Şimdi Ara

SÖZELCİLER BURAYA (Sorular,Bilgi Paylaşımı vs) 2013 YGS-LYS TERCİH SONUÇLARI (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.550
Cevap
70
Favori
227.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bende iletişim istiyorum bu dönen muhabbetler ne puan düşüşü falan bana açıklayabilirmisiniz rica etsem
  • arkadaşlar edebiyat kaynağım 2009 basımı Pi Analitik LYS edebiyat.

2009 kasımında basılmış. sizce yeni kaynak almalı mıyım? bi sıkıntı yaratmaz değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EBvulves

En baştaki puan hesaplama modülüne ne kadar güvenebiliriz LYS için?

+3 -3 hata payı dışında tam güvenebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: #Ramazan

quote:

ramazan benim edebiyat kaynağı konusunda ne düşünüyosun yukarda postladım
  • arakdaşlar size tavsiyem güvender edebiyat alın soru bankası ben aldım gayet memnunum ne aşırı kolay ne de zor hatta yeni yeni sanatçılar örendim sayesinde.

2013 mart basımı kitap bence lys yönelik süper bir kitap.
  • Formasyonun geri gelmesinden sonra Fen-Edebiyat düşünen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jermaine.

quote:

quote:

Bitirebilirsen Güvender edebiyat al. Üstteki arkadaş zaten tavsiye vermiş.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bitirebilirsen Güvender edebiyat al. Üstteki arkadaş zaten tavsiye vermiş.

kaynağım zaten var diyorum. 2009 basımı ama. 2011de almştım sınava girceğim zaman. güvenderde olan bunda da var yani aynı olmasada

• quote:

Orijinalden alıntı: WirLieBen

arakdaşlar size tavsiyem güvender edebiyat alın soru bankası ben aldım gayet memnunum ne aşırı kolay ne de zor hatta yeni yeni sanatçılar örendim sayesinde.

Evet ama maalesef cevap anahtarında yanlışlar var. Yaptığım sorunun doğru olup olmadığından emin olamadığım için de bıraktım bir kenara:(

Bu arada, arkadaşlar ilk 100 bursunda bir sözelcinin ya da tmcinin şansı olabilir mi sizce yoksa hepsini sayısallar mı dolduruyor? Malum, bütün bölümleri dolduruyorlar biz fene dokunamıyoruz. (ya da ben en azından:D) Cevap verirseniz sevinirim, yorumlarınız çok önemli ona göre tekrara başlayacağım.
  • güvender 35 lira diyo kitap fiyatına. okadar para verilmez ona zaten
  • quote:

quote:

quote:

Sana güvenim sonsuz ama gösterebileceğin bir örnek var mı (gerçek sınavdan ss'li)

Buyur. Geçen yılki sonuçlardan biri.

• RTV'ciler RTV isteyenler... :) gerçekten kendinizi yaratıcı hissediyorsanız, başaracağınıza inanıyorsanız ünide de boş durmayıp gezip tozmanın yanında da kendinizle ilgili çalışmalar yaparsanız sürekli işte o zaman sizin için iş sıkıntısı olmaz.. İçiniz ferah olsun..
  • Şöyle bir soru sorayım şu anda pek kasmadım LYS için okulum sağolsun saçma sapan öğretmenlerle dolu olduğundan temelimde yok edebiyata ağırlık verdim ama tarih-coğrafya ve felsefe grubu berbat diyebilirim kalan zaman içersinde ne önerirsiniz ? nasıl çalışmalıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: robe de chambre

quote:

Orijinalden alıntı: WirLieBen

arakdaşlar size tavsiyem güvender edebiyat alın soru bankası ben aldım gayet memnunum ne aşırı kolay ne de zor hatta yeni yeni sanatçılar örendim sayesinde.

