Şimdi Ara

Söylenti: PS5 Etkinliği 3 Haziran'da Düzenlenecek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Sony Interactive Entertainment, 3 Haziran'da PlayStation 5 oyunları için dijital bir etkinlik düzenlemeyi planlıyor.

Bloomberg'ten Jason Schreier ve Takashi Mochizuki'nin haberine göre 3 Haziran'dan sonra da önümüzdeki haftalarda ve aylarda başka PlayStation 5 etkinlikleri düzenlenmesi planlanıyor. Konsol hakkındaki her detayın ilk sunumda paylaşılması beklenmiyor.

VentureBeat editörü Jeff Grubb da etkinliğin 3 Haziran'da olacağını belirtti. Jeff Grubb tarafından belirtilene göre 3 Haziran'daki sunum oyun odaklı olacak. Konsolun çıkış tarihi ve fiyatı gibi bilgilerinin daha sonraki bir etkiliğe bırakılacağı düşünülüyor fakat en azından konsolun tasarımını ilk defa göreceğiz gibi duruyor.

PlayStation 5 bu yılın sonlarında çıkacak.

• Şaka gibi ya...
  • Oyunları gösterseler yeter benim için. Tasarımı görmesem de olur.
  • 1 hafta var umarım doğru çıkar.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • 3 Haziran'da olacaksa bugün yarın duyurmaları lazım. Umarım son dakikaya kalmaz.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Konsolu gamepad temsil ediyor resmen adamlar bunca zamandır tipini göstermedi ya şu konsolun ona yanıyorum :/
  • Yeni silent hill duyurulacak dedikoduları da var ama hadi hayırlısı.
  • Bu sefer de böyle olsun,dış kutunun üzerinde konsolun resmi bile olmasın.Açınca öğrenelim gerçek görüntüsünü.Gerçi günümüzde bunu saklamak mümkün değil elbet birileri kutuyu ilk açıp şekli böyleymiş diyecektir.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Görüntüsüyle bir pandaya benzeyen bu gamepad'de ben olsam mavi ışıkları, avuç içine doğru inen bölüme doğru uzatırdım.Ayrıca share ve options tuşlarını da şeffaf yapar iclerine çok ama çok hafif beyaz ışık yansıtarak gece karanlıkta tuşları belirgin hale getirirdim.Eğer bu modelin siyahı da çıkacaksa ilk kez seçenekli bir playstation konsolu olacak.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bir şeyler göstersin artık fazla beklettiler bence :/
  • Açıkçası 3 haziranda yine konsolu göstermeyecekler bence ve yaz boyunca birden fazla etkinlik yapacakları için oyun anlamında da hayal kırıklığı olacak.
  • Ssd anlatsınlar biraz. Uzun zaman oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ssd dinlemeyeli çok olmuştu özledik
  • Herkes konsolu görmek istiyor güzelde 10 bin tl verecek yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 10 bin lira olmaz 8 bin en fazla 8500 olur.
  • Konsolun tasarımı bitmemiş olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ziromen -- 27 Mayıs 2020; 23:55:39 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eakiden konsollar e3 de tanitilir donanim kol,oyunlar,fiyat ne varsa gostrtilir biter giderdi .Bu ne arkadas yaw.Once donanim bilgisi sonra kol sonra bilmem ne tanitimi ... Iyice sacmaladilar.Ne cikartacaksaniz ciksin.Sanki gorulmedik birsey mi oynayacagiz.Ps4,xone nesli bastan sona acik dunya farcry 3 formuluyle gecti gitti.Ayni tip oyunlari doseyeceksiniz yine . Ne olacak sanki
  • quote:

Orjinalden alıntı: Formani

Konsolun tasarımı bitmemiş olabilir

Seri üretime geçecekler nasıl bitmesin :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.