Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (259. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü1 Mobil
5 sn
33.416
Cevap
471
Favori
1.645.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: General Daimos

Amazon.de'den Canton DM55 bakın.

Alıntıları Göster
    1.250 TL civarı yazdım hocam, bütçeyi aşıyor bu cihaz

• baris007 B kullanıcısına yanıt
    Atmos değil dolby digital var. Bu da cihazların üretim yıllarından kaynaklı. Link verdiginiz modellerin çoğu eski seri. Siz kağıt üstündeki verilerle soundbar tercih ederseniz yanılırsınız. Atmos elzem değil belki ama ses kalitesi damak tadı gibidir. Kimine güzel gelen kimine tad vermez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mediamarkt'ten teşhir Samsung MS651 aldım, kutu aksesuar hepsi tam.

Cihaz oldukça temiz.

Ekstra 1+1 yıl garanti de hediye ettiler 997 TL'ye aldım.

Cihazı smart modeda mı çalıştırmak lazım? Ekstra hoplar olmadığı için surround modu kullanmamam gerekiyor sanırım?

Bir de evdeki wifi'a bağlanmıyor sanrırım bu sadece wifi direct ile telefon uygulamasına mı bağlanıyor?
  • the wade kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Surround modunu kullanabilirsiniz. Ancak sanal bir efekt olacak.

Evdeki wi fi ye bağlanır. Telefonunuza samsung room uygulaması kurun. Cihazın spk add tuşuna basın. Uygulamada hoparlör ekmeyi seçin. Yönlendirmeleri takip edin. Wi-fi ye bağlanır.

Saygılarımla.

• eiskent E kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkürler.

Wifi şifresi girme ekranına kadar geliyorum uygulamada ama orada başarısız diyor.

İnternette fişi çekin sonra hemen wifi seçip deneyin falan demişler ama işe yaramadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the wade -- 27 Mart 2019; 22:56:54 >
  • eiskent E kullanıcısına yanıt
    hepsinde dolby atmos yazıyor.tüm serilerin en üst modeli ve 2018
  • Merhaba arkadaşlar,

Mevcutta Harman Kardon HK3700 amfi ve Bose Acoustimass 5 Seri 3 bir stereo sistemim var. İnternet radyosu olsun öndeki usb girişindeki dac olsun müzik dinlemek büyük keyif veriyor. Film için biraz arayışa girdim Bose'den memnun olunca 5+1 Bose baktım amfiyi de değiştirmek gerekecek vs derken fiyat soundbardların çok üstüne çıkmaya başladı. Hal böyle olunca mevcut stereo sistemimi kaynak oluşturması için satıp ama sony ama lg bir soundbar alayım diyorum. TV'im 65XE8505 bu yüzden her ne kadar Sony HT-ZF9 istesem de acaba tv genişliğinde bir SK10Y veya beklesem SL10Y iyi bir tercih olur mu? LG'nin surround hoparlörleri bir alıcıya kabloyla bağlanıyor Amerika'dan temin etsem veya SL10 ile piyasaya belki SK10'daki ihtiyacı görerek sürseler de o kablo düzeneğini sevemedim. Sony'ninkini bir nebze kabul edebilirim hoş onun için de elektrik hattı çekmem gerekecek vs. Neyse demem şu ki tek başına SK10 veya SL10 surroundvari havayı yakalaybilir mi? JBL 5.1 çok güzel ama geçendeki bir ilanı görmemle satılması bir oldu ona üzüldüm biraz ama onun çalışma mantığı çok hoştu belki de bu ürüne mi kaymalı?

Yanıtlayan olursa ne mutlu bana iyi günler dilerim.

Hoş bir stereo ihtiyacı olan varsa da eşe dosta gidecek güzel bir sistem mevcuttur bilesiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: emiriko

Merhaba arkadaşlar,

Mevcutta Harman Kardon HK3700 amfi ve Bose Acoustimass 5 Seri 3 bir stereo sistemim var. İnternet radyosu olsun öndeki usb girişindeki dac olsun müzik dinlemek büyük keyif veriyor. Film için biraz arayışa girdim Bose'den memnun olunca 5+1 Bose baktım amfiyi de değiştirmek gerekecek vs derken fiyat soundbardların çok üstüne çıkmaya başladı. Hal böyle olunca mevcut stereo sistemimi kaynak oluşturması için satıp ama sony ama lg bir soundbar alayım diyorum. TV'im 65XE8505 bu yüzden her ne kadar Sony HT-ZF9 istesem de acaba tv genişliğinde bir SK10Y veya beklesem SL10Y iyi bir tercih olur mu? LG'nin surround hoparlörleri bir alıcıya kabloyla bağlanıyor Amerika'dan temin etsem veya SL10 ile piyasaya belki SK10'daki ihtiyacı görerek sürseler de o kablo düzeneğini sevemedim. Sony'ninkini bir nebze kabul edebilirim hoş onun için de elektrik hattı çekmem gerekecek vs. Neyse demem şu ki tek başına SK10 veya SL10 surroundvari havayı yakalaybilir mi? JBL 5.1 çok güzel ama geçendeki bir ilanı görmemle satılması bir oldu ona üzüldüm biraz ama onun çalışma mantığı çok hoştu belki de bu ürüne mi kaymalı?