Evet ama maalesef cevap anahtarında yanlışlar var. Yaptığım sorunun doğru olup olmadığından emin olamadığım için de bıraktım bir kenara:(

Bu arada, arkadaşlar ilk 100 bursunda bir sözelcinin ya da tmcinin şansı olabilir mi sizce yoksa hepsini sayısallar mı dolduruyor? Malum, bütün bölümleri dolduruyorlar biz fene dokunamıyoruz. (ya da ben en azından:D) Cevap verirseniz sevinirim, yorumlarınız çok önemli ona göre tekrara başlayacağım.

evet bende yakaldım ama doğru cevaplarını bildiğim için bende sorun yaratmadı :D

• Arkadaşlar Felsefe grubu için Fem Simetri konu anlatımlı kitabını aldım,içinde testler de var.Ayrı bir soru bankası çözmeme gerek var mıdır sizce yoksa yeterli olur mu konu sonlarındaki testleri çözsem?
  • LYS edebiyat FEM'i nasıl arkadaşlar? güvendere baktım 620 sayfa diyo o ne öyle yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: MedyaCanavarı

RTV'ciler RTV isteyenler... :) gerçekten kendinizi yaratıcı hissediyorsanız, başaracağınıza inanıyorsanız ünide de boş durmayıp gezip tozmanın yanında da kendinizle ilgili çalışmalar yaparsanız sürekli işte o zaman sizin için iş sıkıntısı olmaz.. İçiniz ferah olsun..

rtv değil de stv'de iletişim fakültesi ile güzel sanatlar fakültesi arasında ne tür bi fark var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

LYS edebiyat FEM'i nasıl arkadaşlar? güvendere baktım 620 sayfa diyo o ne öyle yani

Ben kullanıyorum Fem Simetri'yi. Çok fazla detay istemediğim için bu kitabı aldım. Eski dönem edebiyatlarını tekrar ediyorum güzel gibi çok derine inmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sasa_iliç

quote:

LYS edebiyat FEM'i nasıl arkadaşlar? güvendere baktım 620 sayfa diyo o ne öyle yani

Ben kullanıyorum Fem Simetri'yi. Çok fazla detay istemediğim için bu kitabı aldım. Eski dönem edebiyatlarını tekrar ediyorum güzel gibi çok derine inmiyor.

şimdi şöyle bende pi analitik in kasım 2009 basımı kitabı var. bu hilmi yavuz falan bazı yazarlar kitapta yok. o yüzden çok ayrıntı olmayan ama yazarların şairlerin hepsini içeren bitane lazım. Fem simetri değil de normal fem'in edebiyat lys sini alayım diyorum. 352 sayfa diyor.

ayrıca 2012 basımı olması lazım yada 13

• Hemen özetleyeyim ;

Felsefe Grubu için EDAM kesinlikle. Başka yerlerde aramayın. Bu kitap size +30 yaptırır. Soru bankası olarak FDD ; kolaydan zora çok iyi bi sıralama yapmış sorularda gayet yerinde.
    Edebiyat için : Birey/FDD/Karekök. Karekök çok kasıyor onu söyleyeyim. FDD aynı şekilde yine iyi bi seçim. Konu anlatımı için kesinlikle Körfez bulabilirsiniz 2011 basımı. 2013 Basımı bazı yerleri atmış. Ayrıca Edebiyat Soru/Cevap/Dipnot'lu Editör yayınevini öneriyorum cidden güzel özetlemiş.
    Tarih için kesinlikle ama kesinlikle Delta Kültür Lys Özet ve Mevlüt Atılganın özel kitabı. Cidden bu kitapta her şey harika özetlemiş. Bu Kitapla +43 yapılır. Soru Bankası Olarak BiLFEM ve Güvender.
    Coğrafya. Coğrafya için Delta Kültürün özeti + YGS bilgileriniz size yeterli olacaktır. Soru Bankası olarak FDD'nin 2010 basımı ÖSS kitabı. Ayrıca Karekök'ün kitabı çok iyi.
    Din Kültürü : Açı çok güzel hazırlamış . YGS'deki iki soruyla karşılaştım şaşırdım baya. Bide en çok yanlışımın çıktığı test idi.

Bu kitapları alırsanız cidden faydasını göreceksiniz. İlk Lys sınavını da olduk (Ciddi anlamda). Tarih 39 D 3 Y/ Edebiyat Genel Olduğu için 20 soru cumhuriyet edebiyatındandı onları yapamadım. Toplam 46 soru çözdüm 38 netim var. Coğrafya zaten kek. 24/3 14/3 yaptım. Bu birazda benden kaynaklanıyor soruyu okuyup pat işaretliyorum. Mesela Tarihte kaçırdığım sorunun birisi Hangisinde Askeri eğitim verilir sorusuydu ben verilmez anladım pat Lonca'yı yapıştırdım. Bu hatamı düzeltirsem iyi işler yapabilicem. Kolay gelsin.

• 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.