Şimdi Ara

Spider-Man: Miles Morales [PS5-PS4 ANA KONU] (29. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
836
Cevap
12
Favori
36.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Siparişim 14 günü geçti ve oyunu indirdim. Yeni almış olsam kesinlikle iptal ederdim.
    Bu kadar uyanıklık olmaz...Rezalet

• Beyler hepimiz oyuncuyuz ve çoğumuz destek olsun diye hemen önsipariş geçtik inanarak..Sizlerden ricam bu şekilde ön sipariş veren herkesin siparişini iptal etmesi bi şekilde tepkimizi göstermiş olalım bu yalana,bu rezilliğe.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dark Saga kullanıcısına yanıt

İndirenler ön sipariş edemiyor hocam en çok bu arkadaşlara yazık oldu dolandırıldılar resmen.

• Şahsen oyunu satın almamıştım fakat türkçe olacağını bilip ön sipariş versem kesinlikle iptal ederdim. Resmen göz göre göre kullanıcıyı aldatmadır bu. Haberler çıktıntan sonra hayır Türkçe olmayacak demek yerine son dakikaya kadar beklediler bile bile. Sony PS Türkiye'yi kimler yönetiyor Allah aşkına.

• Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt

Tadım kaçtı resmen... Yanı şimdi mi akıllarına geldi duyurmak ilk gün hata oldu de tamam ama kaç gün geçmiş üstünden.

• Başlığı değiştirin en azından görüp alacak insan olur yazık olmasın adamın parasına azda değil ödenen para

• Biliyorum hocam öyle maalesef :( ben kutulu alan varsa diye söyledim.

• tospik kullanıcısına yanıt
    Söylentiyi yayan da kendileri muhtemelen, insanlar inanıp satın alsın da kâr edelim diye düşünmüşlerdir. Sony tr bu sonuçta her türlü kötülük beklenir.

• Başlığı değiştirelim insanlar kanıp ön sipariş vermesin

• quote:

Orijinalden alıntı: Nakahella

Söylentiyi yayan da kendileri muhtemelen, insanlar inanıp satın alsın da kâr edelim diye düşünmüşlerdir. Sony tr bu sonuçta her türlü kötülük beklenir.

Resmi sayfaları Türkçe olacak dedi sorana. Oyunun çevrildiğini bilmiyorlar mı ki. Parayı kendileri ödüyorlar. Nasıl iletişim sorunu ise artıj

• Ekşi sözlük de konu başlığı olacak konu. Nasıl kandırdılar milleti

• Nakahella kullanıcısına yanıt

Sadece söylenti olsa sorun değil kimse suçlayamaz adamları ama resmi açıklama olduğu zaman işler değişiyor işte

• hagiosmann kullanıcısına yanıt

iletişimsizlik hatası bir yalan baştan savma bir açıklama gerçek olayı söylemeleri gerekirken baştan savma şekilde "iletişim hatası yapmışız yaa çok pardon ,çok üzgünüz özür dileriz " diye dalga geçiyorlar basın üzerinden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 13 Kasım 2020; 13:12:59 >
  • Spiderman gibi büyük bir markanın türkçe reklamının bile yapılmamasından bu işte tuhaflık olduğunu anlamamız lazımdı.

• nerde şakşakçı beleşçi youtuberlar 3 maymunu oynuyor hepsi ayıptır yazıklar olsun

• OnLiNe MaNaGeR kullanıcısına yanıt
    Sony türkiyenin hatasını tüm sony bağlamak :) Utanacak varsa çıkışında yeni nesil oyunu olmayan rakibi utansın

• resmi tiwtter ve facebook adreslerini bulamadım bilen varsa paylaşabilir mi en azından gerekli tepkiyi gösterelim.Yapılan resmen dolandırıcılık . Böyle iletişim hatası olmaz.Günlerdir konuşuluyor Türkçe olacak diye.günler sonra mı açıklama yapmak akıllarına gelmiş

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.