Şimdi Ara

SÖZELCİLER BURAYA (Sorular,Bilgi Paylaşımı vs) 2013 YGS-LYS TERCİH SONUÇLARI (328. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.551
Cevap
70
Favori
227.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 324325326327328
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ygs Coğrafya için hangi soru bankasını öneriyorsunuz? Önceden Birey'i bitirdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lise son sınıf öğrencisiyim ve sözel bölümde okumaktayım. İnanın aylardır kafayı patlatıyorum hangi bölüme gireceğim diye. Malumunuz bu bölümde iş imkanları çok kısıtlı. Tam bir bölüm üzerine yoğunlaşıyorum ancak o bölümün mezunları o kadar olumsuz şeyler söylüyor ki baştan kafa patlatmaya devam. Allah aşkına bu bölümde önü açık bir meslek bile yok mu? Benimle aynı durumda olan var mı?
  • KONUMUZ PASİF KALMIŞ, SÖZELCİLER GELİN, KAYNAK TAVSİYELERİ NOTLAR VE ÇALIŞMA TAKTİKLERİ PAYLAŞALIM.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ruh Adamın Teki

KONUMUZ PASİF KALMIŞ, SÖZELCİLER GELİN, KAYNAK TAVSİYELERİ NOTLAR VE ÇALIŞMA TAKTİKLERİ PAYLAŞALIM.

Konu 2 yıldır pasif. Benim ve diğer sözelci arkadaşların bayağı işine yaramıştı bu konu. Talep gelirse güncellerim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ruh Adamın Teki

KONUMUZ PASİF KALMIŞ, SÖZELCİLER GELİN, KAYNAK TAVSİYELERİ NOTLAR VE ÇALIŞMA TAKTİKLERİ PAYLAŞALIM.

Edebiyat yayin denizj karikaturlerle edebiyat s.b oneririmisiniz bide tarih için editor yayinlarinin ygs lys tarih var 6 tl felan iyimiii

• Beyler son durumlar ne? 2013 te bu konuda aktiftim şuan sosyal bilgiler 3 sınıfım güzel günlerdi. Sosyal kazananlarla whatsapp grubu mu yapsak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Efsane konuyu isterseniz devredebilirim. Bizim için çok yararlı olmuştu.

• linkler çalışıyor kullanılır, bilginize.

• Sözelcilerin efsane konusu

Hazırlandığım yıl açmıştım. Üni kazanıp bitirdim atandım şimdi öğretmenim. Konuyu görünce o günler aklıma geldi.

• Faydalı up

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 324325326327328
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.