Şimdi Ara

Spor Toto Süper Lig | 1.Hafta | Beşiktaş - Trabzonspor | 18.08.2013 | 21:45 (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
900
Cevap
2
Favori
17.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kanién

Almeida'yı kim düşürdü lan belinin üstüne ? Zaten sakat adam

O pozisyonda aha dedim 1 ay yok bu. Ama çabuk toparlandı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mustafa pektemek 2.lig topçusu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haşin_ErKeK

Trabzon kazanır
    Kazanamadı ? Hatta berabere bile kalamadı ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Hakem de hakem hakem ne yapty arkada??Tamam kyrmyzy kart es geçti bir tane de her pozisyonda hakem demek nedir abi..Sanki on numara top oynadynyz da hakem gollerinizi yedi hayret bi?e.

Türkçe katili ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sycthe2112

Olcay da çok çok etkisiz bugün.

Tamda etkisiz dediğin anda atmış :D
  • frenze kullanıcısına yanıt
    gel bide bana sor maçtan çıktım eve bile gidemedim iş yerindeyim ve bayılmak üzereyim uykusuzluktan yaşlanıyorum galiba artık sanırım bu sene bütün maçlara gidemicem çok yoruldum dün gece
  • Tebrikler hocam.

Spor Toto Süper Lig | 1.Hafta | Beşiktaş - Trabzonspor | 18.08.2013 | 21:45
  • Gümbür gümbür transfer yaptım diyen Trabzonspor, transfer yapmayıp elindeki Fernandes'e çare arayan Beşiktaş'tan 2 gol yemiş oturmuş.
    Yorumsuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Red Devil

quote:

Orijinalden alıntı: Santa Esmeralda

bu maç çok yanıltıcı 2 takımda top oynamadı bir ara ben de rıza çalımbay gibi uyuyacaktim maçta o kadar rezil futbol vardı. Goller hep defans hatasından oldu. Atıba çok koşuyo ama boş koşuyo. Defansif yönü iyi biraz

Biz rezil futbolu gs-fb kupa maçında gördük daha ligin başı sen bunları bilmiyorsun tabi atiba kaliteli bi oyuncu hem defansif hem ofansif bize çok katkı yapacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: safkar14

Düğünde olduğumdan ligtv.com.tr den özeti izledim. Bir kaç nokta takıldı aklıma.

1- Maloudanın golü ofsayt mı?
    2- Colman çok sert bir hareket yaptı Pektemek'e, 2. sarısını hakem mi vermedi yoksa ilk sarısı mıydı?

Bu maloudanın fernandese tekmesi kısa özette yoktu.
    Olcay yine sürekli gol bölgesinde, nazar değmesin

maloudanın golü ofsayt
    colmanın daha önce sarısı vardı kart bile çıkmadı o pozisyonda
  • Bir Türkiye CUMHURİYETİ Vatandaşı olarak, teşekkürler çarşı!

• Fernandesin gollerden sonraki sevinçlerine , gollerden fazla sevindim. Oldukça hırslı, sözleşmeyi yenilerler inşaAllah
  • quote:

Orijinalden alıntı: brak13

quote:

Orijinalden alıntı: frenze

15 dakika once girebildim eve.
    Otoparktan cikmak 45 dakika.
    Tem' e baglanmak yarim saat.
    Tem Bayrampasa'daki yol yapimi 45 dakika.
    Ancak gelebildik
    İnonu'nun gozunu seveyim. Mactan cik 30 dakikada evdesin..

Gunduz Kazan aksam mac Cok yorgunum uyuyacagim.
    Unutmazsam yarin mac hakkibdaki goruslerimi yazacagim.
    Herkese iyi geceler..

Metroyla geldik ordan aktarma aktarma üstüne sonunda metrobüsle 01.35 de Kadıköy'e anca gelebildik!!
    Gece gece tam zulümdü Allah'tan yendik ;)

Hocam iyi gitmişsiniz vallahi. Ben o saatte eve yeni varmıştım. Evim de Halkalı'da düşün.. Stada 9 km mesafede..

• Gecen seneden sonra, bu sene guvenebilecegimiz bir yedek kulubemiz var. Hepsinden onemlisi bu bence.
  • Şu trabzonluların tolga için oğuzhan + 5m istedikleri foruma girip bakiyim biraz, kazandıktan sonra rakip takım taraftarının üzüntüsünü görünce daha bi seviniyorum delimiyim ne
  • Bilic iyi hoca.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackScorpion35

quote:

Orijinalden alıntı: sycthe2112

Olcay da çok çok etkisiz bugün.

Tamda etkisiz dediğin anda atmış :D

Aynen öyle oldu. Sonra bir de asist yaptı
  • Dünkü Maçı 90 dakika izledim, kesinlikle beşiktaşın kaliteli bir forvete ihtiyacı var benim fikrim pektemek kesinlikle bu takımın topçusu değil Almedia ne olduğu belli değil o yüzden kesinlikle forvet hattına bir takviye gerekli ;) dün kü maç kısır geçti her iki takım açısından bence ama sonuçta ilk maçlar normal ama geçen seneye nazaran beşiktaşı daha bir hırslı istekli oynar gördüm ve gerçekten bir Gs taraftarı olarak çok sevindim çünkü kesinlikle ilk 3 zorlaması gereken takımların başında geliyor.

Bu arada O Colmanın ikinci hareketinde kesinlikle direk Kırmızı Kart görtmesi gerekli idi yalnız gökhan töre oyuna girince oyun hızlandı o oyuncuyu kaybetmemek gerekli...
    Tekrardan tüm beşiktaşlı kardeşlerimi tebrik ederim.
  • Beyler Tolga'ya Oğuzhan + 5M isteyen şu komik forumdan maç öncesi bi cümleyi cımbızla çekiyorum

"Olcay'ı Ptt'de oynatmam "
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

Beyler Tolga'ya Oğuzhan + 5M isteyen şu komik forumdan maç öncesi bi cümleyi cımbızla çekiyorum

"Olcay'ı Ptt'de oynatmam "

ben o elemana katılıyorum ptt de oynatmam niye oynatayım. süper lig dururken ptt de neymiş
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.