Şimdi Ara

Sözcü: 2020 Felaket ve Gözyaşı Ayasofya!!! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
2
Favori
6.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
56 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Timsah-16

Kuran-ı Kerim'i birçok kez okudum merak etme.  

Kuran'da siyasal İslam diye bir kavram yok.

Son zamanlarda sizler tarafından uydurulmuş bir kavram hiçbir anlamı ve gerçekliği de yok.

Ülkede herkes kendi inancında dinini yaşıyor.

Hristiyan kilisesine gidiyor, Müslüman Camisine gidiyor.

Herkes doğrusuyla yanlışıyla hesabını öldükten sonra Allah'a verecek olay bu kadar basit.

Alıntıları Göster

Sen benim yazdığımı okumuyorsun tabi, siyasal islam günümüzde var. Kuran'ı en iyi yaşayan İŞİD'li teröristlerdir. Kadınları savaş ganimeti saymaları, kölelik, savaş ganimetlerini köle pazarında satmaları, çocuk ticareti, cariye ticareti..vb daha nicesi.

Suudi Arabistan ve Katar'da da yapılıyor ama savaş ganimeti durumu onlarda yok şu aşamada. Dediğim gibi, sizin yaşadığınız İslam değil. İslamı yaşamayanlar gelip burada barış ve hoşgörüden bahsediyor, ben de diyorum ki siz körfeze gidip orada yaşayın gelin sonra konuşalım.

• bu kadar ülkede savaş çıksa karşı tarafın safına geçeceklerini ifade etmişlerdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: sleeptalkercat

Bu arada "Türk'te değilsin" diyen adam daha Türkçe yazı yazmayı bilmiyor  

Düzelteyim; "Türk de değilsin" demek istemiş olabilirsin? Bir de Oğuz "Kapğan" diye biri mi var? Kağan olmasın o? Sen Türksün, ama sana göre ben değilim. Eğitimin benimle bilgi mukayesesine girecek seviyede olmadığı için farklı konularda tahrik etmeye çalışıyorsun. Tipik akepeli  

Ek: Senin için biraz yıkıcı olabilir fakat Atatürk de müslüman değil, deistti.

Alıntıları Göster

''Milletimiz daha da dindar olmalıdır diyorum.Ama bütün sadelik ve güzelliği ile.Dinime,bizzat gerçeğe nasıl inanıyorsam buna da öyle inanıyorum.Şuura aykırı ilerlemeye engel hiçbir şey ihtiva etmiyor.''

'' Bizim dinimiz, milletimize hakir, miskin ve zelil olmayı tavsiye etmez. Tam tersine Allah da, Peygamber de insanların ve milletlerin izzet ve şerefini korumalarını emrediyor.''

Atatürk'e şu an iftira attın, bu yaptığın suçtur. Atatürk'e hakaretten yargılanırsın haberin olsun

Bu arada P ile Ğ, Q klavyede yan yana, yazım hatasından Türkçe bilmiyor demek saçma. Kapgan diye biri de var kadim TÜrkçe'yi bilmezsin sen. Lise öğrencisisin galiba, yazılılarında başarılar.

• quote:

Senin inandığın kitabı baştan sona bir kereceik bile okusaydın şayet, günümüz Türkiye'sinde o yaşadığın dinin siyasal İslam olduğunu anlardın ;)

Alıntıları Göster

• quote:

Zekanın din ile birlikte değişmediğini keşfetmen akıllıca olmuş, senin zekanda az da olsa gelişme var tebrik ederim  

Alıntıları Göster

Hayır, sözde aklınızla Müslümanları zeka konusunda eleştiriyorsunuz ya. Yav hayır bunu bile bana açıklatmak zorunda bırakıyorsun. Sendeki saptamam akıl tutulması , anlaşıldı  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: cimifuloydhezılbenk

Hayır, sözde aklınızla Müslümanları zeka konusunda eleştiriyorsunuz ya. Yav hayır bunu bile bana açıklatmak zorunda bırakıyorsun. Sendeki saptamam akıl tutulması , anlaşıldı  

Alıntıları Göster

Haşa Müslümanları değil, senin gibi din tüccarlarının zekasını eleştiriyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: odesy

yorumlara baktımda gerçekten yazık ne hale gelmişiz elin gavuru cami olmasın diye elinden geleni ardına koymazken avrupalısından yunanına hayalleri birgün istanbulu tekrar kostantiniyye yapıp ayasofya camini tekrar kilise yapmakken bizim ayasofya cami oldu diye 80 milyon sevinmemiz lazımken söylediklerimize bakın

Onlardan olmadığı ne malum...!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Timsah-16

Neyin talanı 600 yıl önce camiye çevrilmiş. Din savaşlarının, haçlı seferlerinin döndüğü bir ortamda çok normal bir olay.

İlla talan görmek istiyorsan 1204 Latin istilasını okuyabilirsin.

Türkiyede 1400'e yakın tescilli kilise var.

Dünkü Osmanlı şehri Atina'da ise SIFIR.

Aklı olana Kimin nefretle yakıp yıktığı, kimin tarihi koruduğu ortada.

Alıntıları Göster

değil 1400, 9400 olsa neye yarar, kiliselerde partiler düzenlenmesine izin veren zihniyet, ayasofya kilisesini zorla kendi inandığı dinin ibadethanesine çevirirken elinde kılıçla kameralara geçip şov yapıyor. Sonra burada barış dini martavalı okuyup millete saldırıyorsunuz

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.