Şimdi Ara

SOUTHPARKI PROTESTO EDIYORLARMIS.... BAK SEEEEENN!!!!!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
1.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zaten south park izlemiyordum..şimdi nefret ediyorum ve yukardaki yazıyı (topici açandan) destekleyenlerden de..

Simpsons u izliyorum..
  • quote:

Orjinalden alıntı: GobliN

evde south park arşivi dolu tüm bölümler special edition dvd leri

yine anlamadan saçmalamışlar

southpark bölümlerini indirebilceğim bi site war mı ????
  • LOMİON,PARALARIMIZ YABANCI SERMAYEYE GİTTİĞİ İÇİN BİZDE SAÇMA SAPAN DİZİLER ÇEVİRİYORUZ VERSİNLER BİZEDE ÖYLE BÜTÇE BAK BAKALIM NASIL DİZİ OLUYOR!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi martymcfly -- 11 Ocak 2006 1:28:28 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lómion

Ahahahaha %100 türk olmaya devam edin siz yaa. asdas dizileri saymış bunların içinde türk sermayeli bişi varmı demiş adam ahasahashsasahas. Sen ne çevirdinde olmasını bekliyosun ahsausahsausa

Komik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 11 Ocak 2006 1:28:20 >
  • Bir kere gerçekten o bölümde eleştrilen şey islam değil .. Zaten bunu dizinin gidiş hatından anlayabilirsiniz ..

Ki kaldıki bence türkçe dublaj çok gereksiz .. Bence o rolle aylarca bağdaşmış, kendini o role vermiş birisinin size ekranda verdiği elektrik ile birkaç günde replikleri okuyup gözlem yapıp dublaj yapan kişinin sesindeki elektrik arasında dağlar kadar fark var .. Altyazılı filmde hem kişilerin ne dediğini anlıyorsunuz hemde o dili bilmeseniz bile kişinin ses tonundan elektriği alıyorsunuz.. Efekt sesler arka planda kalmıyor yada ön planda cok bagırmıyor .. Yada arka planda tısssss diye bir seste devamlı olmuyor bir filmde yada dizide dublaj olmayınca ..

Ki yine kaldıki tamam geceyarısı expressini yayınladı, türkiye karşıtı daha bircok sey yayınladı ve hadi southpark tamamen türkiye karşıtı bir dizi olsaydo bile, bunu bir kanal yayınlama cesareti göstermeseydi senin nereden haberin olacaktı bundanda tepkini gösterebilecektin gerekli mercilere...

Bu adamlar tamamen bilgi dolu birsürü dizi yayınlıyorlar .. Oscara hiç aday olmamış bir sürü hollywood dışı film yayınlıyorlar, yönetmen kuşakları düzenliyorlar .. Sanata saygıları var.. Cnbc-e izleyen herkez bunu bilir ve saygı duyar... Ben asla cnbc-e deki filmleri izlemem, cünki sıkılyorum.. Bilim kurgu filmleri severim ve bu tip filmler cok nadiren orada yayınlanır.. Adamlar bu tip filmleri yayınlarken ne kadar az kitleye hitap ettiklerini bile bile yayınlıyorlar ..

Ki yine kaldıki o zaman yabancı sermaye diye ve hiçbir işe yaramıyor diye hiçbir yabancı yapımı izlemeyelim ...

Kurtlar vadisini eleştirenlerde olaya at gözlüğü ile bakıyorlar derim .. Birisi kalkar insanların içindeki vatanseverlik duygusunu uyandırmaya calısan, bilmemize rağmen görmezden geldiğimiz günümüz türkiyesindeki büyük balık küçük balık durumunu suratımıza vuran bir dizi olarak bakar, diğerleride .... nasıl anlar zaten biliyorsunuz ..

Senin dünyadan haberin olmasın .. Dünya senin hakkında ne gibi seyler söylüyor, nasıl oyunlar oynuyor haberin olmasın sana yeter...

Yani o bölümü yayınlamasa ve sen bunu burada bilmesen daha iyiydi öylemi .. Sana karsıt olan filmleri yayınlamasa daha iyiydi öylemi .. Bu nasıl bir mantık .. Bana dokunmayan yılan bin yaşasın değil artık .. Bana dokunsada , benim haberim olmadan dokunan yılan ne yapıyorsa yapsın mantığına kaymadımı bu şimdi ?? Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu ??

