Şimdi Ara

***SPIGEN.COM.TR tüm ürünlerde %50 indirim - Ücretsiz Kargo***** (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
2
Favori
14.802
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu kampanya olmasa aynı fiyat ama kampanya olunca gerçekten biraz yükseğe geliyor.aldığım 6s için 4 tarafı koruma model kılıf amazonda 70 küsür burada da aynı fiyat ama indirim olunca baya ucuza geliyor.mesala amazondan 1 sene önce aldığım kılıf amazonda 40 lira idi burada 100 lira.3d tam kaplayan ekran koruyucuyu 50 liraya amazondan aldım burada 100 lira idi evet eskiden çok iyiydi fiyatlar ama şimdi ya aynı ya da biraz daha pahalı o da 5 dolarlık kargo ücreti yüzünden pahalıya geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: YabandaGEZER

Legato yu daha önce kullanmış oan varsa özellikle Noise Cancelling olayını merak edyorum. Yorumlarınız benim için çok önemli.
    Jabra Rox aldım Noise cancel berbat, ocakta kaynayan çayın fokurtusundan sesimi duyamıyor konuştuğum kişi. kalabalık ya da sesli bir ortamdaysanız karşınızdaki kişi siziçok zor duyuyor diğer dış seslerden dolayı.

Daha önceden kullandığım LG HBS800 bu konuda çok başarılıydı.

bu konuda yorum bekliyorum
  • Kulaklik filan bilmem ama kiliflarda kesinlikle almam

Cunku ayni saglamlikta kiliflari aliexpress vb. yerlerden cok daha ucuza alirsiniz

benden tavsiye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tur1st kullanıcısına yanıt
    Pdateknoloji den alın hocam. Zamanında orjinal genpa garantili 10 liralara kılıf almıştım vardır belki hala

• prisonerofazkaban P kullanıcısına yanıt
    Neo hybrid, rugged armor spigendeki favorilerimdir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• BlackMon B kullanıcısına yanıt
    Su tipler azalarak bitse keske, gelmis dr.com ornegi veriyor saka gibi.

• hala kargoya verilmedi yahu

• Spigeni aradım bugün son gün imiş indirim haberiniz olsun

• Bluetooth Selfie Çubuğu aldım. Kargo ertesi gün elime geçti. Ürün de çok kaliteli arkadaşlar.

İlgilenenlere duyurulur.
  • Hala kullanabilen var mı? Hediye çeki bulunamadı hatası alıyorum ama
  • Ben böyle aptal bir site gormedim persembe verdim siparisi cuma kargoya verildi yaziyordu.Bugun mh yi aradim gun icinde tekrar size geri donulecektir dedi.Aras kargo mh yi aradim bu isimde herhangi bir kargo verilmedi dedi.

• IIHAYALPERESTII kullanıcısına yanıt
    +1 cuma gunu vermistim bugun kargoya verildi yaziyor lakin kargo takip no yok arasi aradim adiniza bir kargo yok diyor.

• bu adamlardan çöp almayın. 2-3 ay önce bir sipariş verdim kargoya verildi yaptılar gelen giden olmadı. zar zor 1 ay sonra iade aldım. elinde olmayan şeyleri satıyorlar. iade işlemini çok bekletiyorlar.
  • hareketliperde kullanıcısına yanıt
    bunlari okudukca aldigima pisman oldum gercekten. Aldigim urunun stoklarinda oldugunu belirttiler ama tık yok cumaya kadar gelmezse iade talebinde bulunacagim kesinlikle

• benim de kargoya verildi yazıyordu, bugün aradılar satın aldıgınız ürün stoklarda yok isterseniz başka bir ürün seçebilirsiniz dediler

• umariz bizimkiside oyle olur aksam tahmini ne zaman takip kod dusmustu ?

• DarkGathering kullanıcısına yanıt
    3 kere aradiktan sonra mh yi sonunda kargo takip no gecti elime.İlk ve son alisverisim bir daha sitesine bile ugramam

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.