Şimdi Ara

sözelden psikoloji kazanmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar mezunum dershaneye gidip geliyoru matematiğim sıfır özel ders almayı planlıyorum psikoloji kazanmak için sizce boşa mı uğraşıyorum yani hedefimi değiştirmelimiyim yoksa bir şansım varmı genelde 60 net çıkartıyorum denemelerde yardımcı olursanız sevinirim

• bende psikoloji okumayı çok isterdim ama üniversite sınavında matematiği çok iyi çözemediğim için iibf yazmak durumunda kaldım.Şu anda üniversitedeyim,hazırlık sınıfında ama bu sene tekrar sınava girmeye karar verdim.Şu aralar Matematiğe ağırlık veriyorum.

Senin konuna gelecek olursam psikoloji puanları devlet üniversitelerinde bayağı yüksek,Eğer iyi bir okulda okumak istiyorsan Matematiğinin de iyi olması gerekiyor.Edebiyatın iyi olması ne yazık ki yeterli değil.Ben geçen sene üniversite sınavında LYS 4'te Psikoloji sorularını hiç çalışmadan hepsini doğru yaptım ama o bölümü tercih edemedim matematiğim iyi olmadığı için bu da kaderin bir cilvesi...

özel düşünüyorsan biraz şansın var... 60 bence az ! en az 80 falan olması lazım lys'de iddianın olabilmesi için. Eşit ağırlıkta ne yazık ki sözellerinin iyi olması tek başına bir anlam ifade etmiyor.Matematiğini iyileştirmen şart.

• quote:

Orijinalden alıntı: cowboys_from_hell

bende psikoloji okumayı çok isterdim ama üniversite sınavında matematiği çok iyi çözemediğim için iibf yazmak durumunda kaldım.Şu anda üniversitedeyim,hazırlık sınıfında ama bu sene tekrar sınava girmeye karar verdim.Şu aralar Matematiğe ağırlık veriyorum.

Senin konuna gelecek olursam psikoloji puanları devlet üniversitelerinde bayağı yüksek,Eğer iyi bir okulda okumak istiyorsan Matematiğinin de iyi olması gerekiyor.Edebiyatın iyi olması ne yazık ki yeterli değil.Ben geçen sene üniversite sınavında LYS 4'te Psikoloji sorularını hiç çalışmadan hepsini doğru yaptım ama o bölümü tercih edemedim matematiğim iyi olmadığı için bu da kaderin bir cilvesi...

özel düşünüyorsan biraz şansın var... 60 bence az ! en az 80 falan olması lazım lys'de iddianın olabilmesi için. Eşit ağırlıkta ne yazık ki sözellerinin iyi olması tek başına bir anlam ifade etmiyor.Matematiğini iyileştirmen şart.

yanlış olmasın hocam lys 4 ün etkisi yok psikoloji bölümüne , tm3 den alır buda edeb+mat demek

arkadaşım senin soruna gelirsek 2 ay kadar bir süre var ki bu da 0 dan başlasan max 20 yapabilceğini düşünüyorum, ha kapasitesi yüksek biriysen yükseklerede çıkabilirsin , bu arada geoyu katmadım , bilgili değilim o konuda bende zamanı yetiştiremediğimden geo çalışmıyorum. ha yok matsız olur mu diyorsan imkansız ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2380D2E6A -- 1 Ocak 2016; 20:29:23 >

• teşekkür ederim cevabınız için yani yüzde 50 burslu özelde olur 60 net düşük evet maalesef farkındayım düzeltmeye çalışıyorum
  • hocam 20 net yapsam sevinçten uçarım sözelci olarak dediğim gibi hiç temelim yok yani 10 net 15 net yapsam yeter inşallah psikolojiye birde sorum şu ki özel hocalar malum pahalı oluyor internetten nekadarını halledebilriim şu matematiğin
  • quote:

Orijinalden alıntı: LizzyGrant

hocam 20 net yapsam sevinçten uçarım sözelci olarak dediğim gibi hiç temelim yok yani 10 net 15 net yapsam yeter inşallah psikolojiye birde sorum şu ki özel hocalar malum pahalı oluyor internetten nekadarını halledebilriim şu matematiğin

ben meslek liseliydim kardeş, sen hesap et artık, yaklaşık eylülden beri ygs sos-paragraf-mat kastım şuan mattan dengeyi bitirdim ortalama 26 net, kapsülü bitiricem az kaldı 23 24 gidip geliyo ondada, , dogan uludan çalışmıştım onuda çok yavaş anlatıyo ama para verdim diye ille bitiricem kafasıyla gittim, baya uzun sürdü videoları bitirmek, yok ona para veremem dersen de , youtubede mat akademi var gayet temelden anlatıyo bazı konuları ordan dinlerdim, bitince hemen sb bitirirdim , hani ille bir şeyler yapmak zorunda hissediyorsan şuan başla , git hemen bi sb al defter ve kalem al çalışmaya başla , kosb+ 3,4,5 + denge deneme+kapsül deneme yap sormak istediğin bir şey varsa sorabilirsin bana

• çok teşekkürler desteğiniz için bu ekol hoca diyorlar o nasıldır bilginiz varmı birde malum çok az kaldı 10 net en azından görürmüyüm diyede düşünüyorum
  • ben orada sistem ile ilgili konuşmuştum,ama düzeltmen iyi olmuş okuyanlar yanlış anlamasın...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.