• quote:

BURDAN RTÜK'E SESLENİYORUM:SANSÜR SADECE MAHREMİYETLE OLMAZ

+9
  • Öncelikle büyük yazma. Herşey bütçe dimi. Ne filmler var ufak bütçeyle koca etkiler yaratan.(Bi filmi bütçesine göre değerlendiriyosan zaten ben sana ne diyim) Hem south parkı flash kullanarak yapıolar. Çok büyük bütçe dimi. Way bea....
  • quote:

Orjinalden alıntı: asdasd

quote:

Orjinalden alıntı: martymcfly

BURDAN BANA BİR TÜRK SERMAYESİ OLAN BİR ŞEY SÖYLE

BU ARADA BEN O BAHSETTİĞİN DİZİLERİN HİÇ BİRİNİ İZLEMİYORUM,HATTA DİZİ İZLEMİYORUM DESEM YERİDİR!

türk sermayesi olması olmaması önemli degil senin 40-50 milyon dolar bütceyle (bu kadar bile yoktur) cevirdigin kurtlar vadisi ırak FİLMİ var
    adamlar 200 milyon doları diziye yatırıyorlar naber?
    yukarda saydığım dizilerin hangisiyle kıyaslayabilirsin türk dizilerinden herhangi birini?

BAK SENİN GİBİ SAVUNAN ARKADAŞIN NE DEMİŞ "adamlar 200 milyon doları diziye yatırıyorlar naber?"

YORUM YOK!!!

• Beni neden onunla karşılaştırıyosun ki. Farklı düşüncelerim olabilir onunla elbet. Senin gibi kimsenin desteğine ihtiyacım yok fikirlerimi sölerken. Yada kimseye yaranmak bi gruba dahil olmak için fikirlerimi o grubunu düşüncelerine doğru yöneltmem. Ama senin buna ihtiyacın var gibi gözüküyo. Çoğunluğun tarafında olup kendini sağlama alma ama o çoğunluğun arasında boğulcağından haberin yol belkide. Neyse böyle düşünen bi insanla zaten daha fazla bişi tartışmam. Fikirlerimi özgürce söyleyebildiğim gibi özgürcede susabilirim ve bu sadece beni bağlar....
  • ÖRNEK VERDİĞİM(SENİN TABİRİNLE DESTEK ALDIĞIM)ÇOĞUNLUK DİYE TABİR ETTİĞİN SP'NİN YAPTIĞINA KARŞI ÇIKANLAR DEĞİL SP'NİN YAPTIĞINI SAVUNAN ARKADAŞIMIZDI.BENİM DÜŞÜNDÜĞÜM GİBİ DÜŞÜNEN ARKADAŞLARDAN DESTEK ALMADIM.GÖRMÜŞSÜNDÜR UMARIM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi martymcfly -- 11 Ocak 2006 1:43:04 >
  • Yaf anlamadım ben bu işi herşeyden nem kapıyorsunuz.Yok o yahudi şirketi yok o beni ayağıma bastı. Yok o bana bir şarkı yazmış adam mizah yapmış.Bana yan gözle bakıyor.Gidip vurayım bare.Eee normal herşeyden komplo teorisi üreten bir milletiz.Bu farklı fikirlere ve aykırı işlere gelemiyoruz.Yakında biri gaz çıkarsa aha bu ülkede gaz çıkardı.Vatana zarar havayı kirletiyor.Vatan haini yapalım diyceksiniz.İşiniz gücünüzmü yok mu sizin yaratıcılığa ve özgür düşünceye karşı cıkamazsınız.Sanki biz çok temiziz de alışmısınız baskı yapmaya aykırı söz duymaya dayanımıyorsunuz.
  • sputhparkt ı seviyorsunuz diye o yaptıklarına duyarsız kalamazsınız resmen bize hakaret ediyolar siz de ahahah diyosunuz pesss
    kurtlar vadisi izlemem öyle izleyenlerede lafım yok herkes istediğini izlesin banane ama gelip buna rağmen southparkı savunmanız
    saçma
    siz sizi öyle görenlere gülüyosunuz asıl gülünecek sizsinizz
    Daha Kalite dizi istiyosanız Dizimax Comedymax var haberiniz varmı ordaki dizilerden ?
  • Gereksiz yere tepki göstermenin alemi yok.. Burada islamla hiçte dalga geçilmemiş, aksine amerikalılara ve hristiyanlığın pompalanmasına eleştri var.. ama bazıları bunu anlamaktan aciz..
  • Bize dünyadan haberiniz yok diyolar işte
  • put down that book the koran
    bu cumle yere koyundan çok deyimsel olarak
    "bırak bir kenara " olarak geçer arkadaşta çeviri hatasında
    cümleleri olduğu gibi değil kullanımları ile tercume etmek gerekir

