Şimdi Ara

SPLASH PRO 2.7.0 Final (Ücretsiz) | Resimli Anlatım | Gerçek HD Kalitesinde Film, Dizi İzleme (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.309
Cevap
142
Favori
148.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 ay
  • Cevaplayan Üyeler 406
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 339
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 gün 10 saat 47 dakika
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 361
  • Favoriye Eklediklerim 142
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • MühendisMurat (339 mesaj) MERNEPTAH (51 mesaj) idris-tolar (31 mesaj) spysoul (31 mesaj) Ginga Eiyuu (21 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (501 mesaj) Mobil (116 mesaj) Tablet (13 mesaj) Mini (13 mesaj) Uygulama (6 mesaj) (9 mesaj)
  • @
33 oy
Öne Çıkar
Giriş

doğru diyorsunda zaten konu splash konusu pot player konusu değilki ayrıca bir sürü ayarı var yapmadıkdan sonra kullanmanında manası yok ve her ayarıda bulunmuyor nereye koydularsa böylelikle benim gibi bulamayanlar içinde bir rehber olur bence

mesela şu alttaki fotodaki ayarıda bulamadım

SPLASH PRO 2.7.0 Final (Ücretsiz) | Resimli Anlatım | Gerçek HD Kalitesinde Film, Dizi İzleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kumdan kale -- 8 Kasım 2021; 15:0:54 >
  • eca2424 kullanıcısına yanıt

Linklerden indirmeyi başaramadım. Sürekli reklam, yönlendirme gibi farklı şeyler geliyor. Başka bir kaynaktan indirebiliyormuyuz? Yada nasıl yapacağız, başka yöntem var mı?

• excellenthuman e kullanıcısına yanıt
  • eca2424 kullanıcısına yanıt

Hocam sağol ama benim sistem 32 bit. Ben elendim galiba.

• excellenthuman e kullanıcısına yanıt
  • @eca2424 Hocam linkteki pot player ben de film acınca donuyor. Neden? Normal pot player de böyle bir sorun yok. Görüntü de normal pot playerden de farkı yok. Tabi ayarlarını bilmiyorum. Video hem donuyor hem ses görüntü senkronu da uyumsuz oluyor.

• Ümit5858 kullanıcısına yanıt
    Ekran kartiniz nedir? Video acikken tab a basip ekran goruntusu alip atin, bakalim. Sorun nerede.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ümit5858 kullanıcısına yanıt
    Eğer bu arkadaş attığı ayarlarla splash gibi kaliteli izlemeyi söylüyorsa konuda yazdığı gibi bunlar gpu nun kendisini kullanır ve belli güç ister, yani eski ve güçsüz sistemlerle bunları denemeyin bile.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Netlik olarak bence hala splash, pottan iyi.

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.