Şimdi Ara

SPLASH PRO 2.7.0 Final (Ücretsiz) | Resimli Anlatım | Gerçek HD Kalitesinde Film, Dizi İzleme (56. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.338
Cevap
138
Favori
153.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son zamanlarda çeşitli dosya türleri açılmıyor diye yazılar arttı, program bu konuda biraz sıkıntılı ve nazlı, her video türünü sorunsuz açmıyor özellikle mkv x265 10 bit vs. özelliklere sahip videoların her türünü açamıyor umarız ki güncelleme ile bunların desteği gelir.

Bu mesajı konunun başına da sabitledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 23 Ocak 2018; 1:22:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Son zamanlarda çeşitli dosya türleri açılmıyor diye yazılar arttı, program bu konuda biraz sıkıntılı ve nazlı, her video türünü sorunsuz açmıyor özellikle mkv x265 10 bit vs. özelliklere sahip videoların her türünü açamıyor umarız ki güncelleme ile bunların desteği gelir.

Bu mesajı konunun başına da sabitledim.

Evet sıkıntı var fakat program Nvidia ekran kartı ile filmleri acmıyor. Bendeki sıkıntı bu.
    İntel kulanıyor.

Bir video da görüntü vardı ses yoktu. Ben bu konuyu işlemciye bağladım.

i5 7200u işlemci sanırım 4k videolar için yetersiz.
  • Yapılan ince ayarlar hala ana mesajdaki gibi mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: idris-tolar

Arkadaşlar 3 tane resim ekledim. 10 bit videolarda sıkıntı var acılmıyorlar. Animasyon acıldı ama ileri tık yapınca görüntü gidip geliyor. sanki sınırda oynatıyor gibi.

SPLASH PRO 2.7.0 Final (Ücretsiz) | Resimli Anlatım | Gerçek HD Kalitesinde Film, Dizi İzleme

SPLASH PRO 2.7.0 Final (Ücretsiz) | Resimli Anlatım | Gerçek HD Kalitesinde Film, Dizi İzleme

Ekran kartım Nvidia 940mx 2gb fakat splash videolarda intel ekran kartını calıştırıyor.

kardeşim senin indirdiğin Çılgın hırsız animasyon filmi 4K.HDR Remux,splash'ta HDR yok,zaten görüntü koyu mavi cansız tuzsuz görüntü, hdr'ler böyle oluyor + MPC-HC ve madvr yazılımı kullanıp açıcaksın HDR içerikleri, splashta hdr özelliği malesef yok. ama dersenki ben 4k izliyeceğim o zaman SDR içerikleri yani 4k.h265 yada 4k.h264 indiriceksin onlarda rip oluyor 3840x1600 çözünürlükte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERNEPTAH -- 26 Ocak 2018; 5:43:17 >
  • Splashın görüntüsü daha canlı ama her format oynatmıyor ne yazık ki illa sıkıntı çıkıyor.

Gom Player Plus lisansı satın aldım

K-Lite Codec Pack (MPC Siz) + Gom kullanıyorum her formatı çatır çutur açıyor. Oynatma performansı olarak Splashtan daha iyi. Bir kaç ayarla rengini splash gibi yapabiliyorsunuz.

Splash tek artısı motion+ ama bence kötü oluyor film izlerken.
  • MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    MPC-HC ve madvr yazılımı kullanıp nasıl acabilirim.

4K Filmleri zaten MPC-HC ile oynatamıyorum film kasıyor. Bu yuzden splash sadece acıyor GPU Tabanlı olduğu için.

HDR İçerikten daha önemli olan hevc videoları sorunsuz acabilmek. Bu konuda yardımcı olablirmisiniz.
  • quote:

MPC-HC ve madvr yazılımı kullanıp nasıl acabilirim.

4K Filmleri zaten MPC-HC ile oynatamıyorum film kasıyor. Bu yuzden splash sadece acıyor GPU Tabanlı olduğu için.

HDR İçerikten daha önemli olan hevc videoları sorunsuz acabilmek. Bu konuda yardımcı olablirmisiniz.

Tabikide saat 10 gibi burda olun ne gerekiyorsa yazalım dostum illa 4k istiyorum dersen H.264 4K filmleri indiriceksin hevc codec olmayanlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERNEPTAH -- 27 Ocak 2018; 18:8:40 >
    Şu Filmi acabilsek yeterli.

