Şimdi Ara

Sözel özürlüyüm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Tr:23-10
    Sos:15-2
    Mat:36-0
    Fen:8-3 geldi
    Türkçe zaten belli ediyor kendini. Sosyalde felsefe,fende biyo leş.
    0d 1y biyo da yapılmaz aw. Benim gibi Andaval olan ve sonradan kendini düzelten arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi?
    ALES falan çözsem iyi olur mu acaba. Öyle günlük paragraf çözme gibi bir olayım yok. Ondan mı oluyor acaba? Hiç istek gelmiyor bu derslere karşı içimden...

• biyolojide 0 doğru 1 yanlış yaptığım zamanlar oluyordu

• türkçede paragraf çözecen hocam başka çare yok. biyolojide mecbur ezber

• brosbeforehoes kullanıcısına yanıt
    Bu Türkçe gününde olma işi ama hiç mi iyi gün olmaz bu Türkçe için aw. Bi anlık hevessizlik olur bıkkınlıktan dolayı ama hep böyle. Bakalım alesleri düzenli çözmeye başlayacağım. Umarım bi 30 ve üstü olur. Artık 30’a bile razı duruma geldim
  • up niye cevap yok

• Düzenli paragraftan başka bir önerisi olan var mı? Benden başka aynı durumu yaşayanlar olabilir. Onlara da yardımcı olur bu konu
  • aha ben

benim 2018 tyt de 39-0 mat 20-0 fenim vardı ama sosyal 2-0 ve türkçem 28-12 di.

• Hocam trniz hiç kötü sayılmaz aslında ama sosyal niye böyle gelmiş ki
  • mxpayne kullanıcısına yanıt

yetişmediydi de 28-12 gayet leş gibi bu arada

• hocam dil bilgisinde eksiğiniz varsa kısa sürede kadir gümüşten halletmeye çalışın, emin olun hallediliyor
    paragraf içinse şahsen paragraf çözmekten hiç hoşlanmam ama tr denemesi atmayı seviyorum. deneme yapa yapa baya iyi netlere çektim türkçeyi size de tavsiye ederim
  • hocam bir de merak ettim matı nasıl bu kadar iyi yaptın ? benim yetişmiyor :/
  • Kanka biyoloji cidden ezber yani, soru çözmekten daha önemli. Türkçe konusunda ben de andavalım ama bence alesleri çıkart 50 soru vardı sanırım 1 testte her gün 1 test çöz derim düzenli olarak. Dil bilgisi için de youtubedan birkaç hocaya bak derim beğendiğin hocadan ilerle kral. Felsefe konusunda ben de andavalım. Felsefe hiçbir denememde full gelmedi şimdiye kadar. Din de ilk defa geçen gün full geldi, 1 kerelik :) Kaçıyor abi bir yerden valla anlamıyorum. Halledersin sıkma canını. Ben de öneri veremedim çok sorryyy
  • Biyoloji çalışmak lazım başka çare yok benim de öyleydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.