Şimdi Ara

Spider-Man: Miles Morales [PS5-PS4 ANA KONU] (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
836
Cevap
12
Favori
36.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sen geri durup oyunlar Türkçe gelecek diye influencerlara fısılda, onlar ortalığı ayağa kaldırıp reklamın kralını yapsın, bunun gazıyla millet ön siparişe abansın sonra çık iletişim problemi olmuş de.

Kendilerinden kaynaklı problemi bile influencerlar üzerinden duyuruyorlar.  A1 ingilizceli stajyer çocuk mu yapmış yazışmaları insomniac games'le. nasıl bir iletişim problemi yaşanmış olabilir?

influencer olayına da zaten acayip kılım. şimdi otursun ayıklasınlar pirincin taşını. uğraşmak isteyen arkadaşlar için söylüyorum, eğer bu açıklamalara güvenip sipariş verdiyseniz hukuki olarak mağduriyetiniz var. iade opsiyonunu size sunmak zorundalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AktifProje -- 13 Kasım 2020; 11:48:38 >
  • Resmi ps face sayfası Türkçe dedi millete. Alan ve mesajlaşan biri varsa dava açın, uğraşsınlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darktemplar1903

Türkçe diye ilk twit atan bu vatandaştı :)

Alıntıları Göster

Onun ne suçu var ona ve diğer tüm medyaya oyunun Türkçe olduğunu haber veren basın bültenini kim hazırladıysa suçlu o. Overgame bile oyun Türkçe zannediyordu kaldırdı sonra sitesinden. Bayiye bile yanlış haber gittiyse büyük sıkıntı var.

• Insomniac Games tarafından geliştirilen PlayStation özel oyunun devamı niteliğinde olan Marvel’s Spider-Man: Miles Morales ile Sumo Digital tarafından geliştirilen Sackboy: Büyük Macera oyunları, PS5 için Türkçe dublaj ve altyazı desteğiyle birlikte piyasaya sunulacak.

PlayStation konsoluna özel olarak üretilen Demon’s Souls’un PlayStation 5 yeniden yapımı ile PS5 konsoluna yüklü olarak gelen Astro’s Playroom oyunları da Türkçe altyazı seçeneğiyle birlikte gelecek.

Bu basın açıklamasını kim yaptısa nasıl bir yanlış yapıldıysa düzeltsin bakalım

• Arkadaşlar tepkinizi verin her yerden tepkisiz kalmayın Facebook Twitter Instagram her yerden yazın bu şerefsizlere

• PlayStation Türkiye çok büyük saçmaladı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Adamlar nesile daha ne kadar fail ile başlayabilir bilmiyorum, rezalet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 13 Kasım 2020; 11:58:57 >
  • Rezillikten başka bir şey değil. Sırf Türkçe olacak diye bir sürü insan ön sipariş verdi.

PlayStation Türkiye’yi bir avuç amatör yönetiyor resmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ginga Bishounen -- 13 Kasım 2020; 12:4:3 >
  • Oyunu 16 kasımda oynamak için kiraladım.TR altyazı yada dublaj yoksa gerek yok para vermeye iptal ettim.

• İletisim eksikliği olduğunu sanmıyorum. Kaç gündür internette Türkçe olacak diye haberler geçiyor şimdi mi gördüler ? Ortada kasıtlı yapılmış bir şey var. Resmen milleti dolandırdılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: thriller89

Overgame bile ürünün sayfasında türkçe dublaj ve altyazı ibaresini koymuştu. Herkesi yanlış yönlendirdi ülkedeki g*rizekalı yayıncı ve oyun basını tayfası. Emin olmadan ne diye paylaşırsın.

insalara Türkçe olacak demişler. Bunu diyen de PS Türkiye. Başka bir firma değil. Suç şimdi duyurusunu yapanların mı oldu? PS Türkiye’yi bir avuç amatör yönetiyor, belli oldu. 

• Hala Sony Türkiye ye tapmaya devam edin böyle 👏👏👏

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAYAJI -- 13 Kasım 2020; 12:11:47 >
  • Bence bu konunun en komik tarafı, konu başlığı. Alt yazıyı da aşmış, dublaj direkt  

• Ayıp hatta rezillik yaptıkları !! olmayacak bir şeyi önce olacak gibi lanse edip bu yalanı günlerce bekletip sonra vay efendim yanlışlık oldu demek art niyettir gözüm de.. Destek olsun diye hemen önsipariş vermiştim aynı hızla hemen şimdi iptal ediyorum siparişimi.

