Şimdi Ara

Söylenti: Yeni Bir Hayalet Avcıları Oyunu Geliyor!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Çekilmekte olan yeni Hayalet Avcıları yani Ghostbusters filmine yeni bir Ghostbusters oyunu eşlik edebilir. Retail Merchandiser'ın yayınladığı makaleye göre yeni Ghostbusters oyunu PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış yapacak.

Activision tarafından geliştirileceği belirtilen yapımın filmle aynı zamanda diliminde çıkış yapacağı söyleniyor. Ghostbusters filminin 15 Temmuz 2016'da vizyona gireceğini hatırlatalım. Son çıkan Ghostbusters oyunu 2009 yılında yayınlanmış ve Bill Murray, Dan Aykroyd, Harold Ramis, Ernie Hudson gibi Hayalet Avcıları film serisinin aktörleri tarafından seslendirilmişti. Yeni Ghostbusters oyunu hakkında resmi bir bilgi geldiğinde sizlere aktaracağız. 

• Activision yapıyorsa, oyunun vasat veya çöp olabilme ihtimali yüksek. Oyun dünyasında film oyunları kötüdür görüşü hakim fakat her seferinde de doğru çıkıyor.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Yapımcısından belli çöp olacağı.Filmin adını kullanıp para kaldırma peşindeler yeni birşey değil Transformersta da yapıyorlar aynı şeyi.

• Ya arkadaş kim veriyor bu hakları activisionun eline her seferinde çöp oyun yapılmadına nasıl göz yumuyorlar anlamıyorım adamların tek yaptığı her sene coddan milleti söğüşlemek ki oda çöp geri kalanların hepsi çöp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: deadlight54

Activision yapıyorsa, oyunun vasat veya çöp olabilme ihtimali yüksek. Oyun dünyasında film oyunları kötüdür görüşü hakim fakat her seferinde de doğru çıkıyor.

aralarından sıyrılan tek oyun batman dir herhalde oda hem film hemde oyun bakımından gerçekten en üst düzeyi oynuyor

• Activision yine marka ismine oynar oyunda vasat olur

• activision mı kalsın o zaman
  • beyler bu yeni hayalet avcıları filminden de oyunundanda hiç bir beklentim yok.
    hele activition'ı duyunca direk soğudum. yalnız oynamayanınız varsa 2009da ghostbusters'ın pcye çıkan ilk oyunu efsanedir. hem film artistlerinin yer alması hem atmosferi hem oynanışı harikaydı. protonların ağırlığını o hayaletleri tuzağa sokana kadar çektiğimiz çileyi dibine kadar yansıtmıştı ve diyaloglarıda harikaydı.

muhteşem bir oyundu. ilk oyunu mutlaka oynamalısınız

• quote:

Orjinalden alıntı: paynetothemax

beyler bu yeni hayalet avcıları filminden de oyunundanda hiç bir beklentim yok.
    hele activition'ı duyunca direk soğudum. yalnız oynamayanınız varsa 2009da ghostbusters'ın pcye çıkan ilk oyunu efsanedir. hem film artistlerinin yer alması hem atmosferi hem oynanışı harikaydı. protonların ağırlığını o hayaletleri tuzağa sokana kadar çektiğimiz çileyi dibine kadar yansıtmıştı ve diyaloglarıda harikaydı.

muhteşem bir oyundu. ilk oyunu mutlaka oynamalısınız

hatta gerçek Ghotbusters 3 2009da çıkan oyundur. çünkü hikaye olarak hem 2. filmin devamını anlatıyor ve 90larda geçiyor hemde aynı ekip.
    mutlaka oynayın pişman olmazsınız.

• 2009'daki kötü bir oyun değildi sevmiştim ben çok da iyi değildi tabi.
  • ben hayalet avcılarını en son ataride oynamıştım, isteseler güzel bir tps oyun yaparlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.