Şimdi Ara

Spor salonu şart mı?(fotoğraflı öneri)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar foto da bulunan ağırlık setlerim var 75 80e kadar cıkıyor, sıkı düzgün bir diyet ve akşamları koşuyu da eklersek attığım arkadaş gibi bir önce sonrası olur mu?
    Spor salonu şart mı?(fotoğraflı öneri)Spor salonu şart mı?(fotoğraflı öneri)Spor salonu şart mı?(fotoğraflı öneri)

• Salon şart değil ama elindekiler yetmez en azından 1 sehpa lazım tabi daha fazla ağırlık lazım, o agirliklar seni bir yere kadar götürür. Biraz alan varsa en temizi bir tane squat rack al bir tane de sehpa al tamamdır salona gerek kalmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeterli ekipman varsa evde salondaki kadar vucut yapılır. Yeterli ağırlık plakası, bir ayarlanabilir sehpa bir barfiks barı fazlasıyla iş görecektir. Bir barfiks barı ve özellikle sehpa edinmelisin bana göre.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resimdeki arkadaş sadece yağ yakmış. Kas kütlesi hemen hemen aynı
  • Bende zamanında çok düşündüm ağırlık setlerini alayım zaten ev müsait evde yapayım diye ama maalesef öyle olmuyor. Ayrıca gerçekten evde bu işi yapıp da gelişeni hiç görmedim çünkü ekipmanlar çok yetersiz kalıyor öyle 2 dumbell, 1 bar alıp her egzersizi yapamıyorsun illa ki ayarlanabilir sehpa lazım ki onu bile alsan yine bir çok önemli egzersizden mahrum kalıyorsun. Ama kesinlikle sehpa şart sehpasız hiç bir halt yapamazsın.
  • Arkadaşlar benim derdim ahım şahım kas yapma değil yağları yakıyim kaslarım hafif belirginleşsin yeterli. Spor salonu şart mı?(fotoğraflı öneri)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hayir olmaz

• evde tabi ki olur ama o kadar az ekipmanla olmaz.
    benim salonumu bu hale getirmem yıllarımı aldı.Spor salonu şart mı?(fotoğraflı öneri)
  • Şart evde yatarsın çalışmazsın

• Fazla kas yapma hedefim yok deyip belki 5 yıl uğraşıp zor yapılacak vücutlar atıyorsunuz ya bitiyorum artık.

• Buck* kullanıcısına yanıt
    Bilgisiz olduğumuzdan olabilir mi? ben de senin gibi tiplere bitiyorum bu soruların bitceğini falan m düşünüyosun başlarken herkesin istediği vücud var bu konu hakkın da bilgim yok buraya atıp soruyorum sen bana 5 yıllık vücut desen aklıma şimdi atacaım fotoda ki gibi şeyler gelir.

Spor salonu şart mı?(fotoğraflı öneri)
  • Eğer bir odayı komple spora ayırabilir ve zamanla ekipman alıp doldurursan ona bir şey diyemem ama bir çift dumbell ve bir barla iş zor.
  • esco65 E kullanıcısına yanıt
    Peki

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.