• Üzüldüğünüz şeye bakın, zaten 3 saatlik spiderman in zenci peter parker ın ergen olduğu dlc'den bozma bir oyun.

• PS Türkiye rezaletini es geçiyorum.

Ben dublaj olsa da orijinal dilinde oynardım oyunu ama Yunanca, Çekçe, Macarca varken Türkçe olmaması koyuyor insana. En azından bir altyazı koyar insan. Ayrıca hemen hemen her exc. Türkçe çıkarken Spider-Man'in ikidir boş geçmesi Marvel'ın isteği mi diye düşündürmüyor değil.

• evo_4 E kullanıcısına yanıt

10 dakikalık bir demo dahi olsa rezillik rezilliktir yaptıkları saçmalığı temize çekmez hocam ve oyun 3. saatte speedrun şeklinde bitiyor ortalama 7 saat iyi bir süre bence.

• ps tr şaşırtmadı ve dolandırdı yine.çok rahat yalan söylüyorlar tebrik ederim.

Yeni konsol çıkışında bile tek işi çıkış oyunlarını türkçe yapmak olan bir şeyin görevini yapmaması 8300 tl ye bunlardan konsol alanlara saygısızlıktır

iyi ki bunlardan ps5 almamışım diyorum.elin yabancısına gitsin para bu üç kağıtçılardan iyidir.

nasıl bir anlaşmazlık olabilir.en fazla dublaj yazmışız ama altyazı olacak olur..

sony nin kendi stüdyosunun oyunu bile türkçe çıkmayacaksa şimdiden söyleyelim.

Horizon Forbidden West Türkçe değil.geçen nesille aynı kafa devam.

toplam koca nesilde 3-4 tane Naughty Dog,Santa Monica oyununa Türkçe ekleyelim yeter bunlara.

arada 3-5 tanede oyunda metin olmayan oyunlara Türkçe koyar geçeriz.

oyun fiyatlarına birşey yapamıyorsun.500 tl ye 10 saatlik oyun satıyorsun millet yine seni suçlamıyor.senin tek görevin o parayı istiyoruz ama Türkçe oyun yapıyoruz müşterileri bir nebze memnun etmek için dersin.onu bile yapmıyorlar.ne işe yarıyor bu ps tr..

• Oyun 7.5 - 8 Saatte bitiyor bu oyun 3 Saat muhabbeti bana biraz saçma geldi. DLC desek 3 saat mantıklı ama "Standalone" bir oyun. :)

@Thejoker58906

• İletişim sorunu ne demek ya? İlk oyuna Marvel izin vermedi diye savunmuşlardı, buna zaten 10 yaşındaki çocuklar inanır, bir de şimdiki bahaneye bak. Ps Türkiye hesapları yerine birkaç youtuber tarafından duyulmuş olması zaten biraz garipti, nedeni de anlaşıldı.

Oyunların hangi dilde olacağı aylar öncesinden belli olur. TLOU: Part II normalde 14 Şubat'ta çıkacakken daha Eylül ayında Türkçe geleceği açıklanmıştı. Oyunun çıkışına birkaç gün kala 2 tane uyduruk youtuber Türkçe olarak gelecek dedi. Hiçbir resmi hesaptan açıklama yapılmıyorsa ben en baştan beri Türkçe için bir çalışma olduğuna inanmıyorum. Ps Türkiye rezaletlerine bir yenisi daha eklendi.

Oyunun Türkçe olacağını söyleyen bu kadar kişi varken Türkçe gelmeyecekse açıklama yapmamak çok büyük ayıp. Enis vs. kaç kişi tweet attı oyun Türkçe geliyor diye, neden açıklama yapmıyorsunuz o zaman? Oyunu indirdikten sonra iade edilmiyor diye ön sipariş paralarının üstüne yatacak kadar reziller diye düşünmek istemiyorum. Oyunu ön siparişle alsaydım dava açardım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agahefendi10 -- 13 Kasım 2020; 12:39:17 >

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.