Şimdi Ara

MARVEL'S SPIDER-MAN [PS4 ANA KONU] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.758
Cevap
46
Favori
256.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sony yine yaptı yapacağını tanıttıgı oyunlar hep 1 yıl sonraya atıyor 2018 e kadar bekleyin
  • Oyun çok çok iyiydi QTE biraz fazla gibi dursa da çok güzel yedirmişler böyle ana görevler de devamlı bu tarz aksiyon sahneleri olursa valla film tadında oyun olur.
  • Sony bu E3'te bu sefer God of war'ın yanında spiderman konuşulsun istemiş. O neydi öyle. Bir an film izliyorum sandım. Çok beğendim. Oyun sektörü nereye gidiyor. Ultra gerçekçi nir hal almaya başladı oyunlar. Şu görüntülerin CGI ydan farkı yoktu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazacaklarım için biraz gömüleceğim büyük ihtimalle Oyun güzel görünüyor evet ama içerik ve oynanış olarak son çıkan 2 The Amazing Spider-Man oyunundan grafik dışında öyle aman aman bir farkını göremedim şahsen.Ben o oyunları da sevmiştim Spider-Man hayranı olduğum için,bunu da seveceğim büyük ihtimalle ama beklentilerimin biraz altında kaldı yine de.Bir de Swing olayını yani ağ atarak sallanma,ilerlemeyi hala Web of Shadows'tan iyi yapan çıkmadı,bir süre daha çıkmayacak gibi görünüyor.Bu oyunu kurtarırsa açık dünyası ve yan içerikleri,görevleri kurtarır ki zaten yıllardır Spider Man oyunlarının da en önemli eksiklerinden biri bunlardı bana kalırsa
  • Açık haritaya göre grafikler tam ps exe yakışacak cinsten harika ama çok fazla QTE vardı o kısmı beğenmedim.
  • O neydi öyle ya süper kahraman oyunları sevmem ama bu her türlü oynanır 👀

• psycho90 kullanıcısına yanıt
    Hocam Amazing Spider Man oyunlarından nasıl farkı yok gözünü seveyim? Bence çok ciddi kalite farkı var. Bu oyunda hareketler çok daha estetik, dövüş sistemi çok akıcı ve çok daha gelişmiş. Artık örümceğimiz daha haraketli. Mesela gidin Amazing Spider Man oyunlarının dövüş kısımlarına bakın. Çok sıradan geliyor bunu izledikten sonra. Güzel bir hikaye ile dolu dolu bir açık dünya olursa bu oyun keyifle oynanır. Açıkçası ben mükemmel boss savaşları da bekliyorum.

Amazing serisinden çok şey öğrenmişler, üzerine ciddi emek harcamışlar ve çok daha iyisini yapmışlar. Adamlar resmen Spider Man dediğin böyle olur dedirtti.

Özel oyun olduğu için çok umutluyum ve dolu dolu bir oyun olacağını düşünüyorum.

Kesinlikle Playstation'a yakışan kaliteli bir oyun geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0CCF51958 -- 13 Haziran 2017; 5:59:18 >

• Yalnız sondaki fotoğraf çeken siyahi çocuk Miles Morales, bildiğim kadarıyla Peter Parker'dan sonraki Spider-Man... Oyunun hikayesi baya bi alengirli olacak belli ki!
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Yalnız sondaki fotoğraf çeken siyahi çocuk Miles Morales, bildiğim kadarıyla Peter Parker'dan sonraki Spider-Man... Oyunun hikayesi baya bi alengirli olacak belli ki!

Karışır buralar
  • Kingpin ve Mr. Negative haricinde açıklanan bir villain var mı?

Umarım Miles belli bir noktada Peter'ın yerini almaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1s2s -- 13 Haziran 2017; 6:31:13 >
  • Oyun inanılmaz olmuş . Bu arada QTE çok var diyen var bence oyunu film gibi yapmış harika olmuş . Oralarda konrolu bize verse helikopterin peşine takılır binalara ağ atardık adamlar bu sayede aksiyon eklemiş oyuna bide etrafa zarar vermemek için çabalamak çok güzeldi. zaten QTE yaptıktan sonra sana bırakıyor oyun. Oyun açık dünya denmişti görevlerde bazı sahnelerde QTE girmesinde sorun yok bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KrallŞaplakçı -- 13 Haziran 2017; 6:50:14 >
  • E3 videosu çok iyi uzun zamandır bu kadar kaliteli bir spiderman oyunu yapılmamıştı.
  • Çok fazla QTE var oyunda hayal kırıklığı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Çok fazla QTE var oyunda hayal kırıklığı.

Oyun çok iyi gözüküyor dostum. Anthem ile birlikte E3'de beni heyecanlandıran 2. oyun oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Çok fazla QTE var oyunda hayal kırıklığı.

Nick entrt uyumu buna deniyor herhalde :D Ps4 exclusive diye oyunları yersiz eleştirmeyelim lütfen

• Ps2'deki Spiderman benim için efsanedir. Şimdi bu gameplayde şehiri harap ediyorlar. Umarım eski Spiderman'lerdeki gibi sokaktaki insanlarla iletişime girme, yardım isteyip intihar etmek isteyenleri kurtarma gibi yan görevler yapabiliriz cidden çok zevkli bir içerik oluyordu bıkmadan oynayabilirim Şehiri yakıp yıkınca nasıl olacak bunlar acaba. Ağ ile gezme de biraz ağır geldi bana sanki daha hızlı hareket etse daha hoş duracak gibi sanki Gerisi muazzam gözüküyor
  • TASM'in aynısı değil mi bu? Stealth mode, nesnelerle etkileşim, R1 tuşu ile yapılan hareket,dövüş mekanikleri de çok benziyor. TASM 2'deki can barı da var sanırım.

• Dövüş sistemi batman serisi kadar iyi değil. Bir de söylendiği gibi çok qte var. Böyle olunca oyun oynadığını hissedemiyorsun.
  • Ön siparişin açılmasını bekliyorum açılır açılmaz alıcam
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.