Mad Max Fury Road 2015 2160p x265 10bit Joy.DUAL.mkv 
    Format : Matroska at 6 207 kb/s
    Length : 5.22 GiB for 2 s 0dk 21s 642 ms

Video #0 : HEVC at 6 014 kb/s
    Aspect : 3840 x 1600 (2.400) at 23.976 fps

Audio #0 : AC-3 at 192 kb/s
    Infos : 2 kanal, 48.0 kHz
    Language : tr
  • idris-tolar kullanıcısına yanıt
    MPC-BE deneyebilirsin. madVR ile de kullanılabiliyor.
    https://www.videohelp.com/software/MPC-BE
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ejihov

MPC-BE deneyebilirsin. madVR ile de kullanılabiliyor.
    https://www.videohelp.com/software/MPC-BE

Program fena sayılmaz. En azından cpu tüketimi az oluyor Diğer programlara göre.

4K Olmayan bir filmi 3 player ile actım sizce hangisi daha iyi.

MPC-BE MadVR Aktif..

MPC-HC madVR Aktif..

Splash Pro MadVR Yok..

• MPC-BE MadVR Aktif..
    4K UHD HDR Film

• idris-tolar kullanıcısına yanıt
    Splash Pro renkleri biraz fazla sıcak geldi ama görüntü daha keskin gibi. madVR ayarlarında chrome upscaling yerinde NGU seçersen daha iyi görüntü alabilirsin diye düşünüyorum.(uzun süredir madVR ile uğraşmıyorum ama sanırım böyle olacak)
  • quote:

MPC-BE MadVR Aktif..
    4K UHD HDR Film

madvr kendinmi yükledin yoksa mpc-be içindemi geldi ? işlemcin kaç kasma donman varmı ?
    MPC-BE madVR ile gelmiyor.

• Ejihov E kullanıcısına yanıt
    Aynen MadVR ile gelmiyor.

İşlemcim i5 7200u 2 cekirdek madVR İle kasma donma olmuyor.

MPC-BE İle acıyorum. Fakat şuan tek sıkıntı ekranda dalgalanma oluyor. Filmi acarken ve bazende ileri geri sararken.

MadVR Bayağı kurcaladım. Şu ayarları yaptım.

https://www.youtube.com/watch?v=Em_8-OSKFd8

MPC-BE Sistem değerleri. MPC-HC Daha düşük.

• quote:

Orijinalden alıntı: spysoul

buyrun hocamSPLASH PRO 2.7.0 Final (Ücretsiz) | Resimli Anlatım | Gerçek HD Kalitesinde Film, Dizi İzlemeSPLASH PRO 2.7.0 Final (Ücretsiz) | Resimli Anlatım | Gerçek HD Kalitesinde Film, Dizi İzlemeSPLASH PRO 2.7.0 Final (Ücretsiz) | Resimli Anlatım | Gerçek HD Kalitesinde Film, Dizi İzlemeSPLASH PRO 2.7.0 Final (Ücretsiz) | Resimli Anlatım | Gerçek HD Kalitesinde Film, Dizi İzlemeSPLASH PRO 2.7.0 Final (Ücretsiz) | Resimli Anlatım | Gerçek HD Kalitesinde Film, Dizi İzlemeSPLASH PRO 2.7.0 Final (Ücretsiz) | Resimli Anlatım | Gerçek HD Kalitesinde Film, Dizi İzlemeSPLASH PRO 2.7.0 Final (Ücretsiz) | Resimli Anlatım | Gerçek HD Kalitesinde Film, Dizi İzlemeSPLASH PRO 2.7.0 Final (Ücretsiz) | Resimli Anlatım | Gerçek HD Kalitesinde Film, Dizi İzleme

