Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (1658. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: radyohead , BsalihBjk , neyro61 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
33.421
Cevap
472
Favori
1.645.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
49. Sırada  bugün en iyi #12
Sayfa: önceki 16561657165816591660
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dun dediğiniz gibi indirip 605 guncellemesini yaptim son ancak sorun devam ediyor sinir oldum yemin ederim, ps5 in hdmi kablosunu Tv ye de taksam Soundbar a da taksam Tv kumandasindan ses acma kapama ozelligini kaybediyorum, ps5 hdmi kablosunu cikardigim an geri geliyo ve Tv kumandasi ile soundbar i kontrol edebiliyorum, aslinda sorun cok buyuk değil en kotu 2 kumanda kullanirim ama neden olsun boyle bir sey anlam veremiyorum. Bu arada guncellemeyi televizyon acik iken yaptim, yani android data silinmedi acaba hard format atsam ise yararmi
  • lostangel kullanıcısına yanıt

yazılım yükledikten sonra fabrika ayarlarına dönmekte fayda var.bu seçeneği kullanabilirsiniz tekrar denemeden önce

CEC sorunlarına pek takılmamak lazım, bir çok marka modelde sorun çıkabiliyor, sorunsuz çalışan cihazlar birden sorun yaşayabiliyor ya da sorun yaşayanlar bir bakmışsınız çalışmaya başlıyor. Bazı şeyleri denemişsiniz ama ben tekrar adım adım yazayım, böyle deneyin yine olmazsa fazla takılmayın, cihazlara güncelleme geldikçe tekar kontrol yaparsınız:

1. TV üzerinde input ayarları görüntü için PS5'in takılı olduğu HDMI port ve ses için external HDMI seçili şekilde olsun.
    2. TV, Soundbar ve PS5'in elektriklerini kesin, kapatmak yetmez fişlerini çıkartın ve 5 dk. bekleyin.
    3. HDMI kablolarının takılı olduğundan emin olun, onları çıkartmayın. TV'ye sadece bu 2 cihaz (PS5 ve soundar) bağlı olun, başka ne varsa çıkartın. Soundbar eARC portundan TV'nin eARC portuna olacak bağlantı, C745'te HDMI 4 olması lazım, emin olun.
    4. Önce TV, sonra soundbar ve sonra da PS5'in elektrik kablolarını takın.
    5. Önce TV, sonra soundbar ve sonra da PS5'i açın. (Açtıkça diğerleri otomatik açılıyor mu?)

Yine de işe yaramazsa yukarıdaki adımların aynısını sadece cihazları açma sıralarını değiştirerek tekrarlayın.

Anladığım kadarıyla güncelleme yapmışsınız. Yazılımsal sorun varsa onun üzerine güncelleme işe yaramayabilir.

Linkini attığım yerden 5.58 img dosyasını geçmişe dönüp bulup indirin.

Zıp içinden imaj dosyasını çıkartıp Usb içine atın. Yukarıdaki yazdığım şekilde fabrika versiyonuna güncelleyin.

Kurulum ekranına geldiğinizde Wifi bağlantısını yaptıktan sonra gelen güncellemeyi bitirmesini bekleyin.

Sonra kurulumuza devam edin. Kurulum bittiğinde tekrar bakın.

Not: Bu işlemleri yaparken Hdmi bağlı bir cihaz olmasın SOUNDBAR [ANA KONU] 

• pocemonmutlu kullanıcısına yanıt
    5.58 i bulamadim telegramdan resmini atabilirmisiniz hangi guncelleme o, bir de zip dosyasini actiktan sonra klasor olarakmi usb bellege atayim yoksa klasorun icindekileri kopyalayip mi usb bellege atayim

Edit:
    Buldum galiba 2.3 gb lik bir dosya bu olabilirmi? SOUNDBAR [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lostangel -- 28 Mart 2024; 13:44:28 >

V558 evet. İndirdikten sonra içine girdiğinizde tek bir imaj dosyası vardır, o dosyayı Usb belleğe atıp verdiğim yönergelerde fabrika versiyonuna düşürün.

• Birde Tv'nin Ses çıkışı seçeneğinde "ARC" seçip kontrol edin.

• Soundbar kurulumu için sevirvis pazartesiye diyor:) ürün 2 günde gelipte 5 gün kurulum mu beklenir, çok garip ya.
  • saitates kullanıcısına yanıt

Bana gelen Soundbarın kutusuna bantlarına baktım temiz orjinal, açtım kendim kurdum. Zaten kurulum için birşey yok prize tak hdmi Tv'ye tak tamam.

Bende öyle yapacağım, kurulumda bir şey zaten.

Ben de öyle yaptım da sonradan başımıza garantisi başlamamış diye bir iş gelmesin.  

• Hicks kullanıcısına yanıt

Fatura var kolum kadar  

• Hicks kullanıcısına yanıt
    Servisin sözde garantiyi başlatması gerekiyormuş, siz isterseniz açın, kurun ama servis pazartesi yine gelir garantiyi başlatır filan dedi:) Kendileride pe

Samsung der ki:

1- Garanti süresi ürünün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar. Garanti uygulaması sırasında değiştirilen ürünün garanti süresi, satın alınan ürünün kalan garanti süresi ile sınırlıdır.

Soundbar siparişi verdikten sonra Samsung müşterileri hizmetlerini aradım sordum. Hoparlör servis kurulum şartı yok kurabilirsiniz dedi. Yalnız faturanızı ibraz etmeniz için saklayın demişti.

Servisin kurmasının avantajı bozuk çıkarsa veya hasarlıysa uğraşmamak adına.

Tv'de de servis zorunluluğu olmasaydı da gelen ekibin hayattan bıkmış davranışlarıyla Kutu açılımını kurulumunu izlemeseydik  

SOUNDBAR [ANA KONU] 

Hahah, valla benim tv’yi kurarken arkaya doğru büküldü, muhtemelen kurarken yanlış yerden tuttular.Şimdi değişim bekliyorum:) bazen gelmemeleri daha iyi olabilir

Benimkinin ayağınıda gelişi güzel sıktılar. Soundbar gelince tam altına yerleştirdim ve gördümki yamuk vidalamışlar, düzeltmiştim SOUNDBAR [ANA KONU] .

Yamuk derken 2-3mm kadardı, Soundbarda tam milimetrelik giriyordu. Sonra geri yani öne almak zorunda kaldım, Tv'nin sadece güç tuşu ne gariptir kızıl ötesi ile çalışıyormuş, kalan diğer tuşlar Bluetooth SOUNDBAR [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pocemonmutlu -- 28 Mart 2024; 16:54:7 >

İyi arayalım bizde o zaman başlatsınlar garantiyi. Kullanmaya başlayalı 4-5 ay oldu gerçi.

Valla öyle dedi en son, ne kadar doğru bilmiyorum ama bence hikaye. Fatura önemli olan bence
  • 
Sayfa: önceki 16561657165816591660
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.