Şimdi Ara

Sosyal Medya, Kamera ve Müzik kullanıyorum. En mantıklı iyi telefon hangisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar. Zenfone 5 var elimde değiştireceğim yakında. Yeni bir telefon alacağım. Turkcell'den faturaya ek. Şu an limitim yok. Her model için maddi durumum uygun. Şimdi şöyleki ben genellikle telefonun sosyal medya uygulamalarını, bankacılık, fotoğrafçılık uygulamalarını kullanıyorum. Bolca fotoğraf çekerim gezdikçe. Ayrıca çokça müzik dinlerim. Sarjımın uzun gitmesi lazım biraz da.
    Bana telefon önerebilir misiniz?

Sosyal medya uygulamaları takılmasın, hızlı olsun, cayır cayır açılsın kapansın.
    İnternet kullanımı rahat olsun. Aynı anda 8-9 sekme açınca geçişler iyi olsun.
    Müzik performansı verdiği kulaklık sesi iyi olsun.
    Kamerası güzel fotoğraf çeksin, özellikle arka kamerası.
    Sarjı bir günden az düşmesin.

Bu özelliklerde en mantıklı telefon nedir arkadaşlar?
    Ben gittim s7 edge'e baktım çok hoşuma gitti ama sanki biraz pahalı gibi geldi. Yani istediklerimi yapmam için fazla paraymış gibi geldi bana.

• paran varsa LG G5 yoksa G4 istediğin özellikleri sağlıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skywalker732

paran varsa LG G5 yoksa G4 istediğin özellikleri sağlıyor

Kronik sorun var filan diye okudum g4 ve g5 için ama bilemiyorum tam olarak :)
  • Hocam sosyal medya hızlı olsun takılmasın,internette bir çok sekmeyi açayım takılmasın diyosan alacağın Android telefonların birçoğu bir süre sonra seni bu konuda yarı yolda biracaktir.Bir Xperia Z1 kullanıcısı olarak tavsiyem iPhone serisi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen bende üstteki arkadaşa katılıyorum daha önce lg g2 kullandım ve ardından iphone 5s e geçtim yaklaşık 1.5 sene önce. Telefon o kadar rahat ki hala ne bir donma ne bir kasma yapıyor kısaca dediğiniz özellikler için ip5s veya 6s veya 6s plus alınabilir. Ben 6s serisinin kamerasını ve özelliklerini de inceledim gerçekten muhteşem. Ayrıca iphone larda ayrıntılı kamera uygulaması var 10 tl ye yani öyle hatırlıyorum. Gerçekten o zaman kamera daha bir güzel kullanılıyor. Zaten mobil fotoğrafçılıkta bile ip kamerası yetiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: arda10kewell

Hocam sosyal medya hızlı olsun takılmasın,internette bir çok sekmeyi açayım takılmasın diyosan alacağın Android telefonların birçoğu bir süre sonra seni bu konuda yarı yolda biracaktir.Bir Xperia Z1 kullanıcısı olarak tavsiyem iPhone serisi.

iphone 7'nin çıkışını beklemem mantıklı olur mu?
  • Bi50likdaha B kullanıcısına yanıt
    g5- htc10 - s7 bunların hiçbiri seni fotograf olarak üzmez. Aralarında en hızlı cekim ve odaklama s7 de.

Edge olayına takılmıyorsanız 500 tl daha ucuza s7 tercih edilebilir. içleri tamamen aynı batarya dısında. Ama oda aşırı bir farklılık yaratmıyor. Bugün android cephesinde o fiyatlara cıktıgınız da s7 tercih edilebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oskurrr

g5- htc10 - s7 bunların hiçbiri seni fotograf olarak üzmez. Aralarında en hızlı cekim ve odaklama s7 de.

Edge olayına takılmıyorsanız 500 tl daha ucuza s7 tercih edilebilir. içleri tamamen aynı batarya dısında. Ama oda aşırı bir farklılık yaratmıyor. Bugün android cephesinde o fiyatlara cıktıgınız da s7 tercih edilebilir.

teşekkür ederim.
    s7 ve s7 edge arasında biraz kaldım açıkçası. 600 mah batarya bana çok şey katar mı çünkü bıktım sarjımın bitmesinden artık :(
    ama şeyi de düşünüyorum edge'i alıp yeterli verimde kullanacak mıyım? emin olamıyorum işte
  • Bi50likdaha B kullanıcısına yanıt
    Edge ile s7 arasındadaglar taslaryok 600 mah fazlalık var ama ekran daha fazla enerji harcıyor edgede.
    S7de sizi şarj konusunda üzmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bi50likdaha

quote:

Orijinalden alıntı: arda10kewell

Hocam sosyal medya hızlı olsun takılmasın,internette bir çok sekmeyi açayım takılmasın diyosan alacağın Android telefonların birçoğu bir süre sonra seni bu konuda yarı yolda biracaktir.Bir Xperia Z1 kullanıcısı olarak tavsiyem iPhone serisi.

iphone 7'nin çıkışını beklemem mantıklı olur mu?

Bence beklemen her açıdan mantıklıdır.7 almak istersen 7yi alırsın.Yok param yetmez dersen de alacağın iPhone 6 modelinin fiyatı hatırı sayılır derecede düşecektir;basit bir hesapla iPhone'a karar verirsen beklemen tamamen sana yarayacak.

• teşekkür ederim arkadaşlar :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.