Şimdi Ara

MARVEL'S SPIDER-MAN [PS4 ANA KONU] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.757
Cevap
45
Favori
256.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Major fark zaten olmaz dediğiniz gibi ama spiderman saydığınız oyunlardan sonra yapımına başladığı için belki ona göre optimize vs edilmiş olabilir tabi aman aman fark olmayacaktır. God of war'da keza 2013 gibi başlandı deniliyor, hala geliştiriliyor gerçi pro içinde çözünürlük dışında ekstra şeyler olabilir. Tabi normal ps4 de böyleyse gerek yok zaten pro güncellemesine :) Bugün sanırım spiderman ile ilgili daha fazla bilgi gelecek. Bekleyip görücez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdiye kadar yüzüne bile bakmamıştım SM oyunlarının ama bu başka olmuş ben bile alır oynarım nasip olursa.

• Spiderman > e 3 te gosterilen tum xbox sozde exc lerden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spaceman81 -- 13 Haziran 2017; 20:20:47 >
  • Eskiden çizgi filmlerini izlerdim ancak hiçbir oyununu oynamadım. Dünkü konferansta beni en çok etkileyen oyun oldu. Bunu kesin alacağım.

• Konferansın yıldızıydı kesinlikle. Animasyonlar çok akıcı olmuş, genel olarak QTE'ler yüzünden eleştirilmiş fakat ayarında kullanılınca benim hoşuma gidiyor, oyuna daha bir sinematiklik katıyor. Muhtemelen seçilen görev nedeniyle QTE'ler biraz fazlaydı fakat nefessiz izledim sunumu. Uzun zamandır beni en çok heyecanlandıran oyun oldu. Gifleri spoiler içine koydum.

[bscfp=]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Last Beerbender -- 13 Haziran 2017; 18:13:48 >

• Demo PS4 Pro'da oynanmış arkadaşlar
    E3 fuarında oynanabilir demo varmış
    Ve de oyunun açık dünya olacağı kesinleşti
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Last Beerbender

Demo PS4 Pro'da oynanmış arkadaşlar

Sony oyunlarında sıkıntı olmaz standart'da da akıcı olur tüm gücü kullanıyor adamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

quote:

Sony oyunlarında sıkıntı olmaz standart'da da akıcı olur tüm gücü kullanıyor adamlar.

Ben de aynı şekilde düiünüyorum, hiç bir nesildeki hiç bir PS exclusive grafik olarak yetersiz kalmadı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

quote:

Ben de aynı şekilde düiünüyorum, hiç bir nesildeki hiç bir PS exclusive grafik olarak yetersiz kalmadı

Fps'ler aynıdır zaten 30fps ayrım yapmıyorlar. Doku kalitesidir, kaplamadır, çart çurtta fark olur.

Standart PS4 = 1080p 30 fps Medium ayarında oynatır. (gayet kafi benim için)
    Pro = 1080p veya 1440p (2K) 30fps High-Ultra ayarında oynatır.

Uncharted 4 sanırım Standart PS4'de 1080p Ultra ayarında diye biliyorum adamlar makinanın tüm gücünü kullanmışlar Naughty Dog farkı keşke her firma böyle olsa.

• Bu izlediğimiz görüntülerden çok farklı olurmu?standart PS4 de.Birde PRO alırsam 1080p tvde fark olurmu standart PS4 e göre.? İnanılmaz güzel gözüküyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhanext

Bu izlediğimiz görüntülerden çok farklı olurmu?standart PS4 de.Birde PRO alırsam 1080p tvde fark olurmu standart PS4 e göre.? İnanılmaz güzel gözüküyor...

Asıl farkı görmeniz için 4K TV gerekir. Eminim ki oyunun çıkışında Standart ps4 ile bu görüntüler arasında fark göremeyeceğiz.
  • Özaman PRO almaya gerek yok .Cunku 1080p tv var .Umarım aynı kalitede olur .Medium olsa bile yeter sanırım .

• Şu ana kadar yapılmış en iyi spider man oyunu.. bayıldım
  • Oyunun oynanış kısımlarını geçtim ara sahneler kamera kullanımı, duygular, seslendirme bir filmden farksız. Şu gösterilenlerden yola çıkarak konuşucaksak çok özenli hazırlanan bir oyun var karşımız da. İnsomniac bu işin altından kalkarsa çok iyi.
  • Rocksteady'nin Batman'i gibi bu marka da seriye dönüşürse, hele ki birde Playstation exc. kalırsa efsane olur. Oyun tek kelimeyle E3'ün yıldızı.

• Hiç beklemediğim bir yapımdı bizim spider benim için tam bir süpriz oldu gameplay videoları. çok güzel gözüküyor ama sanki çok qte varmış gibi duruyor umarım açık dünyası komple scripte dayalı olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhanext

Özaman PRO almaya gerek yok .Cunku 1080p tv var .Umarım aynı kalitede olur .Medium olsa bile yeter sanırım .

oyunun yapımcısıyla söyleşi yaptılar ve bu konuyu sordular. adam kendisi de standart ps4'te oynuyormuş şu an oyunu ve çok iyi gözüktüğünü söyledi.
  • https://leadergamer.com.tr/2017/06/14/spider-man-grafiksel-olarak-gelisecek/ Oyun şuan ki hali ile çok güzel gözüküyor,ve bu oyunun grafikleri her iki konsolda daha da güzel gözükeceği haberi oldukça insanı daha da mutlu ediyor.
  • QTE'ler genelde senaryoda olur diye tahmin ediyorum.
  • Yapılan röportajda Peter'in hikayesine çok dikkat çekmişler, kesinlikle kostumsuz gameplay olacak oyunda.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.