Şimdi Ara

SPECACT silahları bronze star

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    birçoğumuzun benim gibi uzun zamandır Distinguished Battlefield Knowledge ve Distinguished Weapon Knowledge insignia larını almayı beklediğini sanıyorum. dün gece Darth Neon[TR] isimli genç kardeşimizin bulduğu sunucu sayesinde bu insigniaları almayı başardım. Arama kısmına SPECACT yazarsanız bu sunucuya ulaşabilirsiniz. Bu sunucuda tüm oyuncular, kendilerinde henüz açılmamış olsa bile tüm silahları, specact silahları ve shotgun larda DICE adı ile geçen patlayan mermi eklentisini kullanabiliyorlar. Server da sadece silahlar kullanabiliyor, kıyafet eklentisi koyulmamış.
    istatistiklerim için buraya tıklayabilirsiniz.

• Eyvallah sweeper babaa
  • Server'ı bulamadım ben, şuan da kapalı mı acaba?

Edit: Halloldu, illaki büyük harflerle yazmak gerekiyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xerias -- 25 Temmuz 2010; 15:16:13 >
  • Onur abi bizim yakın takipçimiz clanlara iyilik yaptı.
    İlk SPECACT ödüller BC2TR clanda
    Bence herkes Onur abiye Teşekkür etmeli

BC2TR CLAN
  • son iki insigniayıda aldım iyi oldu
    fakat şöyle birşey var specact serverları amele kaynıyor millet bronz almaya çalışıyor sa silahına adamlar tanka biniyor kill kasıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karn-ı bahar -- 26 Temmuz 2010; 1:59:43 >
  • Ben anlamadım olayı SPECACT alanların için mi bu?
  • specact aslında on slaught mod lie kullanılan kıyafetler ve silahlar. PS3 ve XBOX ta bo mode çıktı ve alanlar kullanıyor. fakat pc için henüz bu mod gelmedi. [DICE]Sepultang nick li bir oyuncunun bizim server a girerek bu kitlerle oynamasıyla son update ten sonra silahları eklediklerini anladık, fakat silahlar şimdilik sadece arama bölümüne SPECACT yazıp arama yaptığınızda çıkan server larda bulunuyor. sanırım benim gibi sabırsız kullanıcıların pc deki son 2 insignia yı almaları için böyle bir uygulamaya gidildi.
  • La o serverlardan birinde enteresan olaylar var.Adam uav ve APC'den 100lerce füze atıyor.Videolara bakın çekdim azcık.Şoka girdim la

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peset -- 25 Temmuz 2010; 23:04:40 >

• infinity ammo yazıyordu birinde o olmalı

baya güldüm ama o roketleri görünce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karn-ı bahar -- 26 Temmuz 2010; 8:22:12 >
  • Evet olabilir zaten girişde UAV spam yapmayın diyordu doğrudur,çakdım mevzuyu tamam
  • Tam anlamadım ama bu serverlar PC 'de mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AzuRyhmer

Tam anlamadım ama bu serverlar PC 'de mi ?

evet, pc için
  • E sınırsız mermi falan varsa ranked olmaz ki o server.Olmamalı yani,mw2'ye dönmesin bu oyun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.