Şimdi Ara

Spigen Essential F301W 9W Kablosuz Qi Hızlı Şarj Cihazı - 55TL (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
6
Favori
13.731
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
    İphone x’de kablosuz hızlı şarj özelliği yok hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Orj. Kablolu adaptörle 3 saat olan tam şarj ipad adaptörüyle 2 saate kadar düşüyor.Kablosuzda her iki adaptörle de 3.5 saati aşıyor testlerimde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zogg Z kullanıcısına yanıt
    Evet çünkü kablosuz hızlı şarj özelliği yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cihaz elime bugün elime ulaştı ıphone adaptörü ile şarja taktım ama şarj felan olmadı. Cihaz bozuk mu oluyor anlamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • karadurak kullanıcısına yanıt
    Telefonunuz ne?
  • VYC Majoris kullanıcısına yanıt
    Telefon ıphone 7 hocam

Hocam iphone 7 lerde kablosuz şarj desteği yokki. Kablosuz şarj cihazıyla şarj olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yahyademirci -- 8 Kasım 2018; 16:25:27 >
  • yahyademirci kullanıcısına yanıt
    Hadi ya bana var dedi arkadaşlar bende araştırmandan aldım Neyse hanımda note 8 de var inşalalh onda vardır

Note 8 ile hızlı şarj uyumlu kardeş. Benim hanımdada note 8 var. Kablosuz şarja alıştı ilkin tek cihazım vardı habire gelip benim teli kenara atıp kendininkini koyuyodu. Bende baseusun normal kablosuz şarj cihazını aldım. Bunun fiyatı uygun olunca bunu aldım qc 3.0 çift çıkışlı şarj cihazıyla bir adaptör iki kablosuz şarj cihazı kullanıyorum.

Evet iphone 7lerde yok kablosuz şarj. Zaten kablosuz olması için telefonun arkasının cam olması lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung adaptive charge şarj adaptörleri ile hızlı şarj olmuyor arkadaşlar haberiniz olsun. 4 adet adaptör denedim ve hiçbirinde hızlı şarj etmedi. 3-4 Dolar' a TOPK markasının QC 3.0 şarj adaptörünü alacağım galiba. Ek olarak şimdiden çıkarcı arkadaşlar ilanlarını açmışlar hem de sıfırı 110 TL' ye hızlı akrgo ile internetten alınabiliyorken 100-170 TL arasına açmışlar ilanlarını Bizim insanımızda hiç mi ticari zeka olmaz ve her şeyden para kazanma mantığı olur

NOT: S9 ve S9 plus adaptörleri ile denendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-22C714979 -- 8 Kasım 2018; 18:9:28 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.