biri burda bir şey anlatırken çıkıpta " ya bilader bırak bunları
    dersem " elinde ki birşeyi yere bırakmı demiş olurum
    yoksa gereksiz konuşma safsatayı kes mi? demişmi olurum ?

SANIRIM ÖRNEĞİM TOPİĞE YETERLİ CEVAP OLMUŞTUR
    HANİ UMARIM TAŞ GEDİĞİNDE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thedevilslieutenant -- 11 Ocak 2006 2:34:44 >
  • peygamberlerin birleşip justice league i oluşturdukları bölüm çok bombaydı. şu south park kadar eğlenceli çok az şey var, hayatta.
  • Türk halkınamı anlatmaya çalışıon hoja nası anlamak istiosa öle anlar mantık çerçevesinde olaya mı bakar sanıosun diziyi kaç senedir izliyorum şimdiye kadar hiç böle bişeyle ne karşılaştım ne duydum sadece abartıyosunuz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rutless_Slayer

Türk halkınamı anlatmaya çalışıon hoja nası anlamak istiosa öle anlar mantık çerçevesinde olaya mı bakar sanıosun diziyi kaç senedir izliyorum şimdiye kadar hiç böle bişeyle ne karşılaştım ne duydum sadece abartıyosunuz.

+1000000
  • Yoruma açık bir konu. Senarist nasıl southparkta düşüncelerini lanse etmişse bizde aynı şekilde buna uygun bir yorum yapabiliriz. Bizi tanımayan sadece sarıklı, cübbeli, geri kafalı, eğlenmeyen insanlar olduğumuzu sandıkları için bu şekilde bir yaklaşımda bulunuyor. Halbuki bizimde bayramlarımız var. Biri çıkıpta neden onlar da bizim ramazan bayramımızı kutlamıyor. 30 gün oruç tutumuyor, vs demiyor. Unutmayınki bizde Hz. isa önemli bir yere sahiptir fakat onlar Hz. Muhhammedi sevmezler. Bu bilinen bir gerçek.

Kuran-ı kerim en son ve bozulmadan günümüze kadar gelen tek kitap. Hal böyle olunca incil ve diğer kitaplar devre dışı kalıyor yani geçersiz... Haliyle de hristiyanlar, yahudiler, vs. bunu kabullenemiyorlar. Bu yüzden islam bütün dinlerin karşısında ortak hedef...
  • quote:

Orjinalden alıntı: fLaVa

Yoruma açık bir konu. Senarist nasıl southparkta düşüncelerini lanse etmişse bizde aynı şekilde buna uygun bir yorum yapabiliriz. Bizi tanımayan sadece sarıklı, cübbeli, geri kafalı, eğlenmeyen insanlar olduğumuzu sandıkları için bu şekilde bir yaklaşımda bulunuyor. Halbuki bizimde bayramlarımız var. Biri çıkıpta neden onlar da bizim ramazan bayramımızı kutlamıyor. 30 gün oruç tutumuyor, vs demiyor. Unutmayınki bizde Hz. isa önemli bir yere sahiptir fakat onlar Hz. Muhhammedi sevmezler. Bu bilinen bir gerçek.

Kuran-ı kerim en son ve bozulmadan günümüze kadar gelen tek kitap. Hal böyle olunca incil ve diğer kitaplar devre dışı kalıyor yani geçersiz... Haliyle de hristiyanlar, yahudiler, vs. bunu kabullenemiyorlar. Bu yüzden islam bütün dinlerin karşısında ortak hedef...

+999999

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.