Yanıtlayan olursa ne mutlu bana iyi günler dilerim.

Hoş bir stereo ihtiyacı olan varsa da eşe dosta gidecek güzel bir sistem mevcuttur bilesiniz.
    Forumda tema59 nickli arkadaşımız satıyordu JBL 5.1. Bir sorun isterseniz.

• emiriko kullanıcısına yanıt
    SK10Y surround konusunda son derece başarılı olsa da rear hoparlörleri mutlaka temin etmelisiniz. Gümrük dahil 1250TL gibi bir masrafı oluyor ve 10 içerisinde geliyor. Parasının hakkını sonuna kadar veriyor diyebilirim. Özellikle daha önce izlediğiniz filmleri açınca daha önce kaçırdığınız detaylara inanamıyorsunuz. Nisan ortasına doğru detaylı bir inceleme videosu çekmeyi düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: the wade

Mediamarkt'ten teşhir Samsung MS651 aldım, kutu aksesuar hepsi tam.

Cihaz oldukça temiz.

Ekstra 1+1 yıl garanti de hediye ettiler 997 TL'ye aldım.

Cihazı smart modeda mı çalıştırmak lazım? Ekstra hoplar olmadığı için surround modu kullanmamam gerekiyor sanırım?

Bir de evdeki wifi'a bağlanmıyor sanrırım bu sadece wifi direct ile telefon uygulamasına mı bağlanıyor?
    Hayırlı olsun keyifle kullan berk hocam

• SAVIAR kullanıcısına yanıt
    Anlaşıldı illaki arka hoparlör olacaksa Sony biraz daha tok bir görüntü sunuyor ses konusunda pek arkada kalacağını sanmıyorum ama bar olarak da LG de 65" bir tv'ye yakışıyor. İnsan ikilemde kalıyor :)
  • saat 18.00 e kadar SATILIK SIFIR GİBİ LG DOLBY ATMOS SK10Y SOUNDBAR KARGO BANA AİT 2.800 TL PAZARLIK ASLA YOK !!!!
  • baris007 B kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/externallinkredirect?url=https://urun.n11.com/soundbar/jbl-bar-51-kablosuz-bluetooth-soundbar-ses-sistemi-P244644710?m=JBL&gclid=EAIaIQobChMI7MjpnZqg4QIVBamaCh0dPwbWEAYYAyABEgLSi_D_BwE&gclsrc=aw.ds

Bu ürün 2018 değil. Ayrıca hicbir yerinde atmos yazamaz cunki atmos için barın üstünde 2 hoparlör olması lazım. Tavan sesi olmadan atmos olmaz. Bence daha fazlasını araştırmanız gerekecek.

• Arkadaşlar herkese iyi çalışmalar diliyorum. Uzun zamandır soundbar konusunda araştırma yapıyordum. En son LG SK10Y modelinde karar verdim. Ancak fiyat olarak biraz düşmesini bekliyordum. Bugün media market ve vatan da tekrar ürün için özel fiyat verip veremeyeceklerini sordum. Vatan 3299 olan ürün için 2800 tl media market ise 2500 tl fiyat teklifi verdiler. Media marketten 2500 tl ye LG SK10Y modelini aldım. Düşünen arkadaşlar olursa uğrayıp bu marketlerden özel fiyat isteyebilirler. Kaçırılmayacak bir fırsat ve indirim. İlk defa bu kadar indirim aldım çok iyi oldu. Kapalı kutu teslim aldım. Akşama kurulumu kendim yaparım büyük ihtimal. Düşüncelerimi de sonra tekrar paylaşırım 👍🏻😊

• muzikopat20 M kullanıcısına yanıt
    İnanılmaz iyi fiyata almışsınız hocam. Bana 3250TL’ye mal oldu. İyi günlerde kullanın. Atmos için tavan ayarını doğru yapmanız çok önemli. Yoksa arkanıza düşmesi gereken sesler ön tarafta kalabiliyor. Biraz deneme yanılmayla doğru ayarları bulursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAVIAR -- 28 Mart 2019; 17:18:59 >
    Fiyat gerçekten çok iyi hocam. Hangi şube acaba ben de şimdi trump şubesine gidiyorum denemek için. Bu fiyatı verirlerse alırım vallahi.

Trump şubesinde stok yok fiyatta indirim de yapmadılar hocam ancak sizin aldığınız şubeden belki alabiliriz 😊

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emiriko -- 28 Mart 2019; 17:53:7 >
  • SAVIAR kullanıcısına yanıt
    Tavan için konum ayarı mı yapılacak yoksa hoparlör yönleriyle ilgili bir ayar mı yapılacak?

Kardeşim öğrenirsen bana bilgi ver lütfen LG SK9Y kullanıyorum .

Ayar menüsüne girin, orada sub, bass vs. ayarları arasında OV ayarı var. Bunu tavan yüksekliğinize uygun olarak ayarlamalısınız. Aynı şekilde center ve varsa rear ayarını da soundbarın ve rear hoparlörlerin size olan uzaklığına göre yapmalısınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAVIAR -- 28 Mart 2019; 20:24:22 >
  • 
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.