Şimdi Ara

Sözelciler Ne Durumdasınız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
2.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir sözelci olarak pek fazla konu göremedim bizle alakalı. Sizce e tercih mi daha mantıklı yoksa mytercih simulasyonu mu? Bana biraz iyimser gibi geldiler ama...

• up
  • My Tercih bayağı iyimser geldi bana. 1675 ile kapatan Boğaziçi tarih için 2.7k demiş, ben 1014 ile girememe korkusu yaşıyorum. E tercih 2k demişti. Sizin hedef ve sıralama ne hocam?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hzbilalkeskn

My Tercih bayağı iyimser geldi bana. 1675 ile kapatan Boğaziçi tarih için 2.7k demiş, ben 1014 ile girememe korkusu yaşıyorum. E tercih 2k demişti. Sizin hedef ve sıralama ne hocam?
    hocam ben 17k'lık bir bölümü istiyorum ama sıralamam 25k, büyük bir ihtimal 30k olan bir tercihime yerleşirim.
  • Bürküt kullanıcısına yanıt
    Yine de ihtimal var hocam aslında. My ve E ne diyor ve de Burak Hoca'nın grafiğine göre kaçıncısın?

• quote:

Yine de ihtimal var hocam aslında. My ve E ne diyor ve de Burak Hoca'nın grafiğine göre kaçıncısın?
    Hocam o grafiğe nereden ulaşabilirim?
    https://aday.istinye.edu.tr/page/2018-2017-basari-sirasi-donusum-grafikleri/87

• quote:

https://aday.istinye.edu.tr/page/2018-2017-basari-sirasi-donusum-grafikleri/87
    o grafiğe göre de 17k'lık bölüm geliyor hocam. temkinli senaryoya göre de geliyor. sizce gelir mi peki?
    Hocam benim ümidim var. Bu sene önünde daha fazla TM'ci vardır. Bizim sıralarda nasıl t oynama olur bilmiyorum ama bence sen girersin. İnşallah güzel haber verirsin hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bürküt

o grafiğe göre de 17k'lık bölüm geliyor hocam. temkinli senaryoya göre de geliyor. sizce gelir mi peki?

Alıntıları Göster
    Keşke şu grafik gerçekleşse
  • quote:

Hocam benim ümidim var. Bu sene önünde daha fazla TM'ci vardır. Bizim sıralarda nasıl t oynama olur bilmiyorum ama bence sen girersin. İnşallah güzel haber verirsin hocam.
    teşekkür ederim hocam. umarım siz de istediğiniz yerlere gelirsiniz.
    İnşallah hocam

• Benim sıralamam 16.6k. paylaştığınız linkten burak hocanın sıralamasına göre 10-11k oluyorum sanırım.
    mytercih robotunda ise istediğim bölüm 10.6k (odtü tarih)
    kesinlikle tutmayacak, ikinci tercihim ankara tarih o da 91k gösteriyor mytercihte bir zahmet o tutar diye düşünüyorum, planlarımı ankara üni'ye göre yaptım hep

(ilk kez üniversiteye girmiyorum mezun oldum hobi olarak tarih okuyacağım bölüm seçimime laf yememek için düşüyorum bu notu)
  • cardiogod kullanıcısına yanıt
    hocam çok uç tercihler yapmışsınız gibi geldi bana. birinci tercihiniz 10k, ikinci tercihiniz 91k . Yoksa ben mi yanlış anladım
  • Galatasaray iletisim yazan var mi ?

ahahahah valla öyle oldu ya. ankara'da tarih okumak istiyordum. odtü ankara hacettepe beğendim yazdım
  • Hocam iki simülasyonda fazla iyimser gibi geldi bana. Sözel bölümlerde fazla gerileme göstermiş gibiler. Bazı bölümlerde 2k 3k gerileme gösteriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: hedefid

Hocam iki simülasyonda fazla iyimser gibi geldi bana. Sözel bölümlerde fazla gerileme göstermiş gibiler. Bazı bölümlerde 2k 3k gerileme gösteriyor
    Hocam benim düşüncem şöyle: eşit ağırlıkçılar mat2+sos1'i max. 120 dakikada bitirirlerse geri kalan 60 dakikada sosyal 2 çözebilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bürküt -- 29 Ağustos 2018; 13:12:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jack Walters J kullanıcısına yanıt
    Ben yazdım hocam, 3925 sıralamamla. Siz de yazdınız galiba, kaç binle yazdınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stratejistsözelci -- 29 Ağustos 2018; 13:18:6 >
  • Rehber evi ideal olan Boun Tarih 1.8k demiş Odtü 7k demiş en ideali bunlar ilk 10kdan sonrasında oynama daha da genişleyebilir

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.