Şimdi Ara

Söylenti: The Order 1886'nın Oynanış Süresi 8-10 Saat (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sanmıyorum bu kadar kısa olacağını 15 saat rahat olur diye düşünüyorum.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • eğer oyun bu kadar kısa olursa çöp bana göre
    zaten oynayacak oyun bulamıyoruz bir de beklediğimiz bir oyunun kısa olması cok uzucu bence
  • şunu öğrendim bi oyunun önemli olan genel puanları 9 vicarıysa isterse 5 saat olsun iyiki almışım bu oyunu dedirtiyor 7 puanlık oyun olduktan sonra isterse 100 saat sürsün deymedi diyorsun

• oyun zaten cok kotu ustelik 8 saat oynanis suresi var zaten bunun 5 saati ara videolar olacak oynanis zaten birsey vaad etmiyor bu oyuna para vermez hickimse

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • The evil within oyunundan ele alarak başlayayım. Büyük hevesle satın aldım oyunu ooo Mikami resident evil 5 6 yapımcılarına büyük ders verecek ümidiyle bekledim oynadım. Oyunun oynanış süresi o kadar uzundu ki sıkılarak bitirdim resmen. Hikayeyi uzatmak için elinden geleni yapacaklarına yapımcılar adam akıllı orta sürede bitecek oyun yapsınlar daha iyi arkadaş. Mikami o konuda oyunun içine etmiş ama Santa Monica dan bahsediyoruz o kadar...

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • sadece KADINLAR dedikoduya gerçekmiş gibi muamele yapar:)

• Eskiden Resident Evil 2 çıktığında oynanış suresini bile bilmiyorduk ingilizcemiz bile cat pat oldugu halde maksimum 2-3 saatlik oynanış sunan bir oyunu yıllar gecmesine rağmen hala herkes beğenir ve onun gibisi bir daha olmayacak dusuncesinde.Bu oyunda keşke öyle bi etki biraksada 12 saatlik olan oynanış boş bi oyun olacağına dolu bi oyun olsun.

• Bir oyun aksiyon türündeyse 10 saat olması her zaman yeterlidir senaryodan heyecandan kopmazsınız süreyi uzatmak için içi boş yan hikayelere ihtiyaç kalmaz bir film gibi izlenir(oynanır) bitirilir etkisi hissedilir.ben aksiyon oyunlarında senaryo 10 saati aştı mı yavaştan kopmaya başlıyorum.rpg olsa eleştirin ama viktoria döneminden sağlam hikayeli,hem de türkçe bir oyun geliyor.sadece 60 dolar çok uçuk bir rakam.
  • 10 saat bana kısa geldi, zorluk derecesini yükseltip oynamak gerekecek

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: mementopolis<br><br>Bence iyi bir süre , PC`ciler alışkındır zaten 2 saat kısa süren oyunlara ,<br>telltale games oyunlari oynamaya 2saat'lik oyunu oynarlar 2-3 ay yeni bölümü beklerler.<br><br>Bence gayet yerinde olmus Order 1886'ya 1 ay var :I gelinsin bir an önce :) .</blockquote><br><br>1000 saat oynayış süresi olan Star Citizen çıkınca bekliyorum en bu arkadaşı.

o kadar da işsiz degilim.

• Dolu dolu geçecek bir 8 saat ise çok sorun değil.
  • patlak sony ex lerine bir yenisi daha eklendi desenize oyunun gameplaylerinden belliydi zaten filmmi izleyecegiz oyunmu oyniyacagiz belli degil?hakikaten adam gibi oyun yok ps4 te xbox one cok cok daha İyi ex oyunlar konusunda suanda..ustune 3 gun kapali kalan her an yine 3-4 gun hacklenip kapanabilecek psn de cabasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diablosv -- 18 Ocak 2015; 22:41:54 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam her biri tanınmış sitelerde oyunlarla ilgili yazan üyelerimiz yine tecrübelerini konuşturup 2-3 gameplayden oyunun nasıl olduğunu bulmuş. Hepinize teşekkür ederim uyarmasanız bu çöp sony exc.lerinden biemrini daha alacaktım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yine hazımsızlığın dibine vurulmuş. sanki bana hergün bu kalitede oyun çıkıyorda daha konsol sahibi olup olmadığı belli olmayan troller oyun çıkmadan defin işlemine başlamışlar...

• Youtube dan izleyin zaten interaktif sinema olmadı dışında pek bi gameplay yok. Ucuzlayıncada satın alırsınız.

İlle victorya dönemi istiyorsanız bloodborne doğru seçim olur.

• Oyunun süresinden dolayı oyunu çöp sınıfına sokmak sanırım yeni moda. Bu kadar bekleme sonucu daha uzun olabilirdi yada o paranın hakkı daha uzun süreli bir oynanış diye eleştiri yapılabilir anlarımda oyunu direk yerden yere vurmak biraz acımasızca olmuş.

Oyun oynanış olarak alıştığımız türde bir TPS eğer ki uzun bir oynanış süresi olsaydı sıkma ihtimali çok yüksek olurdu. Dolu dolu tatmin edecek 8 saatlik bir oynanışda kesinlikle kabul edilebilir.
  • max payne 3'ün oynanış süresi 16-17 saat falan bildiğim kadarıyla
    Hadi max paynenin atmosferi sürekli değişiyor. -yanı renk paleti falan-.sıkmaz (yani beni hıç sıkmadı)

ama The order'ın atmosferi epeyi karanlık olduğundan dolayı bu insanı sıkabilir
    sonuçta oyun'un atmosferi ve renk paletini hepimiz tahmin edebiliyoruzdur herhalde

yanı Bana göre Oyunun Süresi Tam kıvamında
    ne Bıkkınlık verecek
    ne de başlamadan bitti dedirtecek

Umarım Tadı Damağımızda kalan bir oyun olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thief garrett -- 19 Ocak 2015; 0:09:10 >
  • Order nasıl olur bilemem (şu ana kadar gördüklerimi beğenmedim) ancak oyun süresi üzerinden oyun kalitesini belirlemeye çalışmak ağır gerizekalılıktır, kimse kusura bakmasın.

http://www.howlongtobeat.com/game.php?id=7230

http://www.howlongtobeat.com/game.php?id=7231

http://www.howlongtobeat.com/game.php?id=14013 (Eğer ki Telltale syle olursa)

http://www.howlongtobeat.com/game.php?id=15343

O halde üsttekiler çöp.

"Sinematik çok" deyin, "interaktif film gibi" deyin ama 8-10 saate çöp demeyin, gözün sevem.

• kıskanmaya gerek yok, playstation özel oyunları her zaman daha iyi olmuştur.
  • 15-20 saat arası olsaydı ıyıdı.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.