Şimdi Ara

Spider-Man: Miles Morales [PS5-PS4 ANA KONU] (27. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
836
Cevap
12
Favori
36.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

PS Türkiye'den gelen basın bülteni ile öğrendiler. Yani hata PlayStation Türkiye'de.

• Sp!deR kullanıcısına yanıt

sadece influencer tayfa değil hocam hürriyet'ten tutun merlinin kazanına tüm medyaya verilmiş bu haber medya bülteni diyerek mail atılmış galiba kim attıysa artık

• gamer-x kullanıcısına yanıt

amatör seslendirme hocam bu videonun açıklamasında yazıyor çocuk seslendirmen bile değilmiş kendi çapında yapmış ama cidden çok güzel olmuş hakkını yemeyelim şimdi :D

• Mesaj yazdım yine reziller buna ne cevap verip geçiştirecek bakalım.

• ozgur79 kullanıcısına yanıt
    Çekçe, Yunanca bilmem nece bari altyazi ekleselermis yazık dalga geçiyorlar milletle

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eren5361

amatör seslendirme hocam bu videonun açıklamasında yazıyor çocuk seslendirmen bile değilmiş kendi çapında yapmış ama cidden çok güzel olmuş hakkını yemeyelim şimdi :D

biliyoruz hocam amatör kişiler bile kendi çapında yapabiliyorlar ama koskoca firma yapamıyor özeti bu kısaca :)

• Overgame bile ürünün sayfasında türkçe dublaj ve altyazı ibaresini koymuştu. Herkesi yanlış yönlendirdi ülkedeki g*rizekalı yayıncı ve oyun basını tayfası. Emin olmadan ne diye paylaşırsın.

• Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt

Ben sordum görüldü attılar hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkçe içerik gelecek diye oyunu oynamıyordum beklemenin bir mantığı kalmadı ozaman başlayalım bari

• konu sahibi başlığı düzeltirse iyi olur bu saatten sonra oyunu alacaklar bari kurban gitmesin :)

• Oyunun Türkçe çıkacağı duyurulduktan sonra binlerce insan ön sipariş verdi/aldı. Eee şimdi bu dolandırıcılık olmuyor mu? Şahsen ben oyunun Türkçe çıkacağını zannedip destek vermek amaçlı DLC sayılabilecek bir oyuna bir dünya para verdim. Eğer Türkçe olmayacağını bilseydim bekler oyun sağlam bir indirim gördükten sonra alırdım. Eminim benim gibi düşünen binlerce kişi vardır. Bu öyle yanlış anlaşılma oldu deyip içinden sıyrılacak bir mevzu değil. İnsanları kandırıp manipüle ettiler, bu işin hukuki bir boyutu olmalı. Aramızda hukukçu arkadaşlar varsa aydınlatsın bizi, gerekirse forumlarda ve sosyal medyada ortak bir ses çıkartıp hukuk önünde hesap soralım bunlardan.

• Ulan birde bunlara güvenip zaten elimde olan ve zamanında deluxe editionu aldığım spidey 1 i türkçe olacak diye tekrar 620 lira verip alıyordum iyi ki almamışım rezilliğe bak zaten rezilliğin boyutu şuradan başlıyor kendileri twitterdan yazmıyor da yayıncılardan haber gönderiyor sürekli o zaman sen niye burada resmi bir şirket olarak varsın ki ne işe yarıyorsun twitterdan bir bilgilendirme açıklaması dahi yazamıyorsan.

Hocam indirmediysen iptal et hemen @MadeGuy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 13 Kasım 2020; 11:32:23 >
  • Ay lav yu soni Sony’nin ellerine sağlık, bizim milleti önemsememesine rağmen yine halkımız koşarak stokları tüketmişti.

• 2018 Spider-Man'de Türkçe dil olmayıp MM'de olması inandırıcı gelmemişti. O zaman izin vermeyen Marvel'ın kafası niye şimdi çalıştı demiştim. Çokta şaşırmadım açıkçası. Artık yeni nesile Demon's Souls ile başlarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bati-Wan_Kenobi

Çekçe, Yunanca bilmem nece bari altyazi ekleselermis yazık dalga geçiyorlar milletle

Onlar İngilizce öğrenmek zorunda değil. Bir tek bizim ülkemizdeki insanlar İngilizce öğrenmek zorunda ve bir tek bizim insanımız kendi dilinde oyun oynayamaz.

• MambaVino kullanıcısına yanıt
    İngilizce olsa dahi spider çok matrak karakter insan esprileri vs vs kaçırabiliyor.
    Demon souls da var bunda yok bunlar yine izin mi alamadılar acaba?
    Çıkışta her oyunun Türkçe olması gerekiyordu büyük skandal en azından olmayacaksa insanlara söylemenin manası yok manav sanki çıkmış diyorlar iletisim hatası

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 600 kusur odeyip uzerine kendi dilin ile oynayamamak da ne bileyim. Her oyuna turkce arayan arkadaslar gercekten yedirebiliyor mu bunu? PS turkiye mutlaka refund yolu acmali bunun icin. Kendi hatalari cunku ama sanmiyorum. Ps turkiye ne zaman kendi kitlesini dusundu ki

• quote:

Orijinalden alıntı: Bati-Wan_Kenobi

İngilizce olsa dahi spider çok matrak karakter insan esprileri vs vs kaçırabiliyor.
    Demon souls da var bunda yok bunlar yine izin mi alamadılar acaba?
    Çıkışta her oyunun Türkçe olması gerekiyordu büyük skandal en azından olmayacaksa insanlara söylemenin manası yok manav sanki çıkmış diyorlar iletisim hatası

Geçen sene Spiderman ve Horizon’da aynısını yapmışlardı. Ben Sony’e o zaman gıcık olmaya başlamıştım. Kendi özel oyunlarım hepsi Türkçe olacak diyorsun, sonra kafana göre takılıyorsun. Yarın GOW bile Türkçe olmayacak deseler hiç şaşırmam. Nasılsa bizim halkımızdan alanlar gene almaya devam edecek. Alıcı kitleleri belli, kendini azıcık önemseyen insan bu konsolu bu nesilde hemen tercih etmezdi.

Sony Türkiye ekibi de birileri tarafından kondurma tiplerden oluşuyordur ondan bakkal işletme mantığıyla yönetilmesi doğal   

• tr psnden ön sipariş alip oyunu indirmeyenler iade etsinler bunlara 1kuruş bile kaptirmamak lazim

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.