmen yine kazandık. Hakem yabancı olsaydı skor çok farklı olurdu. Kasımpaşa 11 kişi tamamlayamazdı maçı. Belki bizde (:
  • quote:

Orijinalden alıntı: Önder Özen

Yemekteydim maci izleyemedim. Kerim nasildi?

Fenasiiii

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu önemli puanlar şampiyonluk getirir. Hadi inşallah
  • alicnouma kullanıcısına yanıt
    Güldürdün hocam
  • necip 5 senedir ortasahada veremedigi performansi tek macta stoperde verdi. bu heriften orta saha olmuyor, sag bek zaten hic olmuyor. bari stoper oynasin.
  • Cok ustaca kontrollu iynadik, kasimpasa nin ciliz 1-2 atagi vardi. Bu stadta oynarsak sampiyon oluruz acikcasi taraftar etkisini ilk defa inonuden sonra hissettik.

Necip ve serdar elestirilen 2 adam super oynadi, necip stoperde olur on liberoda ama kanat oyunculugu sag beklik onun yapisina ters suc birazda teknik direktorun.

sosa sazi eline almaya basladi diyorum aha solda adam bos keske ona atsa tak atiyo fifada kolla oynar gibi, buyuk ihtiyac, ayrica son dakkalarda gokhan cikinca sag acik oynayarak ekstra hayranligimi kazandi.

motta kotu basladi vasat bitirdi duzelmesi lazim bu sene 1-2 disinda hep kotuydu.

Demba ba yemin ediyorum cok ust duzey bi oyuncu kacirdigi golde alisi gecisi harikaydi. first touch olayinda asmis bi insan.\

Avrupada da kazanip liderligi alalim karsimizda kimse duramasin.

• baskete geçtik hadi bakalım:)
  • Sosa da bugün harikaydı . Boş alanları görmesi isabetli pas oranı süperdi . Resmen sahaya IQ katıyor adam .
  • badabazinga kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum. Bir vücut çalımı vardı ki o tarz adam eksiltmeyi bir tek Oğuzhan yapabiliyordu. Şimdi iki oldular (:
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanunver

necip 5 senedir ortasahada veremedigi performansi tek macta stoperde verdi. bu heriften orta saha olmuyor, sag bek zaten hic olmuyor. bari stoper oynasin.

Aynen, artık oraya mı alıştırsak ne yapsak
  • tebrikler beyler.
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.