Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (492. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: movistar73 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir - 7 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
33.438
Cevap
473
Favori
1.646.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 490491492493494
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet o konuda çok haklısınız ama şöyle de bir durum var en azından sipariş üzerine getirtebilirler ürünleri sonuçta her ay veya belli zaman aralıklarında nakliyatları var yurtışından ürün çekiyorlar haksız mıyım? O sırada biriken özel siparişleri de çekebilirler yani bilemiyorum bence Q90 örnek veriyorum bu şekilde olsaydı Q70 alanların çoğu Q90 ı alırdı çünkü dahili arka kitleri var ve onlarda atmos veriyor. Ben şahsen öyle yapacaktım Q70 e kaldık mecburen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadays

Filmi çok güzeldir bulursanız onu izleyin muhteşemdir ben izlemedim diziyi özellikle eleştirmenler beğenmeyince filmin tadı damağımda kalsın diye

Alıntıları Göster
    eywallah hocam tavsiye için
    attım torrent listesine iniyor izleyeceğim

indirmek isteyenler için torrent linkinide paylaşayımhttp://www.rarbgunblock.com/torrent/5ko3ymw

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhan051

Q70 ile mi box var. Yani olacagından da emin değilim. Kablo bekliyorum. Hdmi 2.1 sipariş verdim. Kabloyla da olmuyorsa demekki mi box la olmuordur. O zaman yeni tv alınca artık
    hocam
    size daha öncede yazdım mi box ile atmos ses almanın yolunu. arkadaş gibi netflix uygulamasıyla mi boxtan direkt alamazsınız malesef atmos ses.
    kodi üzerine eklenti yükleyerek alabilirsiniz.
    size özelden eklenti linkini gönderdim.
    telefon numaramıda yazdım. arayın telefonla yardımcı olayım diye dilim döndüğünce.
  • WatchAndLearnn kullanıcısına yanıt
    Ozel siparis demek gelen her fiyata raziyim demek. Q70'i aldiginiz fiyatin 3 katina yakin meblag oder miydiniz? 8.000tl maliyet ile soundbar avantajini kaybeder. Ancak gecmisinizde cok soundbar kullanmissinizdir, avr kullanmissinizdir, ortam avr'ye donmek icin musait degildir ve soundbar tek sansinizdir, paraniz da yeterlidir. Disturbitorun kaybedecegi kitle bu kitle. Iste bu yuzden onemsemiyor, o kitle de samsung yerine lg ile ikame yapti bile. Hatta zamaninda arka hoparlorlerin sk5r kalkinca bulunamayacagini da ongorerek sk5r stogunu da bitirdiler. O grupta ben de varim. Samsungdan umidimi kesmeyip bekleseydim model yenilesem de segment dusecektim. En azindan vakit kaybetmeden 7.1.2 bir soundbar paketine sahip oldum.

Saygilarimla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sunshines35 kullanıcısına yanıt
    Sony HT-XF9000

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • eiskent E kullanıcısına yanıt
    Üst seviye soundbar ların gelmeme sebebi distribütöre getireceği maliyetde olabilir. Sonuçta Yasalara göre burada sattığı her cihaz için teknik servis hizmeti vermek ve yedek parça bulundurma zorunluluğu var. Bu da ekstra maliyet demek, bu maliyet karşısında yılda satacağı bir kaç bin satış için üst seviye cihazı ithal etmek karlı olmayabilir. Üst seviye cihazların gelmemesini buna bağlıyorum ben yoksa Q90 ın satış fiyatı 15 bin tl de olsa illaki alan bi kaç kişi çıkar.

• Dolby atmos almayi basardim sonunda. Yardim edenlere tesekkur ederim tekrar.
    SOUNDBAR [ANA KONU]

• gokhan051 G kullanıcısına yanıt
    SOUNDBAR [ANA KONU]

• Gözün aydın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Q70R Soundbarı 82Q60R TV’ye geçici olarak BT üzerinden bağladım.
    Böyle rezil bir ses yok.
    HDMI ARC girişi ile BT arasındaki bu ses kalitesi farkı bu kadar normal olabilir mi?
    Kablo düzenlemesini yaptıktan sonda HDMI ARC ile bağlayacağım, bakalım değişecek mi.
    Örnek ses şu an 30’da Bass ise 6’da yani son.
    Ama hiç tatmin etmedi.
    Umarım BT ile bağlandığından dolayıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrtkn -- 4 Haziran 2020; 20:18:23 >
  • emrtkn E kullanıcısına yanıt
    Telefonu BT ile bagladigimizda kotu olmuyor. Acaba tv de mi farkli? Baska bi sorun mu var ya da?

• gokhan051 G kullanıcısına yanıt
    Moralim bozuldu, ya da beklentim çok yüksekti bilmiyorum.
    Ama 12 senelik Vestel 2+1 sistem ile aynı geldi gibime geldi.
    Hatta wooferı birebir aynı bass filan.

• emrtkn E kullanıcısına yanıt
    Vestel ile ayni buluyorsaniz yapacak bir sey yok. Bt'de ses kalitesiz degildir. Hdmi ile cok kanalli sesleri tecrube edeceksiniz. Cihazinizin eq ayari var diyecegim ama yine Vestel mukayesesine donup onunla ayni subi var dediginize gore siz ses kalitesinden cok ses siddetine bakiyorsunuz. Soundbarlarla buraya kadar. Daha yuksek subwoofer siddeti icin daha buyuk bir subwoofer gerekir o da bu cihazlarda yok. Belki jbl'de olabilir. O da yetmezse avr + hoparlor ile 82Q60R tv'nizi seyretmeniz gerekecek.

Saygilarimla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eiskent -- 5 Haziran 2020; 7:17:25 >
    Kafasına göre fiyat belirleyemezler yani dolar neyse o fiyattan satarlar yani tabi bayi karı ve diğer şeyleri de ekleyeceklerdir ama öyle 8 10 bin tl ye gelmezdi bence bilemiyorum. LG ye yönelmişler zaten dediğiniz gibi samsung ses konusunda türkiyeden çekiliyor herhalde yavaştan anladığım kadarı ile.
  • WatchAndLearnn kullanıcısına yanıt
    Ov, kdv derken yurtdisindaki usd karsiliginin 2 katina cikar fiyat eger ozel fiyatlama olmazsa. Mesela Su anda hoparlorlerin sadece otv'si ekim ayina kadar %35. Maliyeci degilim ama yurdisinda 1000usd olan urun bizde en az 1500usd karsiligi fiyatlanir. Tv'lerde ozel fiyat uguladiklari icin ses cihazi pahali kalir. Pahali kalirsa piyasada firmanin ne yaptigi once tuketici tarafindan sorgulanir, sonra rakipler tarafindan kullanilir.

Tabi burada konustuklarimiz nafile. Birgun belki diyerek sonlandirayim.

Saygilarimla.

• Amfi almayı düşünüyorum sl 10y soundbar da durabilir ama aldığım fiyattan almak isteyenler olursa iletişime geçebiliriz.alali 2 ay olmadı

• djangobjk kullanıcısına yanıt
    Bu donemde amfi muhtemelen avr almak buyuk cesaret. Insallah sevdiginiz bir cihaz olur.

Saygilarimla.

Aslinda çok haklısınız lakin bulunduğum yerde Bi abimiz bu işlerle sıkı ilgileniyor neredeyse öldüm fiyatına güzel avr sistemi teklif etti. Kendi fokal hoparlör aldı. Yedekte boşta duran birkaç sistemi var. Dün inceleyince merak ettim. Ama soundbar da oldukça yeterli oluyor. Belki diğer odada konumlandiririm. Eğer satarsam ekstra ikinci el hoparlör alırım diye düşündüm

• djangobjk kullanıcısına yanıt
    Fiyat uygun, avr guncel ve yer sorunu yoksa guzel secim olur.

Saygilarimla.

• Tidal aboneligi olanlar atmos muzik dinleyebilirler. Ben daha once farketmemistim. Bugun tesadufen gordum. Master kayitlarla mukayesede muthis bir fark yok ama.kalite ust duzeyde.

Saygilarimla.

• 
Sayfa: önceki 490491492493494
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.