Şimdi Ara

SPLASH PRO 2.7.0 Final (Ücretsiz) | Resimli Anlatım | Gerçek HD Kalitesinde Film, Dizi İzleme (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.337
Cevap
138
Favori
153.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi izmitcarsi -- 30 Ağustos 2017; 4:17:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

O zaman garip olmuş ama gariplikler, takılmalar, donmalar yaşayanların ekran kartı eski ve güçsüz ise sıkıntı olabilir bu program direkt GPU'yu kullanıyor video işleme için, ilk sayfada da bunu belirttim.

Bazen her şeye rağmen bazı video türlerinde sorunda yapabiliyor ama.

İnat ettim sorunumu hallettim Uzun zamandır kullanıyorum,birden bire sorun oluştu son günlerde.Dedim acabaya nereyi kurcalamıştım ben son günlerde diye düşünmeye başladım hep.Sonra pubg oyunu için nvidia denetim masası ayarlarını kurcalamıştım.Grafik işlemciyi yüksek performanslı seçmiştim.Onu otomatik yaptım ve düzeldi splash player
    SPLASH PRO 2.7.0 Final (Ücretsiz) | Resimli Anlatım | Gerçek HD Kalitesinde Film, Dizi İzleme

• Merhaba bu programda çift altyazı kullanabiliyor muyuz hem ingilizce hem Türkçe altyazı ile izlemek istiyorum İngilizce mi geliştirmek için ama ayarını bulamadım
  • Programı 30 gün denedim çok güzel performans aldım. Satın almayı düşünüyorum kendi sitesi dışında daha uygun bulabileceğimiz yerler var mıdır?
  • HVEC H265 desteğinin hâlâ olmaması, ısrarlı bir şekilde bunu getirmemeleri gerçekten ilginç. Mirillis bu konuda bir açıklama yapmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambetiko

SPLASH PRO 2.7.0 Final (Ücretsiz) | Resimli Anlatım | Gerçek HD Kalitesinde Film, Dizi İzleme

arkadaşlar 4k filmde bu şekilde tam ekran yapıyor. sadece pot player tam ekrana göre sığdırıyor. onun da renkleri splash gibi değil. monitör çözünürlüğü 3440x1440. buna göre nasıl bir ayar yapmak gerekir? siyah bant olsun da bu kadar da fazla :)

ekran kartınız nedir + 4k UHD bluray remux denedinizmi sonuç nedir ss paylaşın lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: aterikasedi

quote:

Orijinalden alıntı: spysoul

quote:

Orijinalden alıntı: aterikasedi

2.0.1 sürümünde hevc ve otomatik altyazı indirme özellikleri var mı ?

İsimle aynı ise açıyor hocam splash maalesef gpu desteği yoksa açmıyor..

Gtx950 var hevc destekleyen.Başta sapıttı her filmi açmadı .Sonrasında otomatik güncelleme geldi.Açmadığı videoları da açmaya da başladı.

Buna rağmen programın eksikleri var.Otomatik altyazı indirmiyor.Altyazı senkron ayarı gibi onemlı ayarları yaptıktan ve ayarı kapadıktan sonra o ayar sıfırlanıyor.Yanı hıcbır ıse yaramıyor.

ŞİMDİ ŞÖYLE SÖYLİYEYİM SİZE 4K UHD BLURAY REMUX FİLMLERİ GTX 950 EKRAN KARTI AÇIYORMU YANİ BU EKRAN KARTI HECV-X265 CODEC DESTEKLİYORMU + BİRDE REMUX 4K UHD BLURAYLERDE GÖRÜNTÜ SOLUK VE MAVİ PUSLU GÖRÜNTÜ AYNI BU RESİMDEKİ GİBİ ..BU GÖRÜNTÜ 4K UHD 2160P BLURAY REMUXTAN ALINMA NE DEMEK İSTEDİĞİMİ ANLAMIŞSINIZDIR DEĞERLİ DOSTUM...

