Şimdi Ara

spiderman vs batman (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: trollaga

yani sen diyorsunki
    dışarı çıkarken bana bu gün örümcek adam saldıracak belli ben bunu hissediyorum hemen hazırlanım mi diyor yani bu adam ben anlamadım sizin kafanızı
    Hayır diyorum ki Batman tüm olası düşmanlarına karşı hazırlıklıdır zaten, hatta beklenmedik saldırılar için bile planları hazır olan bir adam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konuyu açan kişi benim açıklamayı okurmusun bir
  • quote:

Orijinalden alıntı: trollaga

konuyu açan kişi benim açıklamayı okurmusun bir
    Okudum zaten ve ben de diyorum ki Batman en beklenmedik saldırılara bile plan yapacak düzeyde bir adam. Bak belli bir kişiden gelecek saldırı demiyorum herhangi bir kişiden. Ama hazırlıksız karşılaşma ihtimalini diyorsan özel gücünden dolayı Örümcek alır doğal olarak.

• bak her zaman hazırlık yaparda örümceke karşı bir hazırlık yapmıyacak işte benim anlatmak istediğim nokta oydu
  • trollaga T kullanıcısına yanıt
    Bu neyin kafası anlamadım? Birisi güçlere sahip diğeri bir insanın gelebileceği son nokta sence hangisi alır tabii ki güçleri olan birde adam hazırlıksız neyin konusunu açıp ego tatmini yapıyorsunuz anlamıyorum.
  • xgny58x kullanıcısına yanıt
    niye batman dövüşerek alır diyende olabilir yani
  • Amacın Batman Fanlarıyla kavga etmek o Zaman ?

• Man_Of_Steel kullanıcısına yanıt
    batman fanlarıyla kavga edemezsin çok fazla kişiler zaten öyle bir amacımda yok thor vs süperman konusunu açan insanın amacı süperman veya thor fanlarıylamı kavga etmek oluyor yani
  • Peki ben sorayım Black Racer mı? Captain america mı? Sorunun cevabı ne kadar belli değil mi? Yani iki eşit karakter değil aynı şartlarda savaşmıyorlar peki sonucunu bildiğin soruyu neden sorarsın tabii ki ego tatmini için.
    şimdi hocam ağır cap hayranı gelip cap alır diyebilir ayrıca ego yapmak istesem hulk vs cyborg gibi konular açarım
    Cap alır diyemez işte öyle bir şey yok. Arada aşırı güç farkı var. Eşit güçte olsalar diyebilir. İkincisi Cyborg'u küçümseme öyle tek lokmalık birisi değil.
    hulk yerden yere gömer onu
    https://forum.donanimhaber.com/spider-man-vs-batman--90087031
    konuya bak ne kadar tartışılmış bende günümüze taşımak için böyle bir konu açmıştım ama siz yanlış yorumladınız neyse artık yapacak bir şey yok
    Çok küçümsüyorsun dediğim gibi. İkincisi senin dediğin hazırlıksız batman ki batman normal bir insanın gelebileceği son nokta fakat adı üstünde insan güçleri yok. Spiderman ise özel güçlere sahip. Batman hazırlıklı olsa bir yorum yapılabilirde hazırlıksız olursa sonuç belli diyorum.
    konuyu açan arkadaşda hazırlıksız açmış ama 28 sayfamı ne tartışmışlar diyorum bende konuyu günümüzde yaşatmak istedim ama bunu size anlatamıyorum sıkıntı orda
    cyborgta hulk için çelimsiz biri ikiye böler hulk onu
    Tamam kardeş daha fazla tartışmayacağım sana kolay gelsin.
    sanada
  • 2 ye bölsün birleşiyor ? Kapışsalar Hulk alır ama kolay olmaz..

Black racer zaten multiversal neyin kıyaslamasını yapacan..

• Man_Of_Steel kullanıcısına yanıt
    hulk ragat alır siz kabullenmeyin istediğiniz kadar
    bu arada attığım konuya baktınız mı örümcek adam ve batman konursu o konuyu açanda batman hazırlıksız olcak demiş ama sayfalarca tartışılmış bende konuu zaten günümüze taşımak için açtım ama siz yanlış yorumladınız fanlarla kavga etmek mi istiyon diye soru sordunuz
  • Batman alır diyen olabilir dediniz.. Şimdi sende spidermanı savunacaksın o Batman'ı derken iş büyüyecek ve birbirinize hakaret edecek duruma gelebilir ?

Hulk rahat felan alamaz

Şunu anlayamadınız gitti

DC Kahramanlarının Güç Seviyesi>>>>>>>>>>>>>>Marvel Kahramanlarının Güç Seviyesi

Hulk marvelde güçlü gibi gözüküyor Cyborg çok güçsüz gözüküyor ama kapışma olsa Hulk zorlanır peki neden ?

Çünkü DC nin en güçsüz Kahraman'ları marvelin orta derecede güçlü olan kahramanlarıyla eşit seviyede

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.