Şimdi Ara

Spectral filminde RTE silueti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bagginsgiller -- 23 Mart 2017; 23:8:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• Hayır verecektim bu olaydan sonra evet vereceğim
  • Allah affetsin iyice psikolojik sorunlar da başladı galiba

• RavenoLL R kullanıcısına yanıt
    Silüette badem bıyık yok ben hayır diyorum.

• Yine büyük oyunu gördük çok şükür
  • Gelde kıskanma şimdi
  • alakası yok
  • yanlış dış politika
  • tesadüf deyip geçelimmi
  • Gozleri var gormezler kulaklari var duymazlar.

Fikirleri var beyinleri yok

• Zeki muren mi

• Spectral filminde RTE silueti
  • Bunlar hep 31. kare.
    Bilinçaltımıza giriyolla
  • Olm nasıl bir saçmalıktır bu yahu! Nereden ne çıkarıyorsunuz siz kafayı mı yediniz, nedir! Arkadaş oradaki her CGI efekti herhangi bir insana birebir bile benzetilebilir. Görüntü sürekli değişiyor ve sürekli olarak oradaki insan silüeti birilerine benziyor zaten. Filmde başka insan silüetindeki CGI efektleri başka insanlara da benziyor ve sürekli olarak birilerine benziyor zaten. Arkadaş şimdi elime bir kağıt kalem alıp kafamdan bir portre çizsem dünyada herhangi bir kişiye çok fazla benzeyebilir. Bu kişinin ünlü birine benzeme olasılığı bir çok yüksektir. Ki bu bir portre, hareketli ve sürekli değişen biri değil. Orada sürekli değişkenlik gösteren şekli anlaşılamayan bir CGI'dan bahsediyoruz.

Pelin Çift ve oradaki şahıs daha filmi izlemeden saçmasapan bomboş yorumlarda bulunmuşlar. Herhalde boş konuşan herkes tv programlarına çıkabiliyor. İlla filmle spoiler verdirteceksiniz.

Spoiler vererek filmin içine ediyorum ama filmi izlemeyip de izlemek isteyen varsa okumasın

Oradakiler bir düşman değil. Silaha dönüştürülmüş bedenlerin elektromanyetik olarak yansımaları. Bedenler de birer deney sonucu o hallere gelmişler. Olayın geçtiği yani bu insan silüetindeki silahların insanları öldürdüğü yer de yanlış hatırlamıyorsam Doğu Avrupa'da bir ülkeydi.

Filmin anlattığıyla, gösterdikleriyle, senaryosuyla, konusuyla bunların yaptıkları paranoid şisofrenik çıkarımların zerre alakası yok.

Buna subliminal mesaj diyen ve mesajı da "RTE'ı kötü göstermeye çalışıyorlar." şeklinde yorumlayan kişiler varsa hemen bir psikoloğa hatta psikiyatra görünsünler. Çok ciddi söylüyorum, sıkıntıları büyük.

Gizem, bilim-kurgu, gerilim sevenlere de filmi tavsiye ederim. Filmin görsel efektlerine laf eden şahıs da çok boş konuşmuş. Herhalde filmi izlemedi veya galeyana gelip saçmaladı. Bulutsu, yarı şeffaf ve insan figürleri şeklinde olan görsel efektleri nasıl daha iyi olması gerekiğini de anlatsaymış keşke.

Silüetin RTE ile alakası bile yok. Bir kere badem bıyığı yok, çökük gözaltları yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 24 Mart 2017; 1:38:48 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.