Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (1689. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
34.640
Cevap
492
Favori
1.692.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
69. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 16871688168916901691
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ilk parti ürünleri geldi hepsi satıldı dağıtımı oldu 2 parti ürünleri stoklara girmesini bekliyorum,
    Ama sistemde kayıtlı olanlar alacak, sipariş geçmiş olanlar sadece talep çok fazla
  • drberk2 D kullanıcısına yanıt
    Hocam fiyatta güncelleme yapacak almayı düşünenler biran önce alsın direk
  • BsalihBjk B kullanıcısına yanıt
  • Resmen lansman fiyatı oldu bu 38.799

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadays -- 15 Mayıs 2024; 10:48:24 >
  • sadays S kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle oldu ama talep çok fazla olacağını SAMSUNG bile tahmin edemedi bizim şirketimizi pilot mağazaya yaptı bizim şirketimize dediki HW-Q990D ne kadar satarsanız satın sisteme giriş yaparsanız kalan ürünleri diğer şirketlere dağıtım yapılacak denildi bizde SAMSUNG gelen tüm stok satılınca diğer şirketlere stok kalmadı 2'inci parti ürünleri stoklara bekleniyor onda aynı durum yaşanacak ama farkında değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak_Keskin06 -- 15 Mayıs 2024; 10:56:57 >
  • Sonunda q990d siparişi geçtik. Destekleri için @burak keskin e teşekkür ediyorum.

televizyonum LG olduğu için, yeni LG s95tr için baya oyalandım ama yurt dışı yorumlar q990d'nin gerisinde olduğu yönünde.

gelince düşüncelerimi paylaşırım

bu arada;

Samsung Harman kardon HW q70r soundbar + 2 adet SWA 8500 arka hoparlörler : 10.000 TL den satıyorum, ilgilenen

olursa

Fethiye civarında olanlar, yolu düşenler eşi dostu burada olanlar düşünebilir.

bel rahatsızlığımdan kargoda zorlanıyorum.

• oly1786 kullanıcısına yanıt
    Çağrı hocam hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanın.
    Samsung HW-Q990D ürünüz en kısa sürede ayarlaması yapılacak bilginiz olsun.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • oly1786 kullanıcısına yanıt

10000 tl'ye ne alayım diyen kaçırmasın yok böyle bir set

• İstanbul Samsung bayiden ürünü aldım arkadaşlar, 2 adet Aldık Abim ve Ben 74.000 TL 2 taksit peşin fiyatına Bakalım Q990C den farkı neymiş görecez :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ridvan1903 -- 15 Mayıs 2024; 12:45:15 >
  • çok iyi fiyat güle güle kullan burak kurtarmaz hocam diyordun kurtaran varmış 

• Ben de dün Bursa bayisinden sipariş verdim. 37000TL 3 taksit. 1 hafta 10 güne teslim denildi. Bakalım uzun yıllar Z5500 kullandıktan sonra nasıl gelecek  

• frtclngr F kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun .3 taksit iyi olmuş , bana 2 taksitten fazlası olmaz dediler.

Z5500 bende yıllarca kullandım Q990D ile güzel bir güncelleme olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ridvan1903 -- 15 Mayıs 2024; 13:23:1 >
    37 bin e 990d mi aldiniz

• movistar73 kullanıcısına yanıt

Aynen. 3 taksit

7500 tl para yuklu kartida vermislerse iyi fiyata almissiniz.gule gule.kulllanin

• Para yüklü kart anladığım kadarıyla kurulumdan sonra form dolduran herkese verilecek. Şartlarda HB, Amazon, Beymen  Vatan, Teknosa, Mediamarkt vs. anlaşmalı mağazalar yazıyordu, Samsung bayilerle alakalı değil yani. Dikkat edilmesi gereken Pazaryeri bu anlaşmaya dahil değil, yani satıcı yazılan mağazalar olmalı.

@frtclngr evimin yakınında Samsung bayi var, ben de düşündüm belki daha iyi fiyat verirler diye ama üşendim, internetten aldım  Gayet güzel fiyat, güle güle kullanın  

• Burak bey teşekkürler , hepsijetten takip nolu mesaj geldi..

Hocam ayın 28 geçerse yanındaki paracard olmuyor bilginiz olsun
  • sadays S kullanıcısına yanıt
    Hocam inşallah paracard bitmeden teslimat sağlanır elimden gelen destek sağlıyorum imkanlar doğrultusunda
  • Lorib L kullanıcısına yanıt
    Hocam sigortalı kargo ile çıkışı oldu ürün teslim alırken kontrol edin ezik darbe varsa almayın rapor tutturun bilginiz olsun.
  • 
Sayfa: önceki 16871688168916901691
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.