Şimdi Ara

Soyadim...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Soyadim Fidanboy. Şimdiye kadar hiç kimse bir çırpıda doğru telafuz etmedi evraklarda soyadımı okurken.
    En çok Fidansoy sonra Fidanbay,sonra Fidanbey diye telafuz ediyorlar.Yurt dışı giriş çıkış listemi istedim emniyetten pek çok defa FİDANSOY diye kaydetmişler. Fidandayı diyenler de oldu. Ama en komiği yabancı bir ülkede trene binerken bileti kontrol eden bir memur diğerine "şu soyada bakarmısın çok ilginç" dedi diğeri ise aldı okudu " ooo FİNANSBOY,ne güzel işte herkese yardım eder finans eder " dedi ben koptum. Geçenlerde Türkiye'de bir bankadan aradılar bana "... HAKANBOY'la mı görüşüyorum" deyince beni bitirdi.
    Telafuzu zor olmayan bir soyadım yok aslında neden garip anlamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JoelBarish -- 3 Kasım 2010; 11:36:44 >

• anladık soyadın fidansay
  • daha kötüsü var arkadaşım benim soyadım YARLUĞ .daha hiçbiryerde doğru yazıldığına şahit olmadım..örnek : YARGI,YARDU,YARLU,YARLI,YARLUK, hatta en son aldığım otobüs biltinde YARBAY yazıyor nasıl öyle anladıysa..çok kez kodlamak zorunda kalıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenekonda

daha kötüsü var arkadaşım benim soyadım YARLUĞ .daha hiçbiryerde doğru yazıldığına şahit olmadım..örnek : YARGI,YARDU,YARLU,YARLI,YARLUK, hatta en son aldığım otobüs biltinde YARBAY yazıyor nasıl öyle anladıysa..çok kez kodlamak zorunda kalıyorum

beterin beteri var hocam. bi arkadaşım vardı lisede soyadı otuzbiroğulları ydı adamla resmen dalga geçiyoduk

• ''otuzbiroğulları'' soyad sakat
  • of senin soy adın okunmuyo benim adım talha ilk a yumuşak okunacak ilk duyanlar taha falan diyo arada l var diyorum ozamanda ilk a yı hayvan gibi okuyolar ark. ortamında çok sinir bozucu bir durum
  • anladık soyadın var
  • fidandayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfr+10
    beterin beteri var hocam. bi arkadaşım vardı lisede soyadı otuzbiroğulları ydı adamla resmen dalga geçiyoduk

madem böyle bi soyadları var ozaman neden mahkemeye verip değiştirmiyolar acaba. bo soyadla toplum önüne çıkamaz insan.
  • yok gameboy
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeiCeei

yok gameboy

• sıkıntı yapıcak bişey değil karsınızdakilerinde haraketlerini anlayıslar karsılamanız gerekir , söylediğiniz kelimeyi ilk defa duyuyo ve söyleyiş tarzınızda bozukluk olabilir . Benim soy adımda Sünter 2.3 defa tekrar lattırıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenekonda

daha kötüsü var arkadaşım benim soyadım YARLUĞ .daha hiçbiryerde doğru yazıldığına şahit olmadım..örnek : YARGI,YARDU,YARLU,YARLI,YARLUK, hatta en son aldığım otobüs biltinde YARBAY yazıyor nasıl öyle anladıysa..çok kez kodlamak zorunda kalıyorum

bence öldürücü darbeyi almadan soyadını değiştir, gidişat kötüymüş
  • fidayda
  • Sabıka kaybı alırken falan işkence çekiyorum ben de, ben napiyim soyadım Friberg
  • benim de çok kötü ya, hep o nüfus müdürlüğünde ki adamın yüzündenmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeiCeei

yok gameboy

• Soyadım öcalan, allahtan sarışın mavi gözlüyüz de bikaç kez polis çevirmesinden yırttık
  • Benim soyadım ise Oral. Ona ne demeli?
  • Benimkide Çeker ama seviyorum yine (:
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.