Şimdi Ara

***SPIGEN.COM.TR tüm ürünlerde %50 indirim - Ücretsiz Kargo***** (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
2
Favori
14.802
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 15 günde zor aldım iade ücretini,10 tl de kargo ücreti kestiler..
  • R32e kulaklığı hepsiburadadan daha ucuza aldım

%50 indirim ile 99.90tlye inmişti kendi sitesinde

Hb 97 küsür

***SPIGEN.COM.TR tüm ürünlerde  %50 indirim - Ücretsiz Kargo*****

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • IIHAYALPERESTII kullanıcısına yanıt
    bende maille simdi tekrardan yazdim banada ilettiler takip no. Kesinlikle benimde ilk ve sondu bu

• Aldığım kablolar geldi, haber veren arkadaşa teşekkürler.

Kablolar 1 metre bu arada)

***SPIGEN.COM.TR tüm ürünlerde  %50 indirim - Ücretsiz Kargo*****

• Legato geldi ses bangır bangır değil ona göre alın

• Ben de buradan duyup bir adet araç tutucu satın aldım, hem de olumsuz yorumları okumama rağmen. Bugün arayıp ellerinde olmadığı için iptal edeceklerini söylediler. Ne güzel değil mi, indirim yapıyorum de, malı göndermeye gelince elimde yok. peki sitende hala satışta görünüyor?Ne biçim iş, anlamadım...
  • DarkGathering kullanıcısına yanıt
    Kargoya verildi yazısından 1 gün sonra. Da firma rezil. Aras kargo daha rezil. Keşke amazon üzerinden alsaydım diyorum şimdi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Adamların sitesinde havale bildirim formu var ama çalışmıyor. Tıklıyorsun sipariş numarası gözükmediği için formu gönderemiyorsun. Mail olarak yolladım. Kargoya verildi diye gözüküyor kargo takip numarası yazmıyor. KOSKOCA spigen firması. Bütün dünyaya ürün satan firma. Yanlış anlamayın Eminönündeki dandik esnaf bile böyle site yapmaz.
  • Kustumize K kullanıcısına yanıt
    Hocam maalesef haklısın. Bende de durum aynı kargoya verildi diyor ortada ne takip numarası var ne birşey .

• quote:

Orijinalden alıntı: Blue_Knight

Legato geldi ses bangır bangır değil ona göre alın

kötü mü?

• Tuna4242 T kullanıcısına yanıt
    Çok yüksek değil hocam ses kaliteli kullanımı güzel bir ürün 400 asla verilmez 200 de hadi alınır dedik. Dışarı ses vermiyor. Kulaklık kablolarının içeri çekilmesi çok iyi. Ancak dediğim gibi ses yüksekliği çoğu kişiyi tatmin etmez

• quote:

Orijinalden alıntı: Blue_Knight

Çok yüksek değil hocam ses kaliteli kullanımı güzel bir ürün 400 asla verilmez 200 de hadi alınır dedik. Dışarı ses vermiyor. Kulaklık kablolarının içeri çekilmesi çok iyi. Ancak dediğim gibi ses yüksekliği çoğu kişiyi tatmin etmez

Benimki daha yolda görünüyor:)

Kulaklığa arama falan tanımlayabiliyor muyuz? Tek tuşla falan kolaylıkları var mı görüşmelerle alakalı?

• Benim kulaklıklardan birinin yoyo mekanizması geri sarmıyor, ittir kaktır uğraştırıyor. Var mı benzer sorun yaşayan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kustumize

Adamların sitesinde havale bildirim formu var ama çalışmıyor. Tıklıyorsun sipariş numarası gözükmediği için formu gönderemiyorsun. Mail olarak yolladım. Kargoya verildi diye gözüküyor kargo takip numarası yazmıyor. KOSKOCA spigen firması. Bütün dünyaya ürün satan firma. Yanlış anlamayın Eminönündeki dandik esnaf bile böyle site yapmaz.

Benim bu siteden bir önceki siparişimde sıkıntı yaşamıştım (istediğimden farklı ürün gelmişti) sonra siteye mesaj atmıştım, dönen olmamıştı. Sonra spigen.com global sitesine mesaj attım hemen döndüler, dedim spigen.com.tr sitesi sizin altınızda mı çalışıyor? cevap hayır oldu. Yani dediğiniz gibi spigen.com.tr sitesi Eminönü’ndeki dandik bir esnaftan daha kötü olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esayil -- 6 Şubat 2018; 13:00:41 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• benim rugged armor kilif geldi darisi sizlerin basina konu icinde ayrica tesekkur ederim :)

Kullanım pratik telefon çalarken zaten ekranda da çıkıyor neyle cevap vermek istediğinizi. Kulaklağın sarj seviyesi telefon ekranında görünüyor. Ses açma kısma tuşları aynı zamanda şarkı atlama geri almaya yarıyor.(ileri ya da geri basılı tutup) play tuşuna hızlı iki kere basarsanız ekolayzer değişiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tuna4242

Benim kulaklıklardan birinin yoyo mekanizması geri sarmıyor, ittir kaktır uğraştırıyor. Var mı benzer sorun yaşayan.

Bende de sol kulaklık ara ara takılıyor. İkinci kez çekip bırakınca tam topluyor. Bakacağım birkaç gün düzelmezse değişim talep edeceğim

• Gerçekten tam yalancı bir site dün akşam itibari ile kargoya verildi yazısı çıktı dedim bugün gelir bi baktım sabah hala zincirlikuyu şubesinde. Topu hemen kargoya atıyorlar sen zamanında verirsen kargoya bi sıkıntı çıkmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: maestoso76

quote:

Orijinalden alıntı: Tuna4242

Benim kulaklıklardan birinin yoyo mekanizması geri sarmıyor, ittir kaktır uğraştırıyor. Var mı benzer sorun yaşayan.

Bende de sol kulaklık ara ara takılıyor. İkinci kez çekip bırakınca tam topluyor. Bakacağım birkaç gün düzelmezse değişim talep edeceğim

Aynen tuşların olduğu kulaklık kafasına göre topluyor, sağdaki ikiletmiyor.. Sanırım kronik.

Her defasında yapsa hemen göndereceğim ama ara ara takılıyor. 2 sene garantisi var diye takmıyorum ama hafiften de canımı sıkıyor

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.