Şimdi Ara

***SPIGEN.COM.TR tüm ürünlerde %50 indirim - Ücretsiz Kargo***** (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
2
Favori
14.800
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu indirimin süresi ne kadar bilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • demirhaner61 D kullanıcısına yanıt
    2 note3 4 yıldır 1 note4 3 yıldır spigen kılıf içinde. Defalarca ahşap metal seramik hatta asfalta 1 m civarı mesafeden düştüler. Hatta biri arabaya binerken arabanın altına düşmüş 2 tonluk arabayla üstünden geçmişim. Telefon da kılıf da sapasağlam. 3 telefon da hala kutusundan yeni çıkmış gibi duruyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eneshatipoglu

Arkadaşlar acil tavsiye lazım

https://www.spigen.com.tr/iPhone-6s6-Kilif-Spigen-Liquid-Armor-Crystal-Clear,PR-1885.html

https://www.spigen.com.tr/iPhone-6s6-Kilif-Spigen-Liquid-Crystal-4-Tarafi-Koruma,PR-1546.html

Hangisi arkadaşlar ona göre hemen şimdi alacağım size zahmet olmaz ise yardımcı olursanız sevinirim

Öneride bulunabilecek bir arkadaş yok mu acaba

• eneshatipoglu E kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

ben aşağıdakini tercih ederdim. arka tarafının dört köşesinde bulunan çıkıntılar sayesinde telefonu düz bir zemine düşürürsen eğer bu 4 köşe darbeyi emecektir. diğerinde anladığım kadarıyla yalnızca kamera bölgesinde çıkıntı var. bu da diğerini daha ince bir kılıf yapıyor aslında.

https://www.spigen.com.tr/iPhone-6s6-Kilif-Spigen-Liquid-Crystal-4-Tarafi-Koruma,PR-1546.html

Liquid Crystal kılıfı 7plusta kullanıyorum. gayet memnunum. bence en büyük problemi rengini uzun süre koruyamayarak sararması. ilk geldiği gün adeta cam berraklığındaydı ancak şuan sararmış halde.

• 10urz 1 kullanıcısına yanıt
    Kardeş çok sağol bizde onu düşündük ama teredütte kalmıştık fikrin için teşekkür ederim

Kargo durumları nasıldır peki spigen tr nin?aksatıyorlar mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eneshatipoglu -- 3 Şubat 2018; 12:28:11 >
    01 Şubatta verdiğim sipariş kargoya verilmiştir diye gösteriyor ancak kargo takip numarası ortada yok. Kargodan da mesaj gelmedi. Biraz aksaklar bu konuda sanırım. Ben de ilk kez alışveriş yaptım sitesinden.
    Bende 4 tane sipariş geçtim umarım aksatmazlar

Bende tam bunu sorcaktim siparis kargoya verildi diyor ama kargo takip no verilmedi.Musteri hizmetleride calismiyormus haftasonu.Pazartesiye kaldi artik

• quote:

Orijinalden alıntı: esayil

quote:

Orijinalden alıntı: Dr. X

Konu kilit üye ban

konu neden kilit ve üye neden ban açıklar mısınız?

Sallama hocam boşver. Teşekkür eder, başlıklarının devamı dileriz

Söylediğinizi kılıfın aynısını 8 Plusta kullanıyorum ilk geldiğinde ne güzel demiştim cam gibi berrak ama suan sararmıs durumda,acaba diyorum yenisini alsam mı Liquid Armor ile Rugged armor arasında kaldım,siz 7 plusta kullandınız mı bunları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demirhaner61 -- 3 Şubat 2018; 14:39:38 >
  • İphone 8 için tavsiyesi olan var mı

• Aliexpressteki kiliflara spigen logosu bastirip 70 80 tl ye satiyor halbuki aliexpreste 10 tl

• Note 8 için tavsiyeniz var mı beyler

• IIHAYALPERESTII kullanıcısına yanıt
    kargo şirketine yola çıktığında (aras zincirlikuyu) giriyorlar kargoya verildi yazısını. sabah kargoya verildi yazıldıktan sonra akşam saatlerinde takip kodu çıktı bende.
  • demirhaner61 D kullanıcısına yanıt
    Ben aşağıdaki kılıftan sipariş verdim. Bir arkadaşım kullanıyor uzun süredir. Renginde herhangi bir değişiklik olmadı. Hem de kamera ile flaş arasında boşluk olmaması nedeniyle de o kısmı temiz tutacaktır.

https://www.spigen.com.tr/urun/iphone-8-plus-kilif-spigen-liquid-armor-midnight-blue

Rugged da arada boşluk var ve ayrıca apple logosunun olduğu yer de çizilmeye müsait bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hypericum

quote:

Orijinalden alıntı: esayil

quote:

Orijinalden alıntı: Dr. X

Konu kilit üye ban

konu neden kilit ve üye neden ban açıklar mısınız?

Sallama hocam boşver. Teşekkür eder, başlıklarının devamı dileriz

bende içimden dedim "sen yetkili bi abiye benziyon" sallamadım sonra. "yeni konu açıyom ben ya"

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: hboz90

Note 8 için tavsiyeniz var mı beyler

Air skin ve rugged armor kullanıyorum.

Air skin çok ince yok gibi bişey telefonu en hissederek kullandıran kılıf fakat düşme anında koruma çok beklemeyin.

Rugged armor biraz daha kalın çok az kabalastiriyor ama koruma saglar güzel şekilde.

• Amazondan %90 indirimle alın

• RedManetics kullanıcısına yanıt
    şimdiye kadar bütün spigen ürünlerimi amazondan almıştım fakat dün baktığımda buradaki indirime göre amazon baya pahalıya geliyor malum dolar o zamanlar böyle değildi
    Burda 1 ekran koruyucu 99 tl amazonda 3 ekran koruyucu 40 tl

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.