Şimdi Ara

Sözcü: 2020 Felaket ve Gözyaşı Ayasofya!!! (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
2
Favori
6.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
56 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nasıl istanbul'un feth edilmesi, siha'ların yapılması birileri için felaketse Ayasofya'nın açılmasıda birileri için felaket. En azından iç yüzlerini gösteriyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: madaoalreadybloomed

Bu mesaj silindi.

Hadi ordan sen english yazan ve takilan yabanci hayranı yandaşlarinin yanina. Ordan sıra bize gelirse artik.

Takıldığın donanım>HABER< in yarisi bile arapça kelime

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Nice Greek newspaper" diyecektim de Yunanlılara acıdım. Sözcüyü itelemek fazla zulüm olur  

• Ekim ayı unutulmuş 7.0 İzmir depremi 117 vatandaşımızı hayattan kopardı.

Tam anlamıyla rezalet bir yıldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: madaoalreadybloomed

Bu mesaj silindi.

Sizin gibiler bir de böyle sidik yarışına girmiyor mu ya, bir düşün ben bunu yazıyorum sonra biri gelir nickname 'in neden ingilizce hatta ingilizce cümleden oluşuyor senin der diye hiç mi düşünemiyorsun. ;)

• Ayasofya gibi hassas bir konuda bile hala böyle dik başlılık ve terbiyesizlik ediyorlar.

Ülkede 18 yıldır seçim ile başta duran partinin bu kararına saygı duymaktan başka çare yok.

Deselerdi ki 300.000 kişiyi yan yana getirip hastalık saçtılar neyse..

• Senin gibileri başka yikayabilecek ya da kandıracak. ;) Atam izindeyiz demekle Atatürkçü olunmaz, Atatürk'ün izinden giderek istikbal goklerdedir diyen Atatürk'ün hayallerini gerçekleştirerek olunur.

• CR7_35 kullanıcısına yanıt

İşte işlerine gelmemiş demek ki, Ayasofya daha acıtıyor anlaşılan İzmir acitmamis demek ki. ;)

• Ne güzel tüm gerçekleri yayımlayan bir gazete.. neye kızdınız anlamadım gerçekleri gösteriyorlar diye mi ?

Ha bu arada orada Ayasofya'ya karşı bir hakaret içeren birşey yok , 2020 yılındaki gelişmeleri aktarmışlar ve dünyanın tepki gösterdiğini yazmışlar altlarına zaten.

Neyse eğitim şart..

• Sözde müslüman ülke su rezil gazeteyi savunuyorlar bide ama kimlikte islam yazıyor asıl bu ilginç ve bunların maalesef cenaze namazları kılınıyor

• Kemalistlere göre Atatürk'ün kararlarını tartışmaya açmak, değiştirmek, ortadan kaldırmak FELAKETTİR. Zira Atatürk'ün her kararı Kemaliz dininin bir ayetidir, ve ayetler dokunulmazdır. Sözcü görevini yapıyor DİNİNE sahip çıkıyor.

• Hangi ülkelerin bu meseleyi felaket olarak gördüğü düşünülürse mesele tartışmaya kapanır. Aynen bu kafayla devam etsinler.

• evet bana görede cami yapılmaması lazımdı ne var bunda

• Akit ve a haber yobazinin zit versiyonu gibi olmus sözcü.

• Malum kesimin kopyala yapıştır yapıp sürekli kaynak gösterdiği bir oluşum. Şaşırdık mı? Hayır.

• CHP bir şey konuşmasa ve SÖZCÜ haber yapmasa AKP'nin oyları ne güzel düşecekti. Adamlar aptalca bir haber yapıp yine AKPlilerin bunlar din düşmanı kozunu alevlendiriyor.

Bizim muhalifler de oooo Sözcü ne güzel haber yapmış diyor. Yav sen zaten her türlü CHP'ye oy vereceksin bari karşı taraftan oy çal ama yok illa saçmalayacaklar.

• odesy kullanıcısına yanıt
    sanırsın ki sınır dışı bi topraktaki ibadethaneyi camiye çevirdik. kafanıza yazık. yüzyıllardır bizim topraklarımızda bulunan ibadethaneyi ister cami yap, ister türbe. dışarıdaki adamın niye umrunda olsun? cidden çok küçük insanlarsınız. 19 yıldır oyalıyorlar sizi böyle. çocuğu kandırmak bile daha zor şu devirde.
  • Opus Diabolicum kullanıcısına yanıt

siz büyük insanlar olun

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.