Kardeşim merhaba senden bir ricam olucak [sm=icon_smile.gif

Şimdi GTX960 maxvell Gpu ile splash pro'da HEVC codeleri çözüyor burda okey,Şimdi GTX960 HDMI 2.0 sürümüne sahip buda 4k tv'lerde HDMI 2.0 sahip olduğundan masaüstü (3840x2160p) 60Hz alnınabiliyor burdada okey..senden ricam şudur, splash pro'da HDR Olan filmlerde tv'nin hdr özelliğini aktif edip bak bakalım hdr görüntü alabiliyormusun ? tam olarak şöyle anlatayım dostum..biliyorsun HDR içerikler filmler renk tonu soluk ama hdr aktif oldumu tam rengine kavuşuyor, mesela MPC-HC madvr yazılım ile HDR mediaplayerdan aktif oluyor MPC-HC üzerinden madvr yazılım ile.. ama splashta hdr yok, sende sanırsam KU7000 4K HDR TV'var buda HDR 10 yazılım oluyor,pc'yi tv ye bağlayıp 3840x2160p 60 hz çözünürlüğe ayarlayıp nvıdıa denetim masasından, hdr bir filmi splash playerdan açıp tv'nin hdr özelliğini akrif edip resim paylaşırmısın..çünkü bende gtx960 alma arafesindeyim ve forumda gtx960 ve splash kullanan ender kişilerdensin,lakin hdmı 2.0 kablon umarım vardır şimdi sana aşağıda sample hdr life of piden dosya veriyorum indir ve splash proda çalıştır sana zahmet sonra tv'nin hdr özelliğini aktif et bir resim paylaş lütfen..ne apple tv 4k ne zidoo x9s gibi 4k mediaplayerlar pc görüntüsü alamadım olmuyor pc bambaşka + bendeki 4k tv 10bıt ..panel sende biliyorsun 4k uhd bluray'ler 10 bıt hevc + hdr10 yada dolbvision destekli oluyor..senden mesaj bekliyorum ve dosyayı paylaşıyorum saygılar değerli dostum

https://drive.google.com/file/d/0B5k5NqLItEcTeE5rRWdMZEhIaWM/view :dosya 301 mb
  • spysoul S kullanıcısına yanıt
    kardeşim bir cevap yazsan pm de attık baktığın yok vallaha
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

Hocam özür işler yoğundu pek bakamadım.

Life of pi bende var hocam bahsettiğiniz video

Mirillis henüz bildiğim kadarıyla hdr desteği yok

Fakat mpc ve madvr ile testler başarılı yani hdr olarak açılıyor ve tv de hdr olarak algılıyıp oynatıyor.

Fakat Mirillis cephesi henüz gelişme yok bende 2.1 sürümü var desteklemiyor.

Ekran görüntüsü olarak da gönderebilirim ilerleyen dönemde

• quote:

Orijinalden alıntı: spysoul

quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

Hocam özür işler yoğundu pek bakamadım.

Life of pi bende var hocam bahsettiğiniz video

Mirillis henüz bildiğim kadarıyla hdr desteği yok

Fakat mpc ve madvr ile testler başarılı yani hdr olarak açılıyor ve tv de hdr olarak algılıyıp oynatıyor.

Fakat Mirillis cephesi henüz gelişme yok bende 2.1 sürümü var desteklemiyor.

Ekran görüntüsü olarak da gönderebilirim ilerleyen dönemde

Estahafurullah değerli kardeşim .tabi işlerini görücen ama aktif olmaya çalışda sohbet edelim

Şimdi kardeşim MPC-HC + Madvr evet hdr var, ve tv direk hdr aktif oluyor diyorsun HIMMM ÇOK İYİ,şimdi senin madvr ayarların nasıl ? birde senden ricam var powerdvd 17 ultra hevc çözme ve 4khdr özelliği geldi ,ricam senden programı kurup tv de denermisin sonucu söylermisin bana ,tv direk hdr 4k ları power dvd'den algılıyormu bence algılıyacak, gtx960 geldi ama işlemcim yok şu an test edemiyorum inan laptop kullanıyorum laptop İ5 2410m+ ıntelhd3000 onboard ekran kartına sahip powerdvd'den hdr aktif olmuyor dolayısıyla resim paylaşıyorum ve altta powerdvd17 linkini veriyorum nasıl kurulucağı videoda anlatılıyor + link videoda yardımcı olalım birbirimize kardeşim

Bende hdr aktif değil not available yazıyor deneyemedim, gtx960 ile inşanlah olucaktır ...bak kırmızı işaretlediğim göz gibi simge var altta solda, ona tıklayıp (TrueTheaterHDR) aktif oluyormu onu denersen ve hdr4k video veya film açarsan direk tv hdr algılaması lazım denermisin kardeşim ..

Değerli dostum burdan powerdvd 17 kur linkler mevcut zati:https://www.warezturkey.org/32095-cyberlink-powerdvd-ultra.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERNEPTAH -- 4 Şubat 2018; 20:30:10 >
  • spysoul S kullanıcısına yanıt
    Dostum bak adamlar hdr 4k videoları samsung 4k'hdr tv'de hdr direk algılıyor ,izlermisin bu videoları...önemli olan gtx 960 donanımsal destekliyormu, Hardware yani + bak birde burdan ayarları yapıyorsun kırmızı işaretlediğim yerde gtx960 veya nvıdıa cuvid yada CUDA yazacaktır bende laptop şu anda ıntel hd 3000 ilemcinin ekrankartını kullandığım için harici ekran kartı olmadığı için ıntel edge filter yazıyor ..

• 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.