Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (481. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
33.428
Cevap
472
Favori
1.645.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
59. Sırada  bugün en iyi #12
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler paylaşım için

Herkese iyi bayramlar diliyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eiskent E kullanıcısına yanıt
    Üstat iyi bayramlar. Benim eski tip tv var uydu alıcılı. Mi box kullanıyorum. Q70 soundbar var. Netflix orta üyelik. En üst üyelik alırsam atmos ses alabilir miyim? Hdmi kablolarım soundbarın ve mi box ın kendi kabloları. Cevaplarsan sevinirim

• gokhan051 G kullanıcısına yanıt
    Iyi bayramlar. Mi box ile atmos ses Alirsiniz ama kodi ustunden. Kablonun 2.0 destegi olmasi daha garanti olur.

Saygilarimla.

• elcas kullanıcısına yanıt
    Uygun fiyat goreceli kavram. Samsung q70 veya samsung sl9, sl10 modellerine bakin. Fiyatlarina gore uygunluklarina siz karar verin.

Saygilarimla.

• josh-r J kullanıcısına yanıt
    Aynen sizin anlattığınız gibi. Bende bazen sl10y modelini değiştirip Samsung Q70 yada Sony modeline mi baksam diyorum ama kararsız kaldim. Onlarda arka kıt kablo durumu mevcut mu yine aynı şekilde.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    2 bin altına yok mudur. 2.1 atmoslar var. onlar olur mu.

LG SL5Y Soundbar

bu nasıl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: djangobjk

Aynen sizin anlattığınız gibi. Bende bazen sl10y modelini değiştirip Samsung Q70 yada Sony modeline mi baksam diyorum ama kararsız kaldim. Onlarda arka kıt kablo durumu mevcut mu yine aynı şekilde.
    LG SL10Y modelinden memnun değil misiniz?
  • elcas kullanıcısına yanıt
    Sl5'te atmos yok. 2.1 atmos ise biraz pazarlama hilesi. Atmos en yeni ses teknolojisi, cihazlarin fiyatina da bu teknoloji payi artis olarak yansiyor.

Öncelikle 2.0 hdmi kablo olması lazım. Netflix mi box s üzerinden atmos desteklemiyor ama coreelec sistem kullanarak ordan atmos izlersiniz. Sanırım Netflix i ortak kullanmıyorsunuz. Ultra hesap alıp 4 kişi ortak kullanırsanız daha mantıklı olur

Yani yine netflix mi yoksa kodi den usb aracılıgıyla mı? Tam olarak söylerseniz? Daha yeniyim bu box konusunda.

• sgkhn01 kullanıcısına yanıt
    Coreelec sistem nasıl oluyor? Tam acıklarsanız?

• Takipteyim
  • Phantom7 P kullanıcısına yanıt
    Başka modellerde deneyim sahibi olmadığım için karşılaştırma yapmadan kötü demek doğru olmaz ama özellikle arka kitleri bulmak hayal olacak gibi. Bu cihazlarda gerçek fayda sağlaması için de arka kıt lazım sanırım. Ayrıca apartman dairesinde yaşayan birisi için böyle sengment soundbar için kötü demek doğru olmaz diye düşünüyorum. Özellikle Sony ile kararsız kalmıştım. Belkide macrean arıyorum bilmiyorum :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Kodi'ye nwtflix uygulamasi yuklenecek ve kodi uzerinden ses ayari direk gecise ayarlanacak.

• 4K olması iyi
    Eyvallah sagolun. Netten yapılısına bakayım. Saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: Yildiz10

4K olması iyi
    Mi box sanırım netfixte 4k hdr olmayabilir en son öyle hatırlıyorum ama yeni bir yazılımla filan ya da kodi üzerinden oluyorsa bilmem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadays -- 25 Mayıs 2020; 8:39:27 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Kodinin sadece kendi kaynaklarını kullandığı bir işletim sistemi. Web sitesinden indirip rufus ile USB ye yazdırma işlemleri sonrası TV box a takıyorsun yeniden başlatınca coreelec sistem ile açılıyor box.

• quote:

Orijinalden alıntı: sgkhn01

Kodinin sadece kendi kaynaklarını kullandığı bir işletim sistemi. Web sitesinden indirip rufus ile USB ye yazdırma işlemleri sonrası TV box a takıyorsun yeniden başlatınca coreelec sistem ile açılıyor box.
    hocam
    ilk önce kodi yükleyin
    passthrough ayarlarını yapın.

sonra https://github.com/CastagnaIT/plugin.video.netflix/releases

eklentiyi kurun kodiye bir deneyin. coreelec e bulaşmadan önce.

coreelec tende netflixte dolby atmos ses almak için bu eklentiyi kullanıyor.

iki şekildede aktif olarak kullanıyorum farklı boxlarda.

• quote:

Orijinalden alıntı: djangobjk

hocam samsungun arka kitlerde aynı mantıkla çalışıyor. yani kablolu
    jbl iln şarjlı olanları kablosuz ama ondada atmos yoktu diye hatırlıyorum.

yurtdışına gidip gelen bir yakınız yada dostunuzdan rica etseniz getirir spk8-s leri hap kadar cihaz.
  • 
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.