King.Arthur.Legend.of.the.Sword.2017.2160p.BluRay.REMUX.HEVC.DTS-HD.MA.TrueHD.7.1.Atmos-FGT

BOYUT : 52.48 GB

ÇOĞU REMUX 4K FİLMLERİN GÖRÜNTÜSÜ BÖYLE...MPC+madvr kullanıyorlar ama SPLASH PRO daha ekonomik geliyor bana nedir durum + HDR olayıda var tabikide

• Ses formatı E-AC-3 olan videolardan ses çıkmıyor mesela DDP5 ve STRiFE yazan diziler gibi, bir çözümü var mı ???
  • Arkadaşlar selam,

Splash eski sürümde GPU kullanımını gösteren bir işaret çıkardı alt kenarda. Yeni sürümde bu yok, acaba GPU kullanıp kullanmadığını nasıl anlarım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nivadan -- 19 Aralık 2017; 12:13:51 >
  • nivadan N kullanıcısına yanıt
    Ayarlar > Video > Donanım Hızlandırması (Nvidia, intel, amd) yazıyorsa ve seçiliyorsa kullanılıyordur.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

Eski sürümde de seçilebiliyordu ama seçince aşağıda da işaret çıkıyordu, o yüzden tereddüte düşmüştüm...
  • Ben eski sürümünu kullanıyorum (splash 1.11.0 versiyonu).En stabil sorunsuz çalışanı buydu ama win10'a geçince altyazılar çalışmıyor gözükmüyor.Aslında gözüküyor ama hemen kayboluyor.Daha önce böyle bir sorun yaşayan varsa bana yardımcı olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lodz -- 26 Aralık 2017; 23:41:51 >
  • Şu programda youtubeden indirilen MKV dosyalarını açmanın bir yolu yok mu ?
  • Bu programin artik acilen dolby digital plus ses destegi getirilmeli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • youtube'dan indirilen video dosyalarını ben de açıyor da ses'i oynatamıyor. sadece görüntü oluyor. bunun nedeni de sesin opus kodekle kodlanmış olması. program desteklemiyor. mkv toolnix ile sesi alıp, bir converter programıyla mp3,acc gibi bir formata dönüştürüp tekrar videoya atmak gerekiyor. kısa videolar çabucak hallediliyor ama video uzun ise sesi çevirmek biraz zaman alabilir. yine de bütün video yerine sadece ses dönüştürüleceği için çok fazla zaman almaz.

yalnız burda yanılmıyorsam daha önce yazılmıştı, bu program cidden beta sürüm gibi birşey. hani sanki yeni bir programın betasıymış ta bir sürü eksiği, hatası varmış, final sürümünde hepsi halledilirmiş gibi geliyor. ama ne yazık ki öyle birşey yok, yıllardır aynı program bir yere gittiği yok. çok sık kullanılan kodekler dışındaki hiçbir kodeği desteklemiyor. hiçbir özelleştirme yapılamıyor. ek özellikler olarak diğer programlardan çok geride. ama işte 3 tane özellik var ki bunlar da diğer oynatıcılar da yok. mecburen açabildiği dosyalarda kullanıyoruz.

• Fire.Sword kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: _CLasSy_

Şu programda youtubeden indirilen MKV dosyalarını açmanın bir yolu yok mu ?

IDM'den indiriyorsan player ile alakalı değil ,ıdm eksik indiriyor bazı youtube dosyalarını indireceğin dosyayı bu sitede url sini yapıştır videodan mp4 seç,sonra Enter something to search for 1080p seç %100 açıcaktır ..

http://convert2mp3.net/en/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uchiha_İtachi

Ses formatı E-AC-3 olan videolardan ses çıkmıyor mesela DDP5 ve STRiFE yazan diziler gibi, bir çözümü var mı ???

Güncel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ginga Eiyuu -- 19 Ocak 2018; 21:10:29 >
  • Arkadaşlar 4k videolarda sıkınıtı yaşıyorum.

işlemcim i5 7200u sanırım yetmiyor. videolarda kasma var.

splash ile hiç acamıyorum videoları nedense nvidia görmüyor.
  • Arkadaşlar 3 tane resim ekledim. 10 bit videolarda sıkıntı var acılmıyorlar. Animasyon acıldı ama ileri tık yapınca görüntü gidip geliyor. sanki sınırda oynatıyor gibi.

Ekran kartım Nvidia 940mx 2gb fakat splash videolarda intel ekran kartını calıştırıyor.

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.