Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (489. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kimnotyze1983 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 15 Misafir (1 Mobil) - 15 Masaüstü1 Mobil
5 sn
33.425
Cevap
472
Favori
1.645.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 487488489490491
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eiskent E kullanıcısına yanıt
    Benim TV ARC özellikli eARC değil. Android Box DTS Listen ve Dolby Surround Hİ-Fİ sesi veriyor. Dolby Atmoslu bir soundbar alsam tüm donanımdan faydalanabilir miyim yoksa eARC bağlantılı mı olmalı TV veyahut Android Box.
  • militare M kullanıcısına yanıt
    Tasiyacaginiz veri boyutu onemli. Streaming icin arc yeterli olur ama bluray kalitesinde bir veri tasinacaksa e arc olabilir. Butun bilesenlerin e arc olmasi zaman alacaktir. Onceligin earc olmasi mi gerekir? Ses cihazini earc almak ile baslangic yapilabilir.

Saygilarimla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Sadece TV yayınları ve YouTube Spotify ile müzik dinlemek için kullanacağım. Blu-ray film indirip kullanmayacağım. Benim için önemli olan böyle bir setten tüm parçalardan faydalanmak istiyorum daha iyi bir ses kalitesi için. İleride eArc özellikli bir TV alırım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Baglanti seklinin kablosuz ,wifi, wireless farklari nedir?

• baris007 B kullanıcısına yanıt
    Kablosuz genel ad. Icine bluetooth baglanti da girer bu tanimin, ev icersindeki musiccast gibi server uzerinden desteklenen baglantilar da. Wifi ise malum sadece modemin wifi ozelligine baglanarak iletisimdir.

Tvnin bluetoth veya evin wifisi ile baglanincami veriyor sesi.

• baris007 B kullanıcısına yanıt
    Cep telefonundan bt baglayip ses alirsiniz. Ya da spotify uyeliginiz ile spotify uygulamasindan cihazi direk gorup sesi aktarabilirsiniz. Tv'yi bt ile baglayabilirsiniz. Tv'yi ayni marka soundbara wifi ile baglayabilirsiniz gibi gibi bir cok alternatif var. Tabi kablolu baglanti her zaman var...

En iyisi hangisini almali?şöyle diyim en son model teknoloji olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris007 -- 1 Haziran 2020; 22:17:47 >
  • Arkadaşlar farlı bir konuda da sordum ama en doğrusu buradan sormak sanırım. Diyelim ki akıllı özellikli falan tv yok ancak apple tv 4k var evde. q70r soundbar ile apple tv sayesinde atmos ses alabiliriz değil mi ? bu durumda apple tv'yi soundbara, soundbarı da tv ye mi bağlamak gerekir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CERKEZ4 -- 2 Haziran 2020; 14:23:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CERKEZ4

Arkadaşlar farlı bir konuda da sordum ama en doğrusu buradan sormak sanırım. Diyelim ki akıllı özellikli falan tv yok ancak apple tv 4k var evde. q70r soundbar ile apple tv sayesinde atmos ses alabiliriz değil mi ? bu durumda apple tv'yi soundbara, soundbarı da tv ye mi bağlamak gerekir ?
    alabilirsiniz hocam

bağlantı şekili ve ayarları için detaylı anlatım :

https://support.apple.com/tr-tr/HT204069

netflix için açıklama :
    https://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1536900466#:~:text=Netflix%20Dolby%20Atmos&text=It%20has%20now%20added%20Apple,will%20also%20offer%20Dolby%20Atmos.&text=)%20is%20now%20visible%20in%20Netflix,version%20of%20the%20Netflix%20app.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi josh-r -- 2 Haziran 2020; 15:7:16 >

• Hocam ürünüm bugün teslim edildi. Hedef tarihi 01.06.2020 diyorlardı birgün sonra getirdiler. Büyük ihtimalle akşam kendim açıp kurulumunu yapacağım.

• Merhabalar! Son 10 gündür, Nisan 2018'den itibaren tüm mesajları okudum! Soundbar satınalma, kurma ve ayarlama aşamalarında, çok değerli paylaşımlarından yararlandığım başta eiskent hocam olmak üzere, TimFx,josh-r, shagg, sadays'a teşekkür etmek istedim!

Saygılarımla,

• quote:

Orijinalden alıntı: volvo S40D

Merhabalar! Son 10 gündür, Nisan 2018'den itibaren tüm mesajları okudum! Soundbar satınalma, kurma ve ayarlama aşamalarında, çok değerli paylaşımlarından yararlandığım başta eiskent hocam olmak üzere, TimFx,josh-r, shagg, sadays'a teşekkür etmek istedim!

Saygılarımla,
    Lafı olmaz hocam.
    İşinize yaradıysa ne mutlu bize.
    bilgi paylaştıkça çoğalır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: josh-r

alabilirsiniz hocam

bağlantı şekili ve ayarları için detaylı anlatım :

https://support.apple.com/tr-tr/HT204069

netflix için açıklama :
    https://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1536900466#:~:text=Netflix%20Dolby%20Atmos&text=It%20has%20now%20added%20Apple,will%20also%20offer%20Dolby%20Atmos.&text=)%20is%20now%20visible%20in%20Netflix,version%20of%20the%20Netflix%20app.

Alıntıları Göster
    Türkçesinde problem var resimde girişe takıyor ama anlatımda çıkışa diyor

apple tv hdmi çıkışını sounbarın hdmi in girişine sounbarın hdmi outunu tvnin hdmi arc in girişine takacaksınız hdmi kablolarınız en az hdmi 2.0 özellikli olmalı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Merhabalar! Son 10 gündür, Nisan 2018'den itibaren tüm mesajları okudum! Soundbar satınalma, kurma ve ayarlama aşamalarında, çok değerli paylaşımlarından yararlandığım başta eiskent hocam olmak üzere, TimFx,josh-r, shagg, sadays'a teşekkür etmek istedim!

Saygılarımla,
    Estağfirullah forumdaşlık için herşey

• quote:

Orijinalden alıntı: buraxav

Hocam ürünüm bugün teslim edildi. Hedef tarihi 01.06.2020 diyorlardı birgün sonra getirdiler. Büyük ihtimalle akşam kendim açıp kurulumunu yapacağım.
    Servise sorup öyle kurun derim garanti dışı kalabilir

• Yeni samsung soundbarlar sitede gözüküyor new 2020 olarak eklenmiş ama işe yarar pek bir şey yok ucuz modeller de var bayağı muhtemelen çoğu gelecektir ülkemize diye düşünüyorum. Birde uzun kubbe şeklinde bi ürün tanıtmışlar herhalde değişik bir ürün herhalde çıksın da bi bakarız ne olduğuna.
  • quote:

Saygılarımla,
    Hayirli olsun. Yardimci olabildiysek ne mutlu. Nazik mesajiniz icin de tesekkurler.

Saygilarimla.

• josh-r J kullanıcısına yanıt
    Aynı şekil mi box tan alabilir miyiz?

• 
Sayfa: önceki 487488489490491
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.