Şimdi Ara

spiderman vs batman (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    taraflı bir eleştiriden dolayı çoğuna cevap vermicem
    o zaman süperman vs thor diyede konu açmıyalım bir taraf süperman dicek diper taraf thor dicek kavga edicekler sonra
    bu nasıl bir düşünce anlıyamıyorum sizi zaten burada tartışıp doğruyu bulmak için konuyu açıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: trollaga

taraflı bir eleştiriden dolayı çoğuna cevap vermicem
    o zaman süperman vs thor diyede konu açmıyalım bir taraf süperman dicek diper taraf thor dicek kavga edicekler sonra
    bu nasıl bir düşünce anlıyamıyorum sizi zaten burada tartışıp doğruyu bulmak için konuyu açıyoruz
    Spiderman ın alacağını biliyosunuz.. Bariz belli konuları açmaya gerek yok hocam
  • Man_Of_Steel kullanıcısına yanıt
    o yüzden eskilerden konu attım ben bak ne kadar tartışmışlar yoksa ben batmane şans bile vermiyorum
    ama eskiler bu kadar tartıştıysa bir açayım günümüzde ne olcak diye merak ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: trollaga

o yüzden eskilerden konu attım ben bak ne kadar tartışmışlar yoksa ben batmane şans bile vermiyorum
    ama eskiler bu kadar tartıştıysa bir açayım günümüzde ne olcak diye merak ettim
    Anladım ama bu egonu tatmin etmek gibi algılanır..
  • Man_Of_Steel kullanıcısına yanıt
    zaten öyle algılanlıyanlar oldu ama attığım konuyu bir okuyun derim batmani savunan adamlarla konuşmak isterdim en azından adamlar ne yazmış bir bakarmısın
  • Super gucleri olmayan ( olsada fark etmez ama neyse ) herkesi dover Batman

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.