Şimdi Ara

## Sparkle'dan Calibre GeForce 9600GT GBOX ve 9600G GBOX ## (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
2.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: alperakdemir

bnede kullanıyom 8600 ama pek mennun değilim açıkçası 512 ddr2 si var, geçen hepsiburada 195 dolardı ama sanırım kalmamış ürün baktım ürün kısmında yoktu

DDR3 512mb benimkisi, şuan memnunum açıkçası günümüz oyunları orta seviyede rahatlıkla çalıştırabiliyorum..
  • 1gb lısından 2 tane alıp sli yapıcan offfff :) sahsen 8800gt calibre sli olayına yavas yavas yelteniyorum :)
  • evet yeterli o konuda bi sorun yok bence calibre serisi dışında 8600 ü başka marka almak lazım şahsi fikrim ama yukardaki 9600 ler çok güzel 3d markalrı nerdese 8800 le aynı bi yerde görmüştüm

## Sparkle'dan Calibre GeForce 9600GT GBOX ve 9600G GBOX ##
  • Başta yapacaklardı böyle kartları!!!

Haziran ayına geldik hala 9600gt üretiyorlar!!!

Bırakın bu işleri de 9500gt ve 9800gt'den haber verin!!!

Aslında gt200 arifesinde onlarında bir anlamı yok ama yine de kartlar bir türlü çıkmadı!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: jnrgndz_798

quote:

Orjinalden alıntı: AnseLmo82

şu fanları havalanan değilmiydi bu

ucan modelden

biraz zor uçar
  • dışa bakmıyacaksın içe bakacaksın
  • quote:

evet yeterli o konuda bi sorun yok bence calibre serisi dışında 8600 ü başka marka almak lazım şahsi fikrim ama yukardaki 9600 ler çok güzel 3d markalrı nerdese 8800 le aynı bi yerde görmüştüm

9600 GT'nin alınabilecek tek kartları, 150 dolar + KDV düzeyini geçmeyenler. O da parası olmayanlar için.

Calibre hızlarındaki (700/1850/1998) 9600 GT de, o fiyatına rağmen, düz (601/1512/1800) 8800 GT'den yavaştır ve bu bilinen bir şey.

3DMark zaten gereksiz bir uygulama. Hâlâ ona mı bakıyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 3 Haziran 2008; 15:12:47 >
  • cok guzel bir ürünmüs
  • geç kalmışlar yaa 9600gt nin kaymağını yiyen yidi şimdiye kadar, şuan nereden baksanız bu kartı alabilecek kişi 4850 de alabilir yani fiyatları aynıdır, azcık anlayan biri 4850 yi tercih edecektir bence
  • quote:

evet yeterli o konuda bi sorun yok bence calibre serisi dışında 8600 ü başka marka almak lazım şahsi fikrim ama yukardaki 9600 ler çok güzel 3d markalrı nerdese 8800 le aynı bi yerde görmüştüm

Ne kadar saçma bir grafiktir yahu o 11k ya kadar gelmiş artık nasıl bir grafik oranlaması yapmışlarsa 12k puan 2 katı grafiğe sahip

•  ## Sparkle'dan Calibre GeForce 9600GT GBOX ve 9600G GBOX ##

Bugün geldi mail

Çok farklı bir ürün tasarlamışlar ,Kasadan ayarlanan fan -voltaj dereceleri

Kutlarım Calibre Sparkle'ı
  • Kart Tasarım Olarak Çok Güzel Görünüyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: SanalKabus

quote:

Ne kadar saçma bir grafiktir yahu o 11k ya kadar gelmiş artık nasıl bir grafik oranlaması yapmışlarsa 12k puan 2 katı grafiğe sahip

+1

Oha ikiye katlamış olamaz dicekken rakamlara baktım, yok artık lebron james diyorum .

• Pahalı olması muhtemel. Bunun fiyatına daha iyisini almak varken almak uygun değil. Gerçi tipine ve ön konsoluna bkıp alan olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gprs78

quote:

Orjinalden alıntı: SanalKabus

quote:

+1

Oha ikiye katlamış olamaz dicekken rakamlara baktım, yok artık lebron james diyorum .

+1

• valla çok şekil olmuş.ama gerçektende geç çıkan bir kart.9600 ler ilk çıktığında çıksaydı bundan başka 9600 satılmazdı.
  • güzel bi karta benziyo eğer fiyat aralığı da güzel olursa alınabilir bi kart
  • bundan daha karizma bi 9600gt gösterin